Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

parası olana çanak tutan oyun

Geçen hafta haklı olduğum halde haksız durumuna düştüğüm bir durumu anlatıyorum.
    7 8 bilgisayar ile giren ahlaksız insanların sürekli slota mob çekip saat farketmeksizin yaptığı terbiyesizliği üstüne birde küfürler yağdıran insanların gülüp eğlenmelerine karşılık verip bende mob çektim.
    Last edited by SkCLucky; 05-14-2019 at 05:27 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Oyun içerisinde tarafınıza yapılan hakaretin/ihlalin boyutu her ne olursa olsun buna aynı şekilde karşılık vermek sizin de kuralları ihlal etmeniz anlamına gelir ve yaptırım almanız kaçınılmazdır.

Raporları inceleyen ekip, özellikle küfür raporlarında tahrik ve kasıt detaylarını gözden geçirir ve şüphelendiği raporları reddeder. (Tahriğin boyutu ne olursa olsun yukarıda yaptığım ilk açıklama geçerlidir, karşılık vermemelisiniz)

Son olarak, aldığınız cezaya karşın inceleme ve itiraz taleplerinizi yine ticket üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne sunmalısınız.

Junior Member
    yazdıklarımın hepsi çıkmamış ama ben 100 lira verip tekrar oyuna başlayamam ben bunu hak etmedim onlar slotta kasmaya devam ederken ben 100 lirayı nasıl bulucam düşüncesine girdim bu saçmalığın son bulması için yardımcı olun ben kimsenin hakkını yemedim tahrik edildim cr ye attığım fotolarda görmüşsünüzdür kimseye küfür kötü söz de söylemedim ben 7 günlük cezamı çektim onlar hala kasıyor ama ben 100 lira verip oyuna tekrar başlayamıyorum bu saçmalık değil de nedir ?

Junior Member
    disiplin zindanını hak etmedim admin ağır tahrik edildim fotolar hala elimde 7 günlük cezamı zaten çektim haksız yere bu konuyla ilgili nereye başvurucam müsteri hizmetlerine nasıl ulaşıcam.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Tekrardan merhaba,

Ban Politikamızda tüm cezaların detayları açıkça beyan edilmiştir.Aşağıdan Ban Politikasına ve Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz;

Ban Politikası

Müşteri Hizmetleri

Tags for this Thread