Page 23 of 40 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast
Results 221 to 230 of 399
    Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Hakaret boyutlarına ulaşan, oyuncuları ve topluluğu yanlış yönlendiren, gerçeği yansıtmayan yorumlar silinmekte. Burası oyunun resmi forumu, istediğiniz gibi hakaret edebileceğiniz diğer forumlar ile karıştırmayın lütfen.

Konuya gelecek olursak, Luring ile ilgili Draki's Tower içerisindeki yaratıklarda yapılacak ufak tefek değişiklikler dışında herhangi bir güncelleme yapılması planlanmamaktadır.
    Hocam bu adam öldürerek zırh alma eski serverlere de gelecek mi?

Eski serverlerde genel manada zırhlar zaten yüksek olduğu için 7 taş değil de yine 2 taş ile alınabilmesi ve öldürme sayısının 25'lere çıkarılması gibi bir çalışma var mı?

Ayrıca verilen 3m coinsin silinmesi de lazım. Krowaz 2gb zaten eski serverlerde.

Yani bu uygulama eski serverlerin PK'sına da hoş bir tat katar. Böyle bir çalışma var mı?

Base çarlar için Base'ler de canlanır böyle bir uygulama ile...
    Last edited by SchizopH; 05-17-2019 at 08:48 AM.

Yaratıkların belirli alanlar içerisinde kalmasını sağlayan yama düzenlenerek yeniden eklendi.
    Juraid Mountain - Draki's Tower içerisindeki bossların ve aşağıda listelenen yaratıkların uzaklaşma mesafesi diğer yaratıkların mesafesine oranla 2 kat daha fazladır.
    Harpy
    Raven Harpy
    Crimsong Wing
    Falcon
    Stone Golem
    Giant Golem
    Evil Wizard
    Aionclo
    Death Wizard
    Doom Knight

BUNU 3 YAPIN YADA BUNLARI HİÇ YAPMAYIN MAGE ÇÖP OLDU HERKES MAGE CAR BOZUYOR

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Hakaret boyutlarına ulaşan, oyuncuları ve topluluğu yanlış yönlendiren, gerçeği yansıtmayan yorumlar silinmekte. Burası oyunun resmi forumu, istediğiniz gibi hakaret edebileceğiniz diğer forumlar ile karıştırmayın lütfen.

Konuya gelecek olursak, Luring ile ilgili Draki's Tower içerisindeki yaratıklarda yapılacak ufak tefek değişiklikler dışında herhangi bir güncelleme yapılması planlanmamaktadır.
    Merhaba. Eslantta Mage ekibimle beraber boss kesiyoruz. Son güncelleme ile 1 tane bile boss kesemedik. 1 Parti melee boss kesebilirken, biz kesemiyoruz. 56 ile boss'un atına tank olmamız imkansız. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Manesle atack yapacak mageyi kim partiye alacak? Lure yapıp farm yapamaıyoruz. Uzaktan boss kesemiyoruz. O halde bu karakterin neden hala uzaktan vurma, zehir atıp arkasından koşturma skilleri var? Bunlar ne işe yarayacak. Lütfen cevap verip merakımı giderin.

Şayet bunla ilgili bir düzenleme gelmezse, pazara muhtaç olup kendi farmını yapamayan mageler topluluğu emin olun bir daha bu oyunu oynamaz.
    Last edited by patheTank; 05-17-2019 at 09:17 AM.

