Results 1 to 4 of 4
    Banned

CR raporlarından sağ çıkan koxperlar?

Ben size iki tane koxper rapor ettim. Video'lar net, kullandıkları %100 belli oluyor. Nasıl oluyorda bu arkadaşlar hala daha oyuna girebiliyorlar?

*Derseniz ki, "Biz bazen koxp kullanıcılarını uyarıyoruz, oyunu legal oynamaya teşvik ediyoruz." EYVALLAH - Sıkıntı yok, o sizin bileceğiniz iş. Eğer böyle bir şey yoksa bu arkadaşlar nasıl oyuna devam edebiliyor?

Not: Sadece açıklama istenildiği için konu buraya açılmıştır. O yüzden video - sunucu - nick - dakika vermiyorum ama hepsi yüklü. Merak edene özel mesaj yoluyla gönderebilirim. Ayrıca kendine güveniyorsa YÖNETİM EKİBİ, atayım buraya beraber tartışalım nasıl koxper değil bu arkadaşlar.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Raporlarınızın geneli olumlu olarak sonuçlandırılmış görülüyor.
    Özel mesajlar bölümünden bahsettiğiniz raporunuzun linkini veya raporda yazdığınız oyuncunun nickini yazarak tarafıma gönderin lütfen.

Banned
    Bilgileri tarafınıza gönderdim, yanıt bekliyorum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Geri dönüşünüz için teşekkür ediyorum. Belirtilen hesaplar detaylı olarak tekrardan kontrol edilecektir. Gerekli bilgilendirmeyi tarafınıza özel mesajlardan yapacağım.

İyi forumlar.