Page 24 of 40 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 231 to 240 of 399
    Senior Member SlytherinKingdom's Avatar
    Nickname
    Slytherin
    Class
    Kingdom -> Wizard
    Clan
    MoonLight
    Server
    Kingdom -> Krasha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Eski sunucular için yapılması gereken değişiklikler var, sonrasında aynı etkinliğin eski sunuculara da getirilmesini planlamaktayız.
    Sayın Khenarth evil wizard için video çektim bakma fırsatı buldunuz mu bu konuya?
    https://youtu.be/8OgB21LSPg8
    https://youtu.be/4b5yYDuhI_8
    <a href=http://hizliresim.com/pg64Zz target=_blank><a href=http://i.hizliresim.com/pg64Zz.jpg target=_blank>http://i.hizliresim.com/pg64Zz.jpg</a></a>
    Forever Rebel

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Eski sunucular için yapılması gereken değişiklikler var, sonrasında aynı etkinliğin eski sunuculara da getirilmesini planlamaktayız.
    Anladım hocam, gelirse güzel bir etkinlik olacak ins.

Junior Member
    Mage katliamı sürüyor bu oyunu yapan arkadaş oyuna girse kendi yaptığı oyunu tanıyamaz

Junior Member
    Job change gelse gene tamam mage alanda yok satilmio

Junior Member
    Quote Originally Posted by Raisttlin View Post
    Job change gelse gene tamam mage alanda yok satilmio
    Aynen Job Change gelsin Mageleri Warior yapalım. Bu mage sınıfını ortadan kaldırmadıkları sürece rahat etmeyecekler anlaşılan.

Şu an drakiyi bitirebilen mage var mı ya? 2 k canım ile 10 tane mob un arasına girip yakın skill mi çalışmalıyım ölmeleri için. Hadi 1000 tane pot harcayıp en üste kadar çıktım ya sonrası nolacak???????

Quote Originally Posted by TitanicSword View Post
    Şu an drakiyi bitirebilen mage var mı ya? 2 k canım ile 10 tane mob un arasına girip yakın skill mi çalışmalıyım ölmeleri için. Hadi 1000 tane pot harcayıp en üste kadar çıktım ya sonrası nolacak???????
    Bitiyor bitiyor da çin işkencesi gibi yani hersey güllük gülistanlik olmasin eywallahta bu kadar zor olmamali yaw zevk aliyim diye girdigin oyunda sinir küpü olup çıkıyon. Cz günlük görev de öyle yemin ederim aksam 6da giriyorum gece 12 1 gibi bitiyor o arada jr gidiyon sikınti ft gidiyon sikinti chaos gidiyon her halükarda sıkınti cekiyon yapilmasi gereken onlarca duzeltme varken bu olmamalı isteyen yönetici varsa liste yapip veriyim yeni server için.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    CZ ye 70 level sınırı konmuş,
    Mitirillar 60-69 level itemı ve zaten +8 Chitin Shell şuan 30m idi yanılmıyorsam. Bence eski serverlara hiç dokunmayın, zaten görev yapanlara bakarsanız Taş Biriktirenler, Exp için görev yapanlar ve Hiç itemi olmayan kişilerden oluştuğunu görürsünüz. Eski serverlarda Quest item için CZ ye çıkmaya değmez ve Quest Parti saniye ayakta duramaz. Klaslar arası dengesizlik bu denli yüksek iken, hiç gereği yok...
    Asas ve Okçu kaçarak kendini savunuyorda Magenin korunmak için Zırhdan çok Atağa ihtiyacı var o da USKO da yok.

Premiumsuz bile 80 levele ulaşmak 2 ay sürmüyorken; Bu oyunu sırf Görevler/Etkinlikler için Oynayanlar olduğunu da anımsamak gerek. Şuan Quest CZ ye taşınırsa hazzıyla yanıp tutuşan kişiler ancak avcunu yalar. Onlar, bir ezik gelsede kessem avuntusuyla yaşarlar. Hiç kimse görev yapmaz olur. Mukabilinde Eslant Quest Partiler hayli keyifli geçiyor.
    Hayat Buysa, Yaşmak Gerek; Çalışmak Müstesna
    Sen onu dövmüşsün tazminat(Kağıt/Para) ödeyeceksin; Yaşamak bu değil..!

Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Güncelleme biz oyuncuların daha iyi bir oyun zevki almamız için yapıldığını tahmin ediyorum. Bu durumda bu kadar eleştiri alan bir güncellemenin oyuncuların görüşüne sorulmasını rica ediyorum. Lütfen bir anket yapın ve tercihi biz oyuncuları bırakın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by sedocan6767 View Post
    Güncelleme biz oyuncuların daha iyi bir oyun zevki almamız için yapıldığını tahmin ediyorum. Bu durumda bu kadar eleştiri alan bir güncellemenin oyuncuların görüşüne sorulmasını rica ediyorum. Lütfen bir anket yapın ve tercihi biz oyuncuları bırakın.
    Kesinlikle anket sistemi olmalı , oyuncuların isteklerini göz önüne almaz iseniz kaybınız büyük olur.Her gün oyun içi ticaret yapan biz son güncelleme ile oyuna bile girmez olduk.Bir kaç gün daha bekleriz, olmazsa PUBG forever.

Page 24 of 40 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast