View Poll Results: Serverlar Birleşmeli Mi?

Voters
372. You may not vote on this poll
  • Evet, Kesinlikle Birleşmeli!

259 69.62%
  • Hayır, Birleşmesine Gerek Yok!

113 30.38%
Page 10 of 46 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 91 to 100 of 452
    Member
    Nickname
    MechulGazi
    Ares+Diez+Gordion=Diez
    Rosetta+Olympia=Olympia
    Destan
    Altar
    Vega
    Sirius
    İleride de yeni üç sunucu birleşir. Knight Online için 4 sunucu yeterli hatta fazla bile. Oyunda oyuncu kalmamış olaya bak. (Pazarcıları oyuncudan saymıyorum, onlarınki ekmek parası)

Senior Member
    Quote Originally Posted by FlyHigh24 View Post
    Midgard ile 10 senelik EUROPA nasıl birleşti sizin mantığınıza(elindeki itemler) göre olmuyor bu işler yorum yapıp oyalanmayın gidin elinizde kalan itemleri aldığınız fiyatın %20 sine satmaya çalışın
    Neyse görürsün . Manes olympia birleşir dedim senin gibi arkadaşlar destan ya da Gordion dediler gene çıkmanıza şaşırmadım

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Neyse görürsün . Manes olympia birleşir dedim senin gibi arkadaşlar destan ya da Gordion dediler gene çıkmanıza şaşırmadım
    Ben Sana ARES-OLYMPİA diyeyim o zaman gelecek de kesin birleşecek.HODRİ MEYDAN eski serverlar 1 SERVER DA er yada geç toplanacak

Senior Member
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    ares,diez,gordin = ares
    rosetta,olmypia,destan = diez
    altar,vega,sirius = xigenon

bu oyun boş harita ve boş pk ile çekilmiyor, insanlar kalabalık oyun istiyor. bu tarz büyük bir birleşim şart yoksa insanlar korsan sunuculardaki kalabalığı tercih ediyorlar, kesinlikle önermiyorum ama açı gerçek bu. sunucular da csw girenler 3-5 klan üstü değil en basit buradan anlarsınız. pklarda 3-5 parti dışında adam yok.
    +1 gerçekten yeni açılan serverlerde bile adam yok içler acısı bir dutuma gelmiş oyun

Senior Member
    Quote Originally Posted by manson123 View Post
    +1 gerçekten yeni açılan serverlerde bile adam yok içler acısı bir dutuma gelmiş oyun
    buna acilen çözüm getirmeliler

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Olympia yeni server rosetta destan ile birleşmez . İleride krowaz ve dark knight gelince yeni server ile birleşir . Olympia dediğin daha 3 sene olmadı doğru düzgün 8-9 krowaz yok . Rosetta destanda dünya kadar var
    +++ aynen olympia artık birleşmez. manes'le birleştirdiler de ne oldu

Senior Member
    +++ konu güncel. şu an gelip gordion pk ya baksınlar. 13 kişi var cz de human

Junior Member Captain_Cousteau's Avatar
    Nickname
    CaptainCousteau
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by atk_jVxmMzy7 View Post
    Ares+Diez+Gordion=Diez
    Rosetta+Olympia=Olympia
    Destan
    Altar
    Vega
    Sirius
    İleride de yeni üç sunucu birleşir. Knight Online için 4 sunucu yeterli hatta fazla bile. Oyunda oyuncu kalmamış olaya bak. (Pazarcıları oyuncudan saymıyorum, onlarınki ekmek parası)
    'Rosetta + Olympia' birleşimi zor. Ancak 'Rosetta + Destan' ve 'Ares+Diez+Gordion' mantıklı olur.

Ayrıca ayda 1 karakter silme fikri de olumlu baktığım fikirlerden. Sinan'ı bu konuda destekliyorum.

Senior Member
    [QUOTE=Captain_Cousteau;1810021]'Rosetta + Olympia' birleşimi zor. Ancak 'Rosetta + Destan' ve 'Ares+Diez+Gordion' mantıklı olur.

Birleşim falan zor değil Serverlerin öncelikle boş olması şartı vardır. Rosetta serverinde 2012 ile 2015 yılları arası açılan serverlar vardır. Olympia da ise 2016 haziran ile 2017 ocak ayında açılan serverlar vardır. Destan'ın birleşmesi için öncelikle DESTAN 2 kapanması gerekir daha sonra diğer eski sw ler gibi en az 6 ay hayalet server olarak kalması için zaman lazım şuan çok zor ileride olacak ama aceleye gerek yook
    Last edited by FlyHigh24; 05-20-2019 at 06:54 PM.

Junior Member Captain_Cousteau's Avatar
    Nickname
    CaptainCousteau
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    [QUOTE=FlyHigh24;1810050]
    Quote Originally Posted by Captain_Cousteau View Post
    'Rosetta + Olympia' birleşimi zor. Ancak 'Rosetta + Destan' ve 'Ares+Diez+Gordion' mantıklı olur.

Birleşim falan zor değil Serverlerin öncelikle boş olması şartı vardır. Rosetta serverinde 2012 ile 2015 yılları arası açılan serverlar vardır. Olympia da ise 2016 haziran ile 2017 ocak ayında açılan serverlar vardır. Destan'ın birleşmesi için öncelikle DESTAN 2 kapanması gerekir daha sonra diğer eski sw ler gibi en az 6 ay hayalet server olarak kalması için zaman lazım şuan çok zor ileride olacak ama aceleye gerek yook
    Bu dediğinin 2 yılı var gibi

Page 10 of 46 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast