View Poll Results: Serverlar Birleşmeli Mi?

Voters
372. You may not vote on this poll
  • Evet, Kesinlikle Birleşmeli!

259 69.62%
  • Hayır, Birleşmesine Gerek Yok!

113 30.38%
Page 34 of 46 FirstFirst ... 24323334353644 ... LastLast
Results 331 to 340 of 451
    Junior Member
    Ares Dies için birşey demem ama , Gordion serverında akşam 9 dan sonra güzel pk döndüğünü gördüm , Diesde de aynı şekilde pk aktif dönüyormuş..
    Gordion-Dies birleşimini isteyen kişiler tamamen pazarcı item depolamış kişilerdir.İki iki serverda item olarak birbirinden çok farklıdır..Birbirinde olmayan itemler mevcuttur..Ama birleşim isteyen kesimin yüzde 90 nı tamamen para amaçlıdır.Aksini iddia eden varsa yalan söylüyordur

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Arkadaşlar, ikili atışmalarınıza devam etmeniz forum hesaplarınızın ceza almasına neden olacaktır. Lütfen devam ettirmeyiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Arkadaşlar, ikili atışmalarınıza devam etmeniz forum hesaplarınızın ceza almasına neden olacaktır. Lütfen devam ettirmeyiniz.
    teşekkürler sevgili mod.

Quote Originally Posted by JaraQQQQQ View Post
    Ares Dies için birşey demem ama , Gordion serverında akşam 9 dan sonra güzel pk döndüğünü gördüm , Diesde de aynı şekilde pk aktif dönüyormuş..
    Gordion-Dies birleşimini isteyen kişiler tamamen pazarcı item depolamış kişilerdir.İki iki serverda item olarak birbirinden çok farklıdır..Birbirinde olmayan itemler mevcuttur..Ama birleşim isteyen kesimin yüzde 90 nı tamamen para amaçlıdır.Aksini iddia eden varsa yalan söylüyordur
    ben gordion oyuncusuyum gel gör ki buraya gelen insanlar ve ben pk durumundan yakınıyoruz. zaten base ve ardream diye bir şey yok gordion sunucusunda ne yazık ki. slot basmak pk atmak değildir. toplasan 2 parti adam çıkmayan bir serverdan bahsediyoruz. utc den utc ye gördüğümüz adamlar, csw den csw ye gördüğümüz adamlar dışında aktif pk yok. bu konuda diğer gordion oyuncuları da bana hak verecektir.
    Last edited by r0ntgen; 05-31-2019 at 02:29 PM.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JaraQQQQQ View Post
    Peki ay sonu yaklaştı Gordion'da kasılan np bakar mısın güzel pk döndüğünü görmüşsün. İtemleri stoklayanlar zaten stokladı 3 yılda geçse bekleyecekler 10 yılda olan sadece pk atmak isteyenlere oluyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Peki ay sonu yaklaştı Gordion'da kasılan np bakar mısın güzel pk döndüğünü görmüşsün. İtemleri stoklayanlar zaten stokladı 3 yılda geçse bekleyecekler 10 yılda olan sadece pk atmak isteyenlere oluyor.
    gerçekten tam olarak durum bu. defalarca söylemeye çalıştığım şeyi o kadar güzel özetlemişsin ki. teşekkürler

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by r0ntgen View Post
    gerçekten tam olarak durum bu. defalarca söylemeye çalıştığım şeyi o kadar güzel özetlemişsin ki. teşekkürler
    senin gordiondaki nick nedir kardeş inmisin cinmisin
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

server birleşimi ile ilgili bu kadar paylaşım ve düşünceler yapımcı firmaya iletiliyormudur acaba çünkü artık birleşecek veyahut birleşemeyecek gibi sonuçlar bekliyoruz .?

Senior Member
    Quote Originally Posted by ADANALIYIKOO1 View Post
    server birleşimi ile ilgili bu kadar paylaşım ve düşünceler yapımcı firmaya iletiliyormudur acaba çünkü artık birleşecek veyahut birleşemeyecek gibi sonuçlar bekliyoruz .?
    forumla gerçekten ilgililer. kesinlikle dikkat çektiğimizi düşünüyorum. umarım yakın zamanda olumlu sonuç alınır.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Diez'in en itemli pazarcisinin Gordion'da oynuyor olması da mı tesadüf

Gordiondakiler 15gb ye Raptor 30gb ye Baal alıp bankalarına koydular Diez'den.

Peki Diez'dekiler +500gb lere Gordiondan +20 üstü dragon zirhlar alıp bankalarına koyabildiler mi?

Ares ve Diez birleşmesini destekliyorum...

No Gordion Yes Ares
    Last edited by SchizopH; 06-01-2019 at 06:08 AM.

Arkadaşlar Altar ve Vega kesin birleşmesi lazım pk sı siriusdan daha az, ve çoğu kişide bırakıyor oyunu servar acılalı 5 ay olmasına rağmen