Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Ringsiz char satışı

Herkesin bildiği gibi ringsiz char satışı yani hesap satışı yeni serverlarda yasak ve bu yüzden bir sürü insan ban yedi.Bu şekilde hesap devri yapılmış bir char 2 haftadır oynuyor ve hala ban yemedi bu ban yiyen diğer insanlara haksızlık olmuyor mu?Oyun yetkililerinin gözünden kaçmış olabilir onlarda insan fakat bu şekilde devredilmiş charları repor edebileceğimiz bir sistem yok mu?Cheat reports kısmına mı şikayet etmek gerekiyor?

Member ForTheHorde41's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Ringsiz devredildiğini nasıl tespit ettiğinizi merak ettim. Yanlış anlamayın gerçekten merak ettim bilgi amaçlı soruyorum eleştiri için değil.

Junior Member
    Hesap devredilirken şahit oldum.

Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Yani delil sunamadan sadece gördüm demek yönetimden banlanmasını talep etmek karşılıksız kalır büyük ihtimal.

Junior Member
    Dostum yetkililer zaten hesabın devredildiğini anlıyorlardır yoksa bunun ispatı imkansız gibi bir şey.Hesabın e-mailinin telefon numarasının ve hesaba bağlanılan ip'nin değiştiğini görebiliyorlar.

Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    İşte o durumlar ispat sayılmaz hocam. O değişiklik hakları serbest istediği ip den oyuna girebilir. Yani arkası boş kalır o iddaların. Ben hat değiştirsem iş yerinden vs. farklı yerlerden oyuna girebilirim. Oyuna girsem ban atsalar hak yemek olmaz mı ?
    Kimseyi savunmak değil amacım ama her ne kadar tahminen bilinse bile net olmalı öteki türlü havada kalır.
    Nttnow meselesi biraz daha geliştirilmeden maalesef bu dediğiniz şeylerin önüne geçmek pek mümkün değil kanımca.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Clandan mı attılar seni?

muhtemelen ya clandan atttılar yada wardır bi kuyruk acısı yoksa böyle boş beleş konu açmazdı hiiii karakteri devretti gördüm banlayın olaya bak ya şimdi benim kendi hesabım hesap benim istedimi yaparım kimene mail telefon otp hepsini deiştim hiii hepsini değişti banlayın warmı böyle bi olay ya ))

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by deynekk038 View Post
    Hesap devredilirken şahit oldum.
    Bir nevi arkadaş ispitcisi çekememezlik felan filan yazık.