Page 27 of 40 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 261 to 270 of 399
    Quote Originally Posted by BlackMirr0R View Post
    Şu oyunu mage ve kurian jobu kadar rezil eden başka job yok. PK da ben hiçbir mage team i kafa kafaya girerken görmedim. Anca milleti kovalayıp arkadan salın nova meteorları. Bu ne ya sürekli aynı şeyi yapmak ne kadar zevkli olabilir acaba. Mele vs mele kafa kafaya girişiyoruz on numara ws dönüyor. 2 pt mage aç mafya gibi gelip uzaktan atıyo skillerini sayfa atıyo. Ne güzel memleket ya. Mage jobu şu oyuna komple ziyan bir job. Bu benim görüşüm ister katılırsınız ister katılmazsınız. Çapulcu, farmcı, bossmeister magelerden kurtulduğumuza ben seviniyorum. Lure çok yerinde bir hamle. Yayınca Can denedi bir çok slotu, her şey olurunda dedi ayrıca ki bence de öyle. Tüm eslantı dolanıp şov yapmanın gereği yok. Şu kurian jobunu da bitirsinlerde adam gibi oyun oynayalım. Hadi eyv.
    Warior priest ve rogue çok farklı şeyler yapıyor sanırım arkadaşın dediği ile
    Mage yine pk da aynı dostum gelir yine kafaniza meteor yağdırır değişen bisey yok sadece sorun draki ve 1 2 slot madenin bittiği anlamına gelmiyor mage arkadaşlar üzmeyin bu arkadaşı iyi bi arkadaş

Kral demeye çalıştığım şey dengeleri çok bozması. Range skill oynuyolarlar ve melee ekibi komple devredışı bırakıyorlar yaklaşamıyoruz. Diğer joblarla kafa kafaya girmek her zaman her şekilde alınacak hazzı artırır. Mage team' in savunulacak bir tarafının olduğunu düşünmüyorum. "Adamları gör vur novaları hadi by." abi sürekli bu ya. Sürekli aynı şey. Ben kafayı yerim bunu 10 kereden fazla yapsam bunu nasıl oynayabiliyorsunuz ya.

Quote Originally Posted by BlackMirr0R View Post
    Kral demeye çalıştığım şey dengeleri çok bozması. Range skill oynuyolarlar ve melee ekibi komple devredışı bırakıyorlar yaklaşamıyoruz. Diğer joblarla kafa kafaya girmek her zaman her şekilde alınacak hazzı artırır. Mage team' in savunulacak bir tarafının olduğunu düşünmüyorum. "Adamları gör vur novaları hadi by." abi sürekli bu ya. Sürekli aynı şey. Ben kafayı yerim bunu 10 kereden fazla yapsam bunu nasıl oynayabiliyorsunuz ya.
    Her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır herkes aynı zevki alçak diye birşey yok ona bakarsan bende priestden zevk almıyorum silsinler mi şimdi duz mantik hep bencil bir türk topluluğu geniş bakmak yerine hep ben hep ben yanlış düşünüyorsun

Zevkleri tartışmayalım. Zaten adı şovalye olan bir oyunda neden mage diye bir job var ki? Bu oyunun adına ve mekaniğine komple aykırı bir durum. Ben melee ekibin (warrior, asas, priest) bu oyunu çok daha güzel temsil ettiğini düşünüyorum. CSW savaşlarını izliyorum misal, kaleyi koruyan team mage, almaya çalışan team de mage, çünkü melee ekibi oraya sokmak her baba yiğidin harcı değil. Şimdi nerde kaldı adalet? Şu anki durumuyla bile mageler hala çok üst durumdalar. Khenart' a çok sallayan var bu konuda fakat ben haklı buluyorum kendisini. Mage'nin öyle ahım şahım etkilendiği bir durum yok. Mesela nerf i 80 değilde 60-70 e yapsalardı o zaman mageye hamle yapmış olurlardı. Buna rağmen hala ağlak mage oyuncuları var. Ben buna tilt oluyorum işte.

Junior Member
    Evet oyunda sadece pk var baska bisey yok ki burda konusulan lure mage degil

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    JR, Draki , FT Gibi etkinliklerde düzenleme için yapımcı firmadan istek yapıldı yakın süreçte düzenleme olabilir.
    ya UTC ? Zaten ilk sefer geldiğinde bu alanlar kapsam dışı olsun diye eleştiriler oldu ve geri çekildi. Aynı şekilde yine geri geldi.

Junior Member
    Güzel güncellemeler e.s

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Amacınız mob çekip insanları yatıranlara karşı birşey olsa mobların saldırganlığını kapatırdınız CZ gibi. Moba dalmadığın sürece sana dalmazdı, genie de olan da mob seçerdi.

Ama sizlerin amacı mageyi bitirip sadece TP mage olarak bırakmak. Malum CZ de pk atsan 2 parti den aşağıya olursan rakip ölmüyor.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    Bu oyundaki son güncelleme olan, oyunun kapanmasına neden olacak güncellemeye doğru hızla gitmemize neden olacak güncellemelerden biri olmuş.

Mageler olarak oyun oynayamiyoruz lütfen güncellemeyi geri alin