Junior Member
    Sayın Khenarth, mesajımı sonuna kadar okumanı rica ediyorum. Ben Altar Serverinde mage oynuyorum şuan 81 lvl im ve exp kasan 83 olanlar dışında eslantta exp kasan player yok denecek kadar az, benim 80 dark stone 80 booro görevim var party kurulmuyor buralarda ve ben bu görevleri yaparsam lvl atlayacağım 80 tane kesmek zor olacağı için tek tek ice atarak güncellemeden önce 40 tane dark stone kesmiştim ve güncellemeden sonra 41. yi kesemedim, bu güncelleme ile sadece magenin değil warriorunda slayt atarak, dönerek zor yaratıkları kesmelerini engellemiş oldunuz. Üstüne ben Lr mageyim ve biliyoruz ki bir yaratığı kitlediğimizde olduğu yerde kalıyor ve zehir atmamışsak geri dönüyor bi nevi priestin uyutma skiliyle aynı işlevde diyebilirim, bu yüzden ben herhangi bir canawarı kitlediğimde direk slotuna ışınlanıyor şuan bu raven harpy slotu içinde aynı durumda. Güncellemeden önce kitlenipde duran yaratığa zehir(18) atarak luremi bozmadan ama fr mage kadar rahat olmadan yapabiliyordum şimdi bunuda yapamıyorum üstelik Lr mage kitleme ile ilgili daha önce getirip geri cektiniz guncellemede bununla ilgili video da cekip göndermiştim, sanıyorum ki hiç bakmamışsınız bile. Burda benim istediğim şey farm slotları için belli yaratıkların düzeltilmesi değil, bir kac mage arkadaslarımla toplandığımızda biz toplu dark mare de kesiyorduk bazen keyfi için bazen eğlence için sonuçta oyun oynuyoruz değil mi ? Şimdi ben bir mage oyuncunuz olarak size soruyorum Ben bu mageyle ne yapacağım ? Oynayacak ne tadı kaldı ne tuzu, güncellemenin etkilerini gördükten sonra bankamdanki oltayı kırdım ve bıraktım 20 saattir balık tutuyor çünkü başka bir şey yapamıyorum mageyle. Sizden ricam bu dediklerimi kendiniz denemeniz ve tecrübe etmeniz, çünkü iyi bir şey yapıcam derken bir çok oyuncuyu hayal kırıklığına uğrattınız şuan.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Madem drakide ufak tefek düzenlemeler harici bir geri dönüş sözkonusu değil bari şu slota geri dönme sınırını bir ışık efektiyle filan somutlaştırsanızda bizde nereye kadar bir mobu çekebileceğimizi görsek ona göre davransak iyi olmaz mı? Ft'de dışına çıkamadığımız eskiden çıkabildiğimiz bir sınır var mesela. Onun gibi moblarında geri dönme sınırları gözle görünsün.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Hocam bu adam öldürerek zırh alma eski serverlere de gelecek mi?

Eski serverlerde genel manada zırhlar zaten yüksek olduğu için 7 taş değil de yine 2 taş ile alınabilmesi ve öldürme sayısının 25'lere çıkarılması gibi bir çalışma var mı?

Ayrıca verilen 3m coinsin silinmesi de lazım. Krowaz 2gb zaten eski serverlerde.

Yani bu uygulama eski serverlerin PK'sına da hoş bir tat katar. Böyle bir çalışma var mı?

Base çarlar için Base'ler de canlanır böyle bir uygulama ile...
    Eski sunucular için yapılması gereken değişiklikler var, sonrasında aynı etkinliğin eski sunuculara da getirilmesini planlamaktayız.

Senior Member
    Eslant Bosslarında bi düzenleme yapılması söz konusu mu?

Senior Member
    Quote Originally Posted by patheTank View Post
    Eslant Bosslarında bi düzenleme yapılması söz konusu mu?
    Ne düzenlemesi yapsınlar , 1 party meleenin zar zor kestiği bossu , 2 magenin rahatlıkla kesmesi gibi mi ?

Banned
    Yönetim ekibi, "luring" güncellemesinin olmadığının farkındalar mı? Hani baya baya olmamış. Olmamış. Ama nedense hala oyunda duruyor. 3-5 tane mobu seçip 2 katı range verdiğinizde olacak mı sanmıştınız? Bu oyunun oynanışı için bütün mobların çok daha fazla hareket imkanı olmalı. Bak dün gece shaitan 3 defa kaçtı, bugün JR'de "doom soldier" lar 10 defa yenilendi. Böyle bir şey olmaz.

Sizce ben bunu yazarken "ulan artık canım sıkılınca milleti nasıl expe yatıracağım ya" düşüncesiyle mi yazıyorum? Bakın kocaman yazıyorum.

OLMAMIŞ

Konumu kapatmışlar orda yazanı buraya kısaca yazıyım. Bu durumun her moba yapılmaması gerekiyordu. Siz hiç jrdeki mobların exp slotlarına, drakideki mobların, Raven harpylerin, Stone Golemlerin V.b mobların exp slotlarına çekildiğini gördünüz mü Sevgili gm arkadaşlar ? Khearth sen bizden oyunun içinden gelen birisin bize anlayış göstermen gerekiyor. Belli başlı moblara yapılması gerektiğini sende biliyorsundur. Misal Dark Mare, Dread Mare, Balog. Bunun haricinde neden her moba yapıldı. Worm tek yemese o bile geri respawn olucak o derece