View Poll Results: Serverlar Birleşmeli Mi?

Voters
372. You may not vote on this poll
  • Evet, Kesinlikle Birleşmeli!

259 69.62%
  • Hayır, Birleşmesine Gerek Yok!

113 30.38%
Page 38 of 46 FirstFirst ... 283637383940 ... LastLast
Results 371 to 380 of 451
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    3 kişiyiz ben keyfim bi de kahyası bunların içinde sen yoksun var mı itirazın?

Forumda, Diezde aktif olarak oynayan moderatörler var. Onlara sor cevabını alırsın Diezde kaç kişi istiyormuş kaç kişi istemiyormuş.
    Oyunda forumun yolunu bilmeyen tonlarca insan var. 187 kişi dediğin senin gibi pazarcılar bi de ölü gordionu canlandırmak için Diez'i veya Ares'i yem etmeye çalışan zihniyet işte. Oyunu oynayan biziz edebiyatını yapan sizsiniz..

Gel sen czye cevabını alırsın burda boş yapma anket manket kendini kandırma insanları da yanıltma.
    bekleyip görücez keyfini ve kahyasını kardeş.

Senior Member
    Eski Serverlar birleşmesi pek mümkün olacağını sanmıyorum. Anca yeni açılan serverlar kendi içerisinde birleşir bu saatten sonra. Olacak ilk birleşimde Altar + Vega olacaktır.

ares,diez,gordin = ares
    rosetta,olmypia,destan = diez
    altar,vega,sirius = xigenon
    şeklinde birleşme olsa ve bu sunucularda kalabalıkdan dolayı sorun cıkarsa alt kanallar eklense oyun tadından yenmez hem kanal sayısı fazla geldıgındede hemen belli eder kendini kanal sayısını düşürürsün. oyun çağ atlar ya şu birleşmeyle

arkaşlar rosetta nttgamenin açtıgı bir server değildir rosettadaki normal bir oyuncu olympiaki normal bir oyuncuyu full can keser bu nasıl bir mantıkta nasıl bir vizyon ile böyle cahil cahil konuşup olympia ve rosetta birleşsin diyorsunuz olympia şuan halinden memnun akşam pksında 250 kişi var ağlayın

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CCafex55 View Post
    ares,diez,gordin = ares
    şeklinde birleşme olsa ve bu sunucularda kalabalıkdan dolayı sorun cıkarsa alt kanallar eklense oyun tadından yenmez hem kanal sayısı fazla geldıgındede hemen belli eder kendini kanal sayısını düşürürsün. oyun çağ atlar ya şu birleşmeyle
    Diezden uzak dur pazarcı...

Senior Member
    Quote Originally Posted by CCafex55 View Post
    ares,diez,gordin = ares
    Olabilir ama olympia daha yeni birleşti. Olası birleşmede işlem yapacaklarını sanmıyorum. Ayrıca sirius serverının çok kalabalık olduğunu düşünüyorum. Olursa Vega+Altar olur gibi

Banned
    Burada Altar*Vega*Sirius falan yazmayın önce boş olan eski sw ler birbirleri birleşecek daha sonra vakti geldiğinde gereken yapılır... şuan 10 da 1 oyuncusu yok bu swlere göre eskilerin

anlamadığım sunucularda 50 60 kişi kalıncamı olacak birleşim mesela son 3 server mıllet server bitti demeden oyunu bırakmadan neden böyle bir hamle olmasınki şahsen ben son 1 aydır altar vega sirus yada altar vega birleşimini beklıyorum he olmadımı bi kaç güne bırakırım ve 3 ay sonra birleşim haberi gelse pekde umrumda olmaz

Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    Olympiada 250 kişinin pk attığı falan yalan arkadaşlar inanmayın. En yoğun pk saatinde (bu bir saat kadar sürer) 8 sayfa insan oluyor bu da 200 kişi yapar cz de. Bu 200 kişinin yaklaşık 100 kişisi pk ya katılıyor (Bu sayıya farm yapanları da dahil ediyorum).Geri kalanı townda oturuyor. İnanmıyorsanız girip bakarsınız.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Ares-diez
    gordion-rossetta
    olympia-destan