Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Lightbulb Daily Quest Hakkında Öneri

Merhabalar,

akşamları pk ortamını canlı tutmak adına günlük göreve bi düzenleme yapılsa nasıl olur ? (Benim düşüncem , herkes fikrini yazarsa sevinirim.)

10 adet bir adet quest itemi almak için çok fazla, bir çok kişi bu yüzden uğraşmak istemiyor ve yaratıkların respawn süreleri uzatıldı.

Eski sistem 3 adet için quest itemi, 2 adet için kıyafet olarak getirilse görev daha etkin bir rol alabilir.

Teşekkürler , iyi forumlar...

Junior Member
    Bir şey daha, solo ve duo oynayan oyuncular cz de boss kovalayamıyor.Bu konuda da eskisi gibi birşeyler yapılmalı. (Bowl içine duke , bach ,shaula,lobo,lupus tarzı bosslar eklenebilir) Sonuç itibariyle oyun sadece clanlara hitap etmemeli.Koxp vs. bitti denecek kadar az bitti denebilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by orman097 View Post
    Merhabalar,

akşamları pk ortamını canlı tutmak adına günlük göreve bi düzenleme yapılsa nasıl olur ? (Benim düşüncem , herkes fikrini yazarsa sevinirim.)

10 adet bir adet quest itemi almak için çok fazla, bir çok kişi bu yüzden uğraşmak istemiyor ve yaratıkların respawn süreleri uzatıldı.

Eski sistem 3 adet için quest itemi, 2 adet için kıyafet olarak getirilse görev daha etkin bir rol alabilir.

Teşekkürler , iyi forumlar...
    Serverlara krowaz bf gelince eski sisteme geçirilir o zamana kadar bu sistemde kalınacak

Quote Originally Posted by orman097 View Post
    Bir şey daha, solo ve duo oynayan oyuncular cz de boss kovalayamıyor.Bu konuda da eskisi gibi birşeyler yapılmalı. (Bowl içine duke , bach ,shaula,lobo,lupus tarzı bosslar eklenebilir) Sonuç itibariyle oyun sadece clanlara hitap etmemeli.Koxp vs. bitti denecek kadar az bitti denebilir.
    Oyun clanlara hitap ediyor bu oyun solo dua sistemi olarak tasarlanmadı party sınırı 8 kişi ve bütün karakter sınıfları birbirine muhtaç o yüzde solo duo vb. oynayış tarzları bir tercih meselesi ve sonuçlarınıda bilirek oynuyorlar.

Junior Member
    Ya usta komik olma asasların yüzde 90 ı hile. Canı düşmüyor ya. Adama 40 kere vuruyorum minörden adam görünmüyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Duupon View Post
    Ya usta komik olma asasların yüzde 90 ı hile. Canı düşmüyor ya. Adama 40 kere vuruyorum minörden adam görünmüyor.
    Çamur atmakta üstümüze yok.Pk ortamında bulunmadığın kesin.
    Last edited by IBlackWicked; 05-14-2019 at 12:12 PM.

Junior Member
    Bir an önce server 2 kapatılmalı ve queste düzenleme yapılmalı.Savaşlar güzelde pk bir tık daha canlı olmalı..Yetkililerde bunu görüyor.Çok geç kalınmaz umarım.

Junior Member
    Sıradan bir hal aldı serverlar. Yılgınlık bıkkınlık geldi. Bu hafta gelmese bile haftaya kesin gelir diyorum normal görev.