Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Member FudayLx's Avatar
    Nickname
    FudayL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Angry Pazar Aldatmacası

Selamun Aleyküm,

Arkadaşlar Altar'da +1 Weapon Breaker alıp +6'ya basıp satıyordum.
    100 m sermaye yaptım. Derken tüm oyun zevkimi alt üst eden bir olay oldu.

+1 Weaponları 3.111.111 coinsten 12 adet koyan bir pazara girdim hepsini sırayla çekiyordum ki bir tanesini 31.111.111 coinse koymuş bunu yapan Altar'da EsPo nickli şahıstır. Pmsine cevap vermiyor zaten. Bu durum nasıl açıklanabilir? Nasıl engellenebilir? Yaptığı yanına kâr mı kalacak? Bizlerdemi insanların emekleriyle böyle oynamalıyız?

Gerçek ticaret sistemi gibi dönen bir oyundan bahsediyoruz ve bir bakkala girdiniz 3 çekirdek aldınız adam 2 si 2 lira 3.sü 20 lira dese yanlışlığı fark edip müdahale edebiliyorken buradaki sistemde buna müdahale edemiyoruz. Vazgeçme cayma hakkı (usulsüzlükten dolayı) yok.

Lütfen buna bir çözüm bulun mağduriyetim 30 m olabilir evet ama şöyle düşünün yıllar sonra Knight Online'a başladım herşey güzel alın terimle 100 m kastım günlerdir ve olan olay bu!

Şimdiden herkese yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Yapacak birşey yok dikkat etseydin.
    Last edited by Supermtn55; 09-27-2022 at 02:10 PM.

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Welcome to knight. Ona kimse bisey yapamaz. Tamamen senin dikkat etmen geren bi durum ne soylersen soyle haksizsin isteyen kisi istedigi itemi istedigi fiyata koyar.

Member FudayLx's Avatar
    Nickname
    FudayL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar haklısınız.

O halde güzel bir yöntem deyip benimde bu şekilde ticaret yapmamı tavsiye eder misiniz?

Senior Member
    Oyun kurallarinda bu item su paraya satilir veya su fiyatin altina veya ustune satilamaz gibi bir kural yok belki o adam icin digerlerinden farklidir degeri o fiyattan koymustur. Satistaki itemin fiyatini saticisi belirler almak isteyen alir almak istemeyen almaz. Tabikide bu durum kotu ve yanlis bir durum ama yetkililerin bu konuyla alakali bir islem yapmasi yanlis ve etik olmaz sonucta o itemi oraya 999999999 dan da koyar satiliga 1 coinsdende koyar burda alisveris yaparken bu tur kisilerin tuzaklarina dusmemek icin dikkat etmek gerekiyor kimse o adami sorgulayamaz o itemi ne icin o fiyattan koydun oraya diye.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Suçlu olan sensin. Eğer birisi ceza alacaksa ilk başta senin olman gerekiyor bence. Çünkü senin gibiler olmasa onlar zaten olmaz.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    abi hırsızın hiç mi suçu yok.

iyide adam o fiyattan koymuş ona yapabilecekleri birşey yok, dikkat etmekte fayda var

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Suçlu olan sensin. Eğer birisi ceza alacaksa ilk başta senin olman gerekiyor bence. Çünkü senin gibiler olmasa onlar zaten olmaz.
    Yani şimdi duruma müdahale edilmiyor tamam, dikkatli olunması gerek ona da tamam. Bu tepki ne alaka? Niye ceza alsın bu arkadaş ve senin gibi dediğin nedir onu anlamadım?
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Bir sürü youtuber 5m den bus 21m den +8 cekiyor yanlislikla gulup geciyor yapacak bir sey yok biraz dikkat lazim pazarda

Tags for this Thread