View Poll Results: Serverlar Birleşmeli Mi?

Voters
372. You may not vote on this poll
  • Evet, Kesinlikle Birleşmeli!

259 69.62%
  • Hayır, Birleşmesine Gerek Yok!

113 30.38%
Page 12 of 46 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 111 to 120 of 451
    Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Gordion ilk açıldığı günden beri şimdiki gibi boş muydu? Hayır. Eskiden kalabalık serverdi. Nerde şimdi o kalabalık? Oynayıp bırakan, charını satmayan, başka servere geçen, birleşirse satarım diyen onlarca kişi var. Birleşsin kâr ederim diyenler sadece pazarcılar değil. İtemlerini satmayıp bekleyen kişiler. Gordionda +21 staff 300-500 tl, ares ile birleşirse hiç +21 staff olmayan areste +21 staff sence ne kadar olur? Ve diğer itemler. Gordion piyasası ares-diez gibi serverlerin 3'te 1 fiyatına nerdeyse. O yüzden birleşim kovalayan onlarca kişi var. Gordiondakiler itemlerinden vazgeçip başka serverde niye oynamıyor dersiniz? Gordionda 2'ye satıp areste 5'e almak istemiyorlar. Hem Olympia-Manes birleşti de ne oldu? Yine in cin cz'de çift kale maç yapıyor. 2 ay önce birleşen server tekrar birleşsin diyorlar ldskfşfdşkls Yeni server açıldıkça, eski serverleri birleştirmenin anlamı yok. O yüzden gordionda oynayanlar şikayetçiyse başka servere geçsin en iyisi. Tabi +21 itemlerinden vazgeçebileceklerse.
    +21 staff varmış gordion da. ares te de +21 olmayan şey yok kardeşim. en eski server. en fazla manipüle edilen sunucu bence ares. gordionla birleşmede itemlerinizin değeri düşcek kaygısı asıl sizleri sarmış. varsa şekliniz gordion daki magelerle vs ye bekleriz. korkularınız bir yandan da gordion daki magelerden olsa gerek sevgili DamnWeAreSoGooD

Senior Member CatulGar's Avatar
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    CZ haritası daha küçük hale getirilip, sonrasında birleşme harika olur.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by r0ntgen View Post
    150 Kişi oy vermiş. 100'ü birleşsin diyor. Bu 100 kişide mi pazarcı aga anlamıyorum. nasıl boş mantığınız var. oyunda adam yok pk döndürecek diyoruz. hala pazar diyor adam ya. maradonda kukla keserken de pazarcıları bahane edersin
    Emin ol ben kukla kesen ben olmam

ayrıca pk yok diyorsan başka serverlarda ara oyun heyecanını 3 senedir birleşim bekliyorlar pusu atan çakal gibiler birleşsede 5 item satıp araba alım diyen onlarca insan var ne yazık ki gençlerimiz kendilerini böyle ve senin gibi avutuyorlar
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member
    Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post
    Emin ol ben kukla kesen ben olmam

ayrıca pk yok diyorsan başka serverlarda ara oyun heyecanını 3 senedir birleşim bekliyorlar pusu atan çakal gibiler birleşsede 5 item satıp araba alım diyen onlarca insan var ne yazık ki gençlerimiz kendilerini böyle ve senin gibi avutuyorlar
    bu oyunu oyun diye oynamadığın şu hırsından belli

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    +21 staff varmış gordion da. ares te de +21 olmayan şey yok kardeşim. en eski server. en fazla manipüle edilen sunucu bence ares. gordionla birleşmede itemlerinizin değeri düşcek kaygısı asıl sizleri sarmış. varsa şekliniz gordion daki magelerle vs ye bekleriz. korkularınız bir yandan da gordion daki magelerden olsa gerek sevgili DamnWeAreSoGooD
    Ben clanın fikrini değil kendi fikrimi söylüyorum. Öyle değerlenip değersizleşecek itemim de yok. +8 staff +3 takı. Hepi topu 3-4 bin liralık char. Server birleşse daha iyi işte +21 staff alırım. Mesele o değil. Mesele fırsatçıların istediği olmasın meselesi.

Bence sizin derdiniz gordiondaki itemlerinizin değersizliği. Değerlendirmek istiyor olabilirsin ama birleşim istemeyenlerin fikirlerine de saygı duy bence. Ben gordion ile ares birleşmesin diyorum, diez ile ares birleşebilir diyorum. Bu ve diğer konuda da çoğu kişi yazmış zaten ares-diez olabilir gordion olmasın diye. Gordiondaki stokçular ve itemleri elinde kalanlar için server birleşimi istediğinizi söylüyor çoğu kişi. Bence yazanlara korkak filan diyerek insanların mesaj atmasını engellemeye çalışmasan daha iyi olurdu.

2 yıl önce aresteki itemleri satıp gordionda +21 set, staff alıp birleşim bekleyen, şu an yeni serverde oynayan arkadaşım var. Gordion-ares veya gordion-diez birleşsin diye bekliyor. Bunun gibi onlarca kişi olduğunu da aklı başında çoğu kişi biliyor.
    Last edited by GengaR_AreS; 05-21-2019 at 03:09 PM.

Junior Member
    Ares - dİez - gordİon bİrleŞmelİdİr..uzatmaya gerek yok konuyu

olympia , Destan , Rosetta ( Rosetta emin degilim fazla item olabilir )

Ares Diez Gordion

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Ben clanın fikrini değil kendi fikrimi söylüyorum. Öyle değerlenip değersizleşecek itemim de yok. +8 staff +3 takı. Hepi topu 3-4 bin liralık char. Server birleşse daha iyi işte +21 staff alırım. Mesele o değil. Mesele fırsatçıların istediği olmasın meselesi.

Bence sizin derdiniz gordiondaki itemlerinizin değersizliği. Değerlendirmek istiyor olabilirsin ama birleşim istemeyenlerin fikirlerine de saygı duy bence. Ben gordion ile ares birleşmesin diyorum, diez ile ares birleşebilir diyorum. Bu ve diğer konuda da çoğu kişi yazmış zaten ares-diez olabilir gordion olmasın diye. Gordiondaki stokçular ve itemleri elinde kalanlar için server birleşimi istediğinizi söylüyor çoğu kişi. Bence yazanlara korkak filan diyerek insanların mesaj atmasını engellemeye çalışmasan daha iyi olurdu.

2 yıl önce aresteki itemleri satıp gordionda +21 set, staff alıp oyun bekleyen, şu an yeni serverde oynayan arkadaşım var. Gordion birleşsin diye bekliyor. Bunun gibi onlarca kişi olduğunu da aklı başında çoğu kişi biliyor.
    ha ares'miş ha gordion'muş ha diez'miş, isim önemli değil diyorum bende. oyunu oynayamıyoruz. pk yok. bir gün gel cz ye ve ranka bak lütfen. istediğin saatte. demek istediğimi anlayacaksın. gerçekten kim neyden kar edecek umrumda değil.

Quote Originally Posted by BrookeMarie View Post
    Ares - dİez - gordİon bİrleŞmelİdİr..uzatmaya gerek yok konuyu
    benimde beklentim bu yönde

Quote Originally Posted by MagicianlnTheHouse View Post
    olympia , Destan , Rosetta ( Rosetta emin degilim fazla item olabilir )

Ares Diez Gordion
    mantıklı ama bence destan+rosetta iyi olur, olympia yeni birleşti daha
    Last edited by r0ntgen; 05-21-2019 at 03:13 PM.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bu oyunu oyun diye oynamadığın şu hırsından belli
    oynadığım server oynadığım nick yazılı ufaklık git bi araştır bakalım sizler gibi kapalı kutu oynamıyoruz
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    ha ares'miş ha gordion'muş ha diez'miş, isim önemli değil diyorum bende. oyunu oynayamıyoruz. pk yok. bir gün gel cz ye ve ranka bak lütfen. istediğin saatte. demek istediğimi anlayacaksın. gerçekten kim neyden kar edecek umrumda değil.
    Birleşim bekleyeceğine diğer serverlerde şansını deneyebilirsin o zaman. Tabi amacın sadece oyun oynamaksa. Diğer serverler gayet canlı.