Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

bimde satılan laptop

slm yetkili birisi yardım edebilirmi bu bimdeki laptop 700 lira civarı knigth oynatırmı pk yada farm için değil pazarcılık vs maden için özellikleri:
    Intel® Atom® Z3735G 1.33 GHz. up to 1.83 GHz Ekran Kartı Hafızası Paylaşımlı
    Ekran Kartı Tipi Dahili Ekran Kartı
    Ekran Kartı Paylaşımlı eğer oynanırsa alacam yardım edermisiniz ty.

Senior Member
    700 liraya 2. el kasa topla birde lcd ekran al oyna o laptop değil tabletin klavyelisi bir işe yaramaz pazar kurana kadar canın çıkar

o kadar kötümü özellikleri en düşük yapacam ve sürekli açık duracak 2. el almayacam ya ve dizüstü almam gerek

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Ona vereceğin parayla 2 tane kasa alırsın pazar yapabileceğin
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 42sairus1424 View Post
    o kadar kötümü özellikleri en düşük yapacam ve sürekli açık duracak 2. el almayacam ya ve dizüstü almam gerek
    2. el kasa topla klavye mosue ekran çıkar dursun. pazar pc için laptop tavsiye etmiyorum.
    O kadar kötü çok düşük tablet işlemcisi var üzerinde oyuna girersin ama pazar kurana kadar canını çıkar sonra bakarsın dc yemiş donmuş vs.vs.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    2.el eşya satan mobil uygulamadan onlarca masaüstü ve laptop bulabilirsin o fiyata. Oradan bulamazsan bile bir sürü 2.el bilgisayar satan site var. Bim'deki laptop ile oyun pek randımanlı olmaz. Hatta 2.el laptop ile bile fazla randımanlı olmaz. En iyisi o paraya 2.el masaüstü al. Yatay kasa alırsan zaten fazla yer kaplamaz. Az paraya daha iyi performans olur yani.

usta 2. el hiçbişey almadım almakta istemiyom ya adam bozuk şeyi kakalar öylece kalırım kime güvenecemki

Senior Member
    Quote Originally Posted by 42sairus1424 View Post
    usta 2. el hiçbişey almadım almakta istemiyom ya adam bozuk şeyi kakalar öylece kalırım kime güvenecemki
    sıfır al o zaman ama bu 700 liralık laptop değil tabletin klavyelisi bir işe yaramaz o knight da

Junior Member
    adama resmen yalvarmışsınız alma etme diye ama sanırım sizi dinlemeyecek

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    O cihazlarda tarayıcı bile zor açılıyor. Pazar konusunda işini görebilir lakin ne kadar götürür seni muamma.