Page 13 of 40 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 399
    Ravern harpy tam slot birleşeceği zaman respawn oluyorlar bi bakın isterseniz şu moblara !!!

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar kendinizi boşuna yırtmayın USKO'da mage, tp mage dışında oynanmaz! enayilik başka birşey değil. Büyücü sınıfı seviyorsanız başka mmorpg oynayın USKO pardon NTTGame mage güçlü istemiyor bu kadar basit. KoreKO da MP setli mage'ler 2200-2400 civarı meteor ile damage vuruyor ve full +3 +8 item de değil hee Usko'da Empires Of Knight Online da +8 +3 full MP setli mage 1100-1200 vuruyor max

Bana çıkıp mgame istemiyor demeyin yani yemezler WarriorKO bu oyunun yeni adı ya yeni düzene ayak uydurun ya da alternatifleri değerlendirin. Bu patchte şöyle gıdıklarla bir daha ki patchte farklı türlü, kimse çıkıpta bana mobları çekip insanları yatırıyorlar demesin Mobların agresifliğini 0 yaparsan bırak 5 metreyi , 500 metreki adama mob çeksen ne olur o adam attack yapmadıktan sonra o mob nasıl yatırıcak onu? Cz de towna mob çekiliyor towndaki bir kişiye vuruyor mu mob? HAYIR , niye ? Çünki mobların agresifliği 0.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

lure range yetmemiş kardesim.hicbirsey toplu kesilmiyor.evil wizard-raven harpy-giant golem range yetmiyor.niye durmadan kurcalıyorsunuz anlamıyorum.getirmeyin kardesim patch match oyun güzel kurcalamayın yeter

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Madem böyle olacak o zaman magenin eli moblar tarafından düşürülemesin mob kaçacaksa alan skilinin ne önemi var ?

Sabah jrde can çekiştik lich keserken
    harpy türü slotlar birleşmiyor falconu alıp cw ile birleştiremiyorum kaçıyor geri
    drakiye girip moblara sinir olmaktansa caosa girip kopserlara sinir olmak daha mantıklı, nova atınca novanın bizden taraf olmayan tarafında kalan moblar hiç yürümedikleri ve damage yedikleri halde sürekli full can kalıyor
    Atıyorum reb yükselttim görevler sıfırlandı trollerin altına mı yatalım 56 ile satiros mu keselim?
    Ne yapak ne edek ölek mi?

Farm slotlarının mesafe uzunlukları diğerlerine oranla 3 katına çıkarsa daha iyi olacak

Senior Member
    https://youtu.be/ADYIFIVaxo8 Çektiğimiz sıkıntıyı belki anlatır. Uzaktan başlayıp, dibine girerek 3 lü veya 5 li çakmak istediğimizde bile kaçıyorlar canları fulleniyor. Draki'de biz kimin üzerine yaratık çekeceğiz. Bi zevkimiz DRAKİ bari onu ellemeseydiniz.

Senior Member
    mitrill görevi fazla zor olmuş. 35 gün uğraşıp üstüne para verip +1 set almak çok acımasızca

Quote Originally Posted by Selfname View Post
    mitrill görevi fazla zor olmuş. 35 gün uğraşıp üstüne para verip +1 set almak çok acımasızca
    Biraz zor olması ideal.5 gün yapılabilir en iyi ihtimal.

bu lure işini düzeltin eski haline yoksa bırakmak zorunda kalacam bende malesef olmaz böyle heryerde melee kasıyo magenin bi luresine taktılar kafayı bi eslantı vardı onuda hiç ediyorlar ben bir mobu eslant içinde gezdirmek istiyorum hobim değilmi mageyim ben alacam slotları gezdirmek istiyorum eslant haritasında karışmayın kardeşim benim lureme gidin warriorun alanıyla uğraşın mageyle ne alıp veremediğiniz var