Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Otp'li Karakterin İçinden Kilitli İtemlerin Çalınması?

Aynı başlıkta belirttiğim gibi telefonda otp'si aktif hesabın içinden kilitli itemler nasıl çalınabiliyor gerçekten anlamıyorum iftara yakın saatlerde
    arkadaşlarla pk atarken karakterim dc oldu tekrar hesaba girmeyi denediğimde otp sistemi bana ''otp login failed with unknown issue contact customer service'' uyarısını verdi önce otp sistemine girip telefondaki otp hesabımı resetledim resetledikten sonra hesaba girdiğimde kilitli itemlerimin belirli bir miktar gem ve buslar ile beraber alındığını gördüm bundan sonra ntt gameye ticket atmaya girdiğimde ise ntt game sitesine giriş yapamadım bana 404 not found nginx hatasını verdi yani bildiğiniz ntt game giriş yaptığınız yer 404 not found hatası verdi ben ilgili birimlere ticket ilettim fakat bana verilecek cevapların kendilerini bütün sorumluluklardan kurtarmak üzere verilecek cevaplar olduğunu adım gibi biliyorum ki ticket'e cevap geldiğinde de bunun böyle olacağını göreceğiz hatta azıcık destek sistemine işi düşmüş arkadaşların da burada aynı kanıya varacağından adım gibi eminim hatta ben kahin değilim ama olacakları ticket sistemi cevap vermeden söyleyeyim ilk başta benim otp hesabımı başka bir arkadaşımla beraber kullandığımı veya otp cihazımın ele geçirildiğini söyleyecekler otp hesabımın şifresini başkasıyla paylaştığımı söylecekler ticket'e cevap olarak böyle bir şeyin asla mümkün olmadığını söylesem de onlar bu sefer bilgisayarımda trojan vb gibi virüslerin temizliğini yapmadığımı söyleyip gene beni suçlayacaklar böyle bir şeyin de mümkün olamayacağını 15 20 senelik bilgisayar kullanıcısı olduğumu söylesem de sonunda üzgün olduklarını belirtip konuyu kapatıcaklar gerçekten tam ''Destek'' sistemi

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    ID Şifre paylaşımı yaptınmı ? Başına gelen olay kötü ama genelde id şifre paylaşımı yapılınca oluyor böyle şeyler arkadaşım geçmiş olsun.