Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Adam trade atıp charı yatırıyor bu kurallar dahilinde değildir herhalde

Adam trade atıp charı yatırıyor bu kurallar dahilinde değildir herhalde ks ye oturan bu şahıslar attırdı muhtemelen slotu alamayınca
    Last edited by GamesDepot; 05-14-2019 at 08:47 AM.

Junior Member
    Bahsettiği hesaplardan biri bana ait arkadaşa trade attırıp slot almak gibi bir derdim yoktu zaten slot bendeydi trade atan arkadaşı tanımıyorum zaten gelip yazdı beklermisiniz diye ekran görüntüsü ekte ayrıca bu arkadaş arkadaşıma sayfalarca küfür etti gereği yapılsın lütfen.
    (Trade attırmadığımızın kanıtı) (Ettiği küfürler)

Junior Member
    slota ks ye oturup yüzsüz gibi bunları yazan arkadaşını savunuyormuş birde bak sen
    yukarda paylaştığı hızlı resimdeki yazdıklarımı neden yazdığımın neye karşılık yazdığımın kanıtıda ektedir gereği yapılırsa sevinirim

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forumun genel bölümlerinde şikayet içerikli konuların açılması yasaktır. Uygun olmayan dil kullanımları gerçekleştiğinde tüm yazışmaların eklendiğine, görseli kırpmadan tam ekran olacak şekilde,

Ekran görüntüsünü oluştururken "Print Screen"i kullanmayınız.

"-" tuşuna iki kere basarak oluşturulan KSC'de sağ altta sarı renkte tarih, saat bilgilerinin yer aldığına

Sağ üstte sunucu isminin göründüğüne dikkat ederek Cheat Reports bölümüne raporlama yapılmalıdır.

Eğer bunlara dikkat etmezsiniz raporlamanız değerlendirilmeye alınmayacaktır. Yazışmanın sadece ilgili kısmını alıp raporlama yapmayınız. Tüm yazışmalar eklenmeli ki sohbetin nasıl geliştiği takip edilebilsin. CR bölümü yetkilisi ikilemde kaldığı durumlarda rapora işlem yapmayıp, daha net kanıtlarla yeniden rapor göndermenizi isteyebilir.

Bunun yanında "Kill Steal" olarak bilinen "Ks"nin bir yaptırımı yoktur. Spottaki moblar kimseye ait değildir. Tüm oyunculara aittir. Eğer bu eylemi gerçekleştirip başka oyunculara hakaret, tehdit, küfür vs ediyorsa o zaman kanıtlarınızı oluşturup Cheat Reports'a raporlama yapabilirsiniz.

Son olarak Cheat Reports Kullanımı konusunu okuyabilir, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Senior Member
    ben gecen beni yatiran adamin kscsini aldım trade bloke etmeniz gerekmektedir.Diye cevap verildi yönetim ekibinden simdi trade bloke ettim sabah blokeyken skil failed werdirerek yatirmişlar ee bölede yatiran adam görünmüyor mantıkda bi orantısızlık var simdi adam beni yatiriosa trade acikken bile cezasi hapisdir kısacana ne bu cözemedim

Senior Member
    Trade atıp yatırmak ban sebebi diye biliyorum, trade kapatırsan senin için daha iyi olur. Skill failed verdirerek yatırdığı anın videosunu çekersen bence ceza alır.

Edit: Daha önce başıma gelmiş bir olaydan bahsettim, Tarih saat ile ilgili bir durum. ancak yorumum tartışmalara açık olduğu için uzamasın diye kaldırdım. iyi forumlar.
    Last edited by ben_D2X4wCGY; 05-15-2019 at 10:22 AM.