Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Allah Rızası İçin Yeter !!!!!!

Bakın şimdiki olay tamamen gerçek ve dakikalar önce yaşandı . !!!! cok uzun sureden sonra ko ya geri doneyim dedim donmez komaz olaydım . bu kadar rezilligin yasanacagını tahmin bile etmedim. abbys gem slotundayız arkadasım 82 lvl warrior bende 50 51 lvl warriorum gem farmlıcaz sadece olayımız bu. gittik farm shadow slotuna arkadasım 82 lvl oldugu icin coins ve ms gelmiyor. yanına beni aldı basladık kasmaya slot kesmemizide anlatayım ilk alanı benm vurmam lazım coins ve ms gelmesi icin ben alan atıyorum o alan atıyor yanımıza yaratıklar gelio o kesio alanla . kutularıda arkadasımın perisi topluo. simdi benm ban yeme sebebim yere o 45 def alanını atmak heralde cunku ben sadece 1 e basıp alan atıyorum sonra o alan atıo yaratıklar ona donuo tekrar alanla kesio sonra peri topluo. bu sekilde farm yaparken bir allahın kulu cıkıp bana kardesim sen sundan dolayı ban yemissin diyebilirmi yaw . bu nasıl bir sacmalıktır bu nasıl bir rezalettir . sadece slotta degil isterseniz 6 saat 12 saat onceden baslayın izlemeye. 1 e basip yere alan atıyorum ve aktif oynuyorum karkaterimi . geri kalanı 82 lvl arkadasım yapıyor dc presi var die peri onda ve kutulara bile dokunmuyorken nasıl ban yiyorum .. !!!!!!!

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Oyuna girerken aldığınız hatanın ekran görüntüsünü ekleyebilir misiniz?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Koxp kullanırken Gm yakalayıp ban atmış süresiz olarak.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    3. parti yazılım kullandığınız için GM tarafından oyun hesabınız kapatılmış görünüyor. Forumdan bu konuda kimseden destek alamazsınız. Hesap desteği konusunda yardımcı olan birim, destek ekibidir.

KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek destek bileti göndermeniz gerekmektedir.

Destek Bileti

Junior Member
    sakamısınız siz ya ne gm si ne koxp u ben durumu yukarda belirttim ticketimi attım 1 2 saat degil gunlerce izlesinler incelensin ticketdende yanıt gelmesse bu sefer oyun mahkemesine giderim . yere alan atıyorum aktif oynuyorum muhabbet ediyoruz . arkadasım bana yardım edio ama gm ban atıo . bu nasıl bir rezilliktir .!!

Member FudayLx's Avatar
    Nickname
    FudayL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xxMACERAxx View Post
    sakamısınız siz ya ne gm si ne koxp u ben durumu yukarda belirttim ticketimi attım 1 2 saat degil gunlerce izlesinler incelensin ticketdende yanıt gelmesse bu sefer oyun mahkemesine giderim . yere alan atıyorum aktif oynuyorum muhabbet ediyoruz . arkadasım bana yardım edio ama gm ban atıo . bu nasıl bir rezilliktir .!!
    Kardeşim sakin ol. Ticket'ta 1-2 gün arası dönüş yapıyorlar. Dediğin gibiyse zaten inceleyip açacaklardır rahat ol.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Resmi forum platformunda bu tarz bir üslüp takınmamalısınız. Aldığınız hatayı çevirdiğimizde hile kullanıldığı için GM'in hesabınızı kapattığı yorumunu yapıyoruz.

Hesabınız hakkında gerekli incelemenin yapılması için destek bileti göndermişsiniz. Hesabınız incelendikten sonra size gerekli yanıt müşteri hizmetleri tarafından verilecektir. Eğer ortada bir hata varsa gerekli telafi işlemleri yapılır.

Biletinize gelecek olan yanıtı sabırla beklemelisiniz.

İyi forumlar.

Junior Member
    Peki cok degerli moderator arkadasım ben kendimden kesinlikle eminim kullanmadım bu zaten sizin tarafınızdanda incelenicek ve hak verilicektir . tamamen hilesiz birini oyundan men ediyorsunuz . bunu yapma sebebiniz nedir. bi kanıt olması lazım dimi sonucta birine ban atıyorsunuz ve bisiye dayanarak bunu yapıyorsunuz. 2 gun accountum askıda kaldı ve sonra acıldı diyelim benm sucum gunahım ne ? neden gm once banlıyor sonra inceleniyor acılıyor . forumlara bi bakın bu tip 500 + forum sikayeti yok ise istediginiz tazminatı oduyeyim ihlalden dolayı .

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Gm ekibinin size bir kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu durum GM ekibinin inisiyatifindedir.

Gm önce hesabı kapatıp, sonra incelemez. Oyun hesabı kapatılmadan önce gerekli kontroller yapılır ve işleme alınır.

Eğer kendinizi haklı görüyorsanız, dava açarak hakkınızı arayabilirsiniz.