View Poll Results: Macro