View Poll Results: Serverlar Birleşmeli Mi?

Voters
372. You may not vote on this poll
  • Evet, Kesinlikle Birleşmeli!

259 69.62%
  • Hayır, Birleşmesine Gerek Yok!

113 30.38%
Page 19 of 46 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 181 to 190 of 451
    Junior Member
    Birleşme gelmeli bu svlerde csw yok gibi birşey bi yanda 4 clan kayıt yaparken diğer serwerde kayıt yok zevk yok oyuncular için bu gerekli

Junior Member
    destanı bu birleştirmelere katmasanız olmaz mı?? destanda oynayan kaç kişi birleşmesini istiyor?? destan 1 e hala presiz çarlar giremiyor.. biz destanda memnunuz...diğer sw leri istediğiniz kadar birleştirebilirsiniz.. destana dokunmayın yeter...NOKTA...

Senior Member
    Quote Originally Posted by CooperIV View Post
    destanı bu birleştirmelere katmasanız olmaz mı?? destanda oynayan kaç kişi birleşmesini istiyor?? destan 1 e hala presiz çarlar giremiyor.. biz destanda memnunuz...diğer sw leri istediğiniz kadar birleştirebilirsiniz.. destana dokunmayın yeter...NOKTA...
    herkes birleşmesini istediği, düşündüğü serverları söylüyor fikrini belirtiyor kardeşim. kimsenin bir yere bir yeri kattığı yok. kendi aramızda beyin fırtınası işte.

Junior Member
    bende onu diyorum zaten.. destan ta pazar gayet hareketli. akşamları pk da dönüyor.. csw için bir çok klan mücadelede ediyor. bf lerde de pk dönüyor. akşam saatlerinde cz de pk da var yani kısaca destanın birleşmeye ihtiyacı yok. o yüzden diyorum ki beyin fırtınası yaparken destanı karıştırmayın lütfen.

Not: Herkesin bildiği gibi ne olursa olsun DESTAN ÖLMEZ..
    Last edited by CooperIV; 05-24-2019 at 02:24 AM.

Member
    Nickname
    WishlAND
    Class
    Rogue
    Clan
    MARLBORO
    Server
    Anatolia
    Race
    El-Morad
    ARES +DİEZ +GORDİON Birleşmeli diğer serverlara gerek yok benım fikrim

Senior Member
    Yeni serverlarda Exp kasan bile yokken destanda hala exp parti bulabiliyosun Ko tarihi boyunca tek tutanabilen bir server herhalde

oyuna acilen el atılması lazım serverler birleşecekse birleşsin oyunda olmayan ve oyunun düzelmesini bekleyen okadar bu oyuna hasta insanlar var ki şu anda beklemedeler.psikolojik olarak artık gönülden kopmak üzere eski oyun heyecanı ve zevki olmadıkça bu oyun kepenk kapatır bu gidişle.

Banned
    Quote Originally Posted by CooperIV View Post
    bende onu diyorum zaten.. destan ta pazar gayet hareketli. akşamları pk da dönüyor.. csw için bir çok klan mücadelede ediyor. bf lerde de pk dönüyor. akşam saatlerinde cz de pk da var yani kısaca destanın birleşmeye ihtiyacı yok. o yüzden diyorum ki beyin fırtınası yaparken destanı karıştırmayın lütfen.

Not: Herkesin bildiği gibi ne olursa olsun DESTAN ÖLMEZ..
    Niye sallıyorsun Destan Serverin de 1.5 senedir 3-4 klan harici CSW'ye giren yok... pazar falan da hareketli değil ELİT pazar yerii herkes item satıp kurtulmaya bakıyor Zararına da olsa... Royal ve zombi etkinliklerine DESTAN'da giriyorum etkinliğe katılan satısı 40-50 kişi

Junior Member Captain_Cousteau's Avatar
    Nickname
    CaptainCousteau
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ADANALIYIKOO1 View Post
    oyuna acilen el atılması lazım serverler birleşecekse birleşsin oyunda olmayan ve oyunun düzelmesini bekleyen okadar bu oyuna hasta insanlar var ki şu anda beklemedeler.psikolojik olarak artık gönülden kopmak üzere eski oyun heyecanı ve zevki olmadıkça bu oyun kepenk kapatır bu gidişle.
    İllegal sunuculara (PVP) akın etmeye başladı userlar. Bir an önce önlem alınmalı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Plesewait View Post
    Birleşme gelmeli bu svlerde csw yok gibi birşey bi yanda 4 clan kayıt yaparken diğer serwerde kayıt yok zevk yok oyuncular için bu gerekli
    +++ bende böyle düşünüyorum. yönetimin konuyu ele alıp, değerlendirmesini istiyoruz.