Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

g300s logitech mause donanımı

g300s makrolu mause donanımı ban sebebimi ona göre bilgisayardan kaldırıcamda
    bu seri 3lü5li atanlar slotta var cogu kişi kullanıyo bu ban sebebimi

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Oyun içinde aktif kullanmazsan birşey olmaz. Kullanırsanda silivri soğuktur.

Junior Member
    aga herkez kullanıyo bea bu nasıl sey ozaman sabah aksam video cekip bildirmek lazım

Junior Member
    bu 3lü5li olayını kullanan bir sürü rogue var

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Aynen kullananlar adamlar canlı yayın bile açıyor macrolu.

Fark edersen bildirimini yapabilirsin ama bu macro kullanıyor diye yazma sadece 2 dk üzeri detaylı bir şekilde video çekmelisin.

Junior Member
    ya makroyu ayarlarsa 2dkbir 1dk 2dk durursa ozaman gine ban yok

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Büyük ihtimalle sen kullanacaksın veya kullanıyorsun zemin hazırlıyorsun 2-3 gün sonra haksız hapse atıldım diye konu görürsem şaşırmam.

Junior Member
    yo suan o yazılımıda kaldırdım simdi tekrar hapis atarsalar haksız yere atmıs olucaklar

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ITuZaKI View Post
    yo suan o yazılımıda kaldırdım simdi tekrar hapis atarsalar haksız yere atmıs olucaklar
    Kardeş kullanmadığın makrodan birşey yapamazlar ya da oyunun sana sağladığı legal kullanım şekli ile kullanırsan.. Burda bunları konuşup yer yapmaya çalışma. Kullandın ceza aldın yine kullanırsan yine ceza alırsın bu kadar basit. Sildim bilgisayarda olmayan program yüzünden ban yedim hapis yedim gibi bir durum söz konusu değil. Nttgame çalışanları senin bilgisayarındaki dosyalara erişim sağlamıyor. Xigncode oyunda kullandığın programları ve onların dizinini çalışanlara bilgi olarak gönderiyor. Yani eğer oyunda kullanmıyorsan zaten onların "senin bilgisayarında şu program var" demek gibi bir imkanları yok. Ayrıca macro konusunda şöyle kocaman birşey var. Macroda video kanıt yeterli değil videolar sadece kontrol edilmesi için gereken belge. GM o video üzerine kontrole gider ve sen gidip kontrol sırasında macro kullanırken yakalanmış hapis yemiş gelmiş hiçbirşey kullanmadım ceza aldım diye konu açmışsın. Bu konuyu açman üzerine de adım gibi eminim ki devamlı macro kullanan birisin ve bi ara tekrardan hapse girip gelip bak böyle konu açmıştım oldu işte diyeceksin.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Areste mageler bile o mouseyi kullanıyor. Geçen bi youtube videosu vardı. Adam mageler için mouse ile town atmayı anlatıyordu. Warriorler için des olup yere vurmayı, rogueler için minor pot lf ayarlamayı ve hatta warrior için inventory'de silah/kalkan/pendant değiştirmeyi bu mouse ile nasıl yapacağını gösteriyordu. Hatta bu anlattığı şekilde oynayan bi warriorun pk videosundan kesit koymuştu fsdlşkfdsklş Tekrar baktığımda bulamadım ama youtubede buna benzer 50 tane video vardır.

PK'da kullanmayanı dövüyorlar. Keşke engellense ama günümüz teknolojisinde engelleme işi zor. Sen yine de bulundurma.