View Poll Results: Serverlar Birleşmeli Mi?

Voters
372. You may not vote on this poll
  • Evet, Kesinlikle Birleşmeli!

259 69.62%
  • Hayır, Birleşmesine Gerek Yok!

113 30.38%
Page 17 of 46 FirstFirst ... 7151617181927 ... LastLast
Results 161 to 170 of 451
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    Biz Diez olarak bunu gereksiz görüyoruz. Akşamları çok canlı pklar dönüyor. Arestekiler de aynı bizim gibi düşünüyor. Gereksiz kuru kalabalığa gerek yok. Gordion boş veya iş yapmıyorsa bu Diez veya Ares'in sorunu değil. Biz halimizden memnunuz.
    Siz kimsiniz kardeş, bir konunun içeriğine bak. yorumlara bak, sonra anket sonuçlarını değerlendir. düşün bakalım ares ve diez memnunmuymuş. tek kişi ne çok seviyorsunuz millet adına konuşmayı, size zamanında söz hakkı vermemişler. burda ego tatmin etmeye mi çalışıyorsunuz anlamıyorum

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Biz hergün aktif olarak pk atıyoruz. Pk attığımız kişilerden 1'i bile bu birleşmeyi özellikle gordion birleşmesini istemiyor.

Millet adına konuşmak öyle olmaz gelirsin Dieze pk atanlara yaparsın anketi görürsün sonucu boş yapma. Gordiondaki mage itemlerini Arese Dieze 3 5 katına satabilmek için konular açıp anketler yapıyorsunuz. Ares ve Diez hakkında başka swde oynayanlar anket yapamaz söz sahibi hiç olamaz.

Ha illaki bir birleşim olacaksa oyuncular sadece Ares-Diez birleşmesini yani 2 baba serverı kabul ederler gordion değil çırpınma boş yere.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by r0ntgen View Post
    Siz kimsiniz kardeş, bir konunun içeriğine bak. yorumlara bak, sonra anket sonuçlarını değerlendir. düşün bakalım ares ve diez memnunmuymuş. tek kişi ne çok seviyorsunuz millet adına konuşmayı, size zamanında söz hakkı vermemişler. burda ego tatmin etmeye mi çalışıyorsunuz anlamıyorum
    Peki siz kimsiniz ?
    Serverinden memnun olmayansın ha.
    Pk istiyorsan gel arese de gel pk gör.
    Humanlar adamın 32 dişini birden çekiyorlar.
    Kabalığım için özür dilerim.
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-23-2019 at 01:45 AM.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by r0ntgen View Post
    Birader sen ne ayaksın hangi serverda oynadığın belli değil diez oyuncusu olarak halimizden memnunuz git farm yap sen millete yandaşlık yapma ne malüm anket sonuçlarının doğru olduğu 100 fake hesaptan oy kullanılmadığı ne malüm muhtemelen senin algı sorunun var
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Fake hesaplarla algı operasyonuna karşıyız.
    Gordion'u birleştirerek item zulacılarına karaborsacılarına astronomik rakamlarda kar ettirilmesine karşıyız.

Junior Member
    Değerli arkadaşlarım,
    İstesek te istemesek te eninde sonunda eski serverler birleşecektir.Eski serverları tek çatı altında toplayacaklardır.Bizler ne kadar yırtınırsak yırtınalım bu sene olmadı seneye birleştireceklerdir.Ben bir Ares li olarak derim ki birleştirin de herkes kurtulsun.

oyunun artık popülerliği kalmadı bırakan bırakana bari birleştirilsinde oynayanlar aralarında pk atsınlar .bu kadar kasmaya gerek yok

Olympia kesinlikle bir server ile birleşmeli. Saat 01.00 den sonra maradonda pazar gezen 1 tek char göremiyorsunuz. Sanki bir mezarlık gibi...

Quote Originally Posted by srkncgdmsrc View Post
    Olympia kesinlikle bir server ile birleşmeli. Saat 01.00 den sonra maradonda pazar gezen 1 tek char göremiyorsunuz. Sanki bir mezarlık gibi...
    Katılıyorum sana birader item alan yok 1 hafta boşuna pazarda bekledi char bişey satılmadı boşuna elektrik parası

Senior Member
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Fake hesaplarla algı operasyonuna karşıyız.
    Gordion'u birleştirerek item zulacılarına karaborsacılarına astronomik rakamlarda kar ettirilmesine karşıyız.
    Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post
    Birader sen ne ayaksın hangi serverda oynadığın belli değil diez oyuncusu olarak halimizden memnunuz git farm yap sen millete yandaşlık yapma ne malüm anket sonuçlarının doğru olduğu 100 fake hesaptan oy kullanılmadığı ne malüm muhtemelen senin algı sorunun var
    Öncellikle yönetim ekibi, oy verilen ipleri tespit etsin ve fake hesap anketi olmadığı ortaya çıksın. bu kadar komplo teorisi kurmanıza aklım ermiyor. ares ve gordion da +80 charlarım var ve canım sıkıldıkça giriyorum. Kesinlikle gordion bitik bir server. pazarı ölü, pksı ölü. ares'te de bf zamanı bir kalabalık oluyor evet ama gerisi kuru kalabalık. pazar desen zaten ares +10 itemlerin babası. o sol bankanın orda dizilenler bildiğin anonim şirket kurmuşlar. diez'in durumunu da ankete katılan arkadaşlar ve yorum yapan arkadaşlardan alıyoruz. kimsenin burda algı operasyonu yaptığı yok. düşüncesini, yorumunu dile getiriyor herkes.

Quote Originally Posted by srkncgdmsrc View Post
    olympia yeni birleşti. sanmıyorum bir daha birleşime gideceğini