Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member

Exclamation Bug serisine tutuldum . Acilen Gm ilgilenmesi gerekmekte . Ticket hakkım yok .

Şuan Devam etmekte olan Jr 'de Devayı Kestim ve Dışarı atıp ödülümü vermedi .
    https://eksiup.com/p/me1808383t56
    Buda Sabah Yaşadığım aynı zamanda Ticket attığım ama Tickette resim olmadığı için Ödülü veremeyiz dediği Jr Resmi
    https://eksiup.com/p/bt180859vsfj

Sabah Ticket attığım için Şuanda ticket atamıyorum . Lütfen yetkili kişiler acil işlem yapsın .

Bu ise Chaosta yaşadığım Problemin Konusu yetkililer tarafından cevaplanmamıştır .

https://forum.nttgame.com/forum/show...-alamad%C4%B1m

30 Eylül https://eksiup.com/p/mq213482h9bt
    Last edited by RIOOOOOOOO; 09-30-2019 at 08:48 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    JR konusunda çalışmalar devam etmektedir bugün itibariyle artık jr etkinliğinde yaşanan problemler için telafi çalışması yapılmayacaktır.

Juraid Mountain Etkinliği'nde Yaşanan Sorun Hakkında Bilgilendirme

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    JR konusunda çalışmalar devam etmektedir bugün itibariyle artık jr etkinliğinde yaşanan problemler için telafi çalışması yapılmayacaktır.

ticket atamıyorum efendi ticket ne yapayım .

Quote Originally Posted by RIOOOOOOOO View Post
    ticket atamıyorum efendi ticket ne yapayım .
    Günde 1 defa bilet atabilirsiniz yarın denerseniz atabileceksiniz.

Senior Member
    Günde 1 defa bilet atabilirsiniz yarın denerseniz atabileceksiniz.
    Yarın ticket attığımda Telafi ödülleri artık veremeyeceğiz diyecekler bana ? Buna cevabın var mı

Quote Originally Posted by RIOOOOOOOO View Post
    Yarın ticket attığımda Telafi ödülleri artık veremeyeceğiz diyecekler bana ? Buna cevabın var mı
    Şu an zaten telafi yapılmıyor bilet atmanız bir şeyi değiştirmeyecek.

Senior Member
    Şu an zaten telafi yapılmıyor bilet atmanız bir şeyi değiştirmeyecek.
    Ben sabah Jr bugu yüzünden ödül alamadım Dün Chaos bitince Bug Report Hatası aldım ödül alamadım . Akşam Jr girdim Bug'dan ödülümü alamadım . Tavsiyen sakin olmam mı ?
    https://forum.nttgame.com/forum/show...-alamad%C4%B1m

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhaba,

Oyun yönetimi oyunculara verdiği değer işte problem oyundan kaynaklanıyor ama nedense oyun yönetimi aldığı kararla artık destek sağlamıyor.Sorun var işte sorun sorun olmazsa niye sizleri meşgül etsin o kadar kişi oyundaki sorun yüzünden artık destek bile vermiyorsunuz.

Senior Member
    Merhaba,

Ya gerçekten çok değişik ve komik bir yönetim anlayışınız var. Adamın attığı her kscde haklı ve gemini alması gerekiyor çünkü hatası kendinden kaynaklı değil. Tamamen oyun hatası. Ve siz bu hataları düzeltmek ve telafi etmek yerine iletişimi kesip adamın ödülünü almasınada engel oluyorsunuz. Çok değişik gerçekten çok değişik. Artık telafi ödülleride kalkmış valla süper aynen böle devam o eski oyuncularda bırakırsa kimlerle devam edeceksiniz bilmiyorum.

Sadece meraktan soruyorum telafi ödülleri kaldırmanızın sebebi nedir. Bence Aşırı derece hata olduğu için atılan ksclere yetişemiyorsunuz. Biz en iyisi kimseye birşey vermeyelim dediniz. Bugu düzeltmek zaten imkansız manes açıldığında ve jr kabalık olduğunda da vardı halen devam ediyor. Nerde görülmüş knight'ta bi bugun düzeldiği.
    Last edited by vel_8jfmrRdk; 09-25-2019 at 09:46 PM.

Hataları düzeltemiyorlar üstüne mgame'den fırça yediler galiba bide telafileri kaldırıyorlar. Senin oyunun senin hatan senin ihmalin senin bug'un ama mağdur benim. Mağduriyetime yardımcı olur musun diyorsun kibarca rica ediyorsun onada edemem diyor . Gem almak için sadece güzel parti gelmesi lazım değil artık oyununda keyfinin yerinde olması lazım ki bugsuz bir jr'ye gir