Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

Johan/ Eski Moradon Etkinliği Hk.

Değerli arkadaşlar ve oyun yönetimi. Diez serverından örnek vermek gerekirse, bu etkinlik geldiği günden beri koxperlara hizmet ediyor. En az 10-15 gblik Draki eşyası, her eventte koxperlar tarafından alınıyor ve legal şekilde giren biz oyuncular her defasında söverek etkinliği tamamlıyoruz.

Herkesle birlikte koşarken son 5-10 metre speed hack veya her ne ise gruptan koparak yapılan atak sonucunda koxperlar tarafından alınmasından bıktık usandık artık.

Allah aşkına bir GM arkadaşımız herhangi bir saatte, herhangi bir etkinliğe girsin de görsün rezaleti.

Senior Member
    Knight Royal gelsin, kalıcı olarak eklensin, bu anlamsız etkinlik kaldırılsın dedik ama nafile. KO tarihindeki en saçma etkinlik bence Zombi etkinliği

Senior Member NeedB's Avatar
    2 sefer benzer konuya denk geldim genel tartışma bölümünde. 10 dk sonra baktım konu yok olmuş.
    Sorun yok gibi yapıp devam ediyoruz 1 aydır.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    "suistimal edilebilir" gerekçesiyle oyundaki bir çok eklenti kaldırılırken; alenen suistimal edilen bu gibi durumlara yaptırım uygulamak yerine, görmemezlikten gelen nttgame.
    ne güzel değil mi ?

Beyler şu konuyu güncelleyelim lütfen.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SinfulSaint View Post
    "suistimal edilebilir" gerekçesiyle oyundaki bir çok eklenti kaldırılırken; alenen suistimal edilen bu gibi durumlara yaptırım uygulamak yerine, görmemezlikten gelen nttgame.
    ne güzel değil mi ?
    Hala aynen devam ediyorlar, grupla birlikte koş. Son 5-10 metrede speed hack ile uza itemi kap, türüne göre 10-40 gb arası sat, legal oyuncuları küstür, koxperları zengin et. Tek kelime ile rezillik, neden hala görmezden geliniyor, hem de böylesi önemli bir konu.

Legal oyuncuları, gb nin cezbedici gücü ile koxpa özendiriyorsunuz, farkında değil misiniz oyun yönetimi?

Junior Member
    kesinlikle katılıyorum şuan bende bir konu açıcam

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu etkinlik neden süresiz geldi onu merak ediyorum. Eğlenmek amaçlı ise içeri girince sadece koşuyoruz sona gelip kapıda atmasını bekliyoruz başka hiçbir şey yapılmıyor bundan eğlenmem mi gerekiyordu ? Drop işine gelince legal bir adam zaten o kutuyu alamıyor içerde adamlar light feet ile koşabiliyor

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Diez serverindeki medaratör ne iş yapiyor.Niye yetkilileri uyarmıyor.Her girişte 3 yada 4 koxper var ayip günah

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by P4RGALI View Post
    Diez serverindeki medaratör ne iş yapiyor.Niye yetkilileri uyarmıyor.Her girişte 3 yada 4 koxper var ayip günah
    Bu konuda yapabileceğimiz bir şey bulunmuyor. Diez de bende giriyorum arada etkinliğe ve görüyorum bugün 2 tane vardı video aldık ama nickler gözükmediği için bir şey diyemiyorum. İlerde tekrar yenilendiğinde farklı düzenlemelerden geçecektir şu an yaşanan durumlar konusunda gm'lerin bilgisi vardır.