Page 4 of 40 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 399
    Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lHeartBurninq View Post
    +1 Set için 35 gün mü uğraşıcaz şimdi?
    7 tane az olmuş 10-15 yapın
    5 Aydır uğraşıyorum ben
    3 karaktere aynı anda başladım. Warriora 2 parçayı ben bastım, 30 gün olmadan +7 set yaptım.
    Mageye sanırım yine 2 parçayı ben bastım, 40 gün falan ugraştım.
    Asas da hiç parça basmadım henüz kolluk alamadım. Botu 1 hafta önce aldım. 5. aya girdi. Tek tek atmanın zararı var tabi bunda.

Fiyat konusunda ise Quest Mitirillar çöp item. Sonunda gideceği yer çöp.
    Bankaya konmuyor. Bunun Krowazı vesairesi de gelince kısa süreli uğraş olduğu, zaman geçirme itemi olduğu anlaşılır.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Ramazan ayı artış etkinliği ve jackpot aktif değil bir bakabilir misiniz?

Senior Member
    Bu kadar amatörce bir güncelleme nasıl yapabiliyorsunuz ? yahu jr deki mobun kime ne zararı var ki çekemiyoruz ? kimi exp e yatıracağız acaba jr de ? Şuan yaptığınız iş resmen SIVAMAK....

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Şunu artık kafanıza sokun arkadaşlar, NTTGame = WarriorKO , mage böyle böyle nerfleyip , mage oyuncuları oyundan soğutup sadece tp mage olarak işe yarar hale gelicek bu kadar basit İyi ki de bırakmışım usko'yu Gm'ler bilene .... geçiyor mage sınıfıyla canlı yayınlar da siz hala anlamadınız galiba ;D

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

berbat bi güncelleme oyuna girmek istemiyorum oto loot masrafımı geri verin bu pus eşyası kullanarak farm yapan magelere haksızlık madem lure yok o zaman otoloot geri ödemesi yapın. bunu yapıcak kurumsallığa erişmek zor ama

İşleri güçleri yok o kadar oyunun sıkıntısı var karakterlerle ilgili sıkıntı var bunlar aaaa bu hafta ne yapsak diyorlar. Biri çıkıp bu moblar çok oynuyor deyip fazla gitmesin diyor mobun agrasifliğini kapatmak diğer sivri zekalı arkadaşlarında herhalde aklına gelmiyor. Yani bu durum birde jrde yaşanınca ve mageleri bu kadar ezip sonra oyuna oyunu bekleyen heryere reklam veren ilk vurgunu yapıp amaaaann ne yaparsa yapsın mageler diyen şu duyarsız ekibe sesleniyorum. Aldığınız paranın hakkını verin kraldan çok kralcı olmayın bu nedir ya... Mage istemiyorsanız kaldırın mage jobunu sadece mele sunucusu yapın. Bazı şeylere kafa hiçmi yorulmadan yapılıyor ne diyim soğutun oyundan herkes bıraksın sizde birbirinize etkinlik yaparsınız....

Junior Member
    7 gün uğraşacak ne için zırh için kimin isteği olacak sayın oyun yönetimimizin. istediğiniz kadar çırpının böyle böyle eriyorsunuz. kimse uğraşmaz hemde belli bölgede.

Senior Member Zog's Avatar
    Race
    El-Morad
    mythrili olmayan adamın pk ile işi ne ? bide 7 tane kasacak üstüne 3m vericek +1 mythril alacak ? krowaz mı kasıyoruz ? dark knight mı kasıyoruz ? seti ne kadar zamanda kasıcam ? kareli dragonu alacak mıyım set kasarken ?
    zaten normal görevinde anlamı kalmamıstı 0 silaha 10 gün cz de mob kovala üstüne 5m ver ama görevin istedikleri düzeltilir daha erken dedik, cz de olsun emek verelim eyv eğlenceli oluyor dedik, ama bu emeğe karşı verdiklerinin bi anlamı yok.

solo oyuncular gebersin, ittifaklara para vermeyenler gebersin sadece anlaşmalı clanlar farm ile para kassın solo oyuncular oynamasın yada oynayacaksa para bayılsın.

serverı yakında 3 e düşürmek değil önce 1 sunucuya düşürür sonra hepsini birleştirirsiniz teşekkürler.
    Last edited by Zog; 05-16-2019 at 05:48 AM.

Junior Member
    Ronarkland bölgesinde herşeyin serbest olması lazım mobların alanını kısıtlamak nedir ya ben rakiplerimin farm alanlarrıyla uğraşamıyacakmıyım adamlar bizden kat ve kat üstünse gözmü yumacagız bu duruma aa cok güzel saten darlaması zor oluyor birde böyle anormal olaylarla iyice Sogutun oyundan milleti Savaşta herşey mübahtır bırakın millet napıyorsa yapsın aldıgınız toplu duyumlara göre hareket etmeyin Siz yöneticisiniz onlar alıyorsa pus ihtiyaclarını bizlerde alıyoruz onlar farmdan yapıyorsa biz yapamıyoruz artık Farm alanları kısıtlandı. daha farklı eşitlik getirilmesi lazım!!!

Junior Member
    gene moblar cekılmıyor evil wizard raven h arpy