Page 38 of 40 FirstFirst ... 283637383940 LastLast
Results 371 to 380 of 399
    Banned
    sizin yapacağınız düzenleme bu kadar olur zaten mage ile hiç bi yaratık kesemiyoruz. ben sadece bunları kesmek zorunda mıyım
    Harpy
    Raven Harpy
    Crimsong Wing
    Falcon
    Stone Golem
    Giant Golem
    Evil Wizard
    Aionclo
    Death Wizard
    Doom Knight

ben yeri geliyo 1 parti mage toplayıp 2 slot trol warior trol berserker görevlerini mage alan skilleri ile yapıyorum . kaldırın şu güncellemeyi komple quest görevleriini yapamıyoruz 6 kere expe yattım 30 taşa kalksam bile 60m exp gidiyor. sinir krizi geçirttiniz güncelleme kalkmaz ise oyunu bırakıcam oynanmaz bu şekilde çünkü

Senior Member
    Quote Originally Posted by saw_ry96MEzv View Post
    sizin yapacağınız düzenleme bu kadar olur zaten mage ile hiç bi yaratık kesemiyoruz. ben sadece bunları kesmek zorunda mıyım
    Harpy
    Raven Harpy
    Crimsong Wing
    Falcon
    Stone Golem
    Giant Golem
    Evil Wizard
    Aionclo
    Death Wizard
    Doom Knight

ben yeri geliyo 1 parti mage toplayıp 2 slot trol warior trol berserker görevlerini mage alan skilleri ile yapıyorum . kaldırın şu güncellemeyi komple quest görevleriini yapamıyoruz 6 kere expe yattım 30 taşa kalksam bile 60m exp gidiyor. sinir krizi geçirttiniz güncelleme kalkmaz ise oyunu bırakıcam oynanmaz bu şekilde çünkü
    Sen onları kesebiliyor musun ki . Ben sağ sol raven toplayıp kesen adam . Ya da raven dönerken harpy i de alıp keserken şimdi 2 slot raven toplayamıyorum kaçıyorlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Bugünkü canlı yayında GM Khenarth'ın son açıklamasına göre UTC, Draki, Juraid Mountain ve FT haritalarındaki mobların geri kaçma mesafesi değiştirilecekmiş, başka değişiklik olmayacakmış. Tarih vermedi ama bu hafta ya da önümüzdeki hafta bakımda düzeltilir.
    Valla dayı kendileri kaybeder raven ewil wizard ve diğer slotları dönen mageler oyunu bırakır DC pre ile pet parasından da olur oyun

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Mage alan skillerini zaten çok uzağa vuruyor. Hem de alan geniş. Magenin alan atma mesafesi warriorun alan atma mesafesi gibi olmalı. Mevcut sistemde warriorler çok eziliyor. Magenin alanı hem geniş, hem uzağa vuruyor. Düzeltmeleri lazım
    +1 mage alanı diğer oyunlara göre bir tık az vuruyor ama çok uzağa ve fazla genişlikte alana vuruyor . Sanırım dengeyi öyle kurmuşlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Geçen gün yayında GM arkadaş Raven Harpy slotunu lureledi ve kesti.Bizim "Vay canınaaaaaa." falan dediğimizi düşünür gibi bir yüz ifadesi vardı. Ondan ricam aynı mage ile bi Draki Kulesi bitirmesi, bir de Eslant'ta 2 slot Dark Stone luresi. Draki sırasında üzerini full mp giyip, full sc basabilir. Eslant'taki lure sırasında da yanına 6 mage+ 1 priest daha alabilir. Bunları bir de kayda alıp yayınlarsa çok sevinirim. Ben Diez serverındayım, 6-7 ay önce başladım. 83 levelim. Raven Harpy'de exp kasmam zor olur Ne yapmalıyım yani 83/5 olmak için. Ringte karakter mi satın almalıyım? Bu güncellemedeki ana amaç nedir, neden açıklama gelmedi? Tek söylenen kesme tarzınızı değiştirmelisiniz. Warrior gibi mi keseyim? Mantıklı olan çözüm bu mobların agresifliğini yok etmekken bu anlamsız güncellemenin sebebi nedir? Farmı yok etmek için bir adım daha mı atıldı? Bu şekilde oyuncu kaybediyorsunuz, bilginiz olsun.
    Ravenler toplu durmuştur da kesmiştir çoğu zaman birbirinden çok ayrık duruyor . Ya hem eslantta kim ravenden dolayı yatmış da raven harpy ile oynuyorlar . Moradonda kim solucana yatmış da solucan ile oynuyorlar

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Iyi oldu magelere mage playerlar herzaman açgozludur.Ben daha hic duzgun bir mage clan ya da player gormedim en basiti ftler nttgame i destekliyorum bu guncellemelerde.Okculara duzeltilmiyorsa butun joblar bozulsun

yetkililer bir cevap verebilir mi

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam
    21,05,2019 saat 23,00 jr sini 20-5 sayı üstünlüğü olarak hemde devayı keserek kazandık. 2şer silver gem aldık.
    Ancak avchieye saymadı. Exp gitti. tekrar expi kasmak zorunda kaldım. 2 silver için uğraştığımızla kaldık.
    Zarar zarar hep zarar.
    Her jr çıkışı achieve bakarım bundan sona. sizde bakın
    Dikkat edin arkadaşlar.
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-23-2019 at 03:35 PM.

Junior Member
    Her şeyin farkındalarda Cr de şikayet konusu olduğu için ve artık incelemek istemedikleri için bence böyle işlerine geliyor.

Senior Member
    Selamlar . Şurda bİrkaÇ tane Çikip destek vermİyormu . Yok oh oldu falan fİlan . Mage olynamamis adamlar yanİ mage oynamayi becerememİŞ prİest veya warİror oynamis bu adam ne dÜŞÜnÜrse dÜŞÜnsÜn . Haksizlik her yerde haksizliktir.. Kendİ beceremedİĞİnden mage oynayamamis ama surda mİlleİtn hakli tepkİsİnİ gÖremİyor . Vah sana .. Sİzİn gİbİler yÜzÜnden bu oyun bİtİyor . Su an kİ premİumum son du aldiĞima pİŞman oldum artik her ay 200 tl ÇÖpe atmayacam . DİĞer maĞdur arkadaŞlarada dİyorum artik paranizi ÇÖpe atmayin .. Oyunu birakma zamani geldİ sanirim . Yetkİlİlerİn oyunu dÜzelteceklerİ yok . Onlar sesİmİzİ duymuyorsa artik birakmanin zamani gelmİŞtİr . Hadİ eywallah...