View Poll Results: Serverlar Birleşmeli Mi?

Voters
372. You may not vote on this poll
  • Evet, Kesinlikle Birleşmeli!

259 69.62%
  • Hayır, Birleşmesine Gerek Yok!

113 30.38%
Page 3 of 46 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 451
    Senior Member
    Ares-dİez-gordİon 3 server hoplatir bu oyunu ve pk nin en gÜzel olacaĞi server olur nokta

Senior Member
    Quote Originally Posted by cabbar14532 View Post
    Ares-dİez-gordİon 3 server hoplatir bu oyunu ve pk nin en gÜzel olacaĞi server olur nokta
    aynı zamanda exp slotları da boş olmaz. isteyen herkes exp parti bulabilir. bu da oyunu oynatan güzel bir şey sonuçta. pk atmak kadar exp kasmaktan da zevk alan bir adam olarak söylüyorum bunu. o exp kasarken ki dönen muhabbetler ahh ne güzel günlerdi

gordion dısında herserver zamanı geldiginde birleşir diye düşünüyorum

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu konuları forumda her zaman açan gordiondakiler Amaç şu elinizdeki +10ları ares dieze sokup satabilmek mi ? Diğer 2 server birleşebilir evet de gordion ne alaka ?

Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    Birleşmeden itemleri değer kaybedecek olanlar hemen üşüşmüşler buraya. Mühim olan itemin değeri falan değil oyuna canlılık gelmesidir. İstediğinizi istediğiniz serverla birleştirsinler sorun değil ama yeter ki birleştirsinler. Gündüz vakti bowlda adam arıyorlar gelmişler buraya birleşmeye ihtiyacımız yok diyorlar...

Senior Member
    Quote Originally Posted by atk_jVxmMzy7 View Post
    Birleşmeden itemleri değer kaybedecek olanlar hemen üşüşmüşler buraya. Mühim olan itemin değeri falan değil oyuna canlılık gelmesidir. İstediğinizi istediğiniz serverla birleştirsinler sorun değil ama yeter ki birleştirsinler. Gündüz vakti bowlda adam arıyorlar gelmişler buraya birleşmeye ihtiyacımız yok diyorlar...
    farm slotu basmayı pk sanıyor gordion halkı. dediğine katılıyorum kardeşim. hangi sunucuyla birleşirse birleşsin. amacımız oraya item sokmak buradan item satmak değil. canlılık gelsin. keyif alalım. playerlığına güvenmeyen itemine güvenir bunu bilir bunu söylerim.

Senior Member
    kardeşim elinizeki itemleri satın o zaman pk atacak adama engel olmayın adam yok adammmmmmmmmmmmmmm ares diez gordion oyunun en güzel serveri olur nokta.

Senior Member
    Manes duzeltir dedik ama olympia icler acisi durumda
    Ares bile daha çok usera sahip

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Server birleşiminin çözüm olmadığı son olympia-manes birleşmesi ile gördük. O devirler geçti artık. Gordionda adam yok diyorsanız bırakın geçin başka server'e. Bu kadar zor olan ne? 300-500 liraya aldığınız +21 stafflarınızdan mı vazgeçemiyorsunuz? Ben 2004 yılında diezde başladım, 2007'de manes açıldı diye clandaki arkadaşlarla oraya geçtim ve 2007 yılından beri aynı serverde oynuyorum. Serverler birleşti, isimleri değişti ama ben birleşen aynı serverde devam ettim. Hiç de oynadığım serverde adam yok başka serverle birleşsin demedim. Oyunun genel mantığı bu. Yeni server açılınca ister istemez eski serverlerde oyuncu azalıyor. Bunu eski serverleri birleştirerek arttırmaya çalışınca yeni server açmış olmanın mantığı kalmıyor ki. Al işte stokçular olympia-manes birleşsin dediler, 2 ay yaygara kopardılar. Birleşti serverler. peki şimdi kaç kişi var birleşen olympiada? Geçiniz efem. Oyun size istediğiniz serverde oynayabilirsiniz diyor. Hiçbir servere kısıtlama yok şu an. Memnun değilseniz değiştirin serverinizi. Birleşse bile olympiadan farkı olmayacak. 2 ay sonra da birleşen serverler başka server ile birleşsin diyeceksiniz. Bitmez bu döngü. Yeni server aç, eskiyi birleştir, tekrar birleştir, sonra tekrar yeni server aç, başa dön :F
    Last edited by GengaR_AreS; 05-16-2019 at 01:03 PM.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Diğer konudan ekmek çıkmadı yeni konu açmışlar

Madem açtınız bizde söylemekten bıkmayacağız. Gordion-Diez birleşmesi isteyenler stokçulardır. Aldıkları itemler ellerinde kaldığı için ara ara kriz geliyor yada TL lazım oluyor ki Diez-Gordion birleşsin diye konu açıyorlar.

Ares-Diez
    Rosetta-Destan
    Altar-Vega-Sirius
    birleşme olacaksa item dengeleri açısından söylüyorum bu serverlar arasında olur. Şuan buna ihtiyaç var mı ayrı mesele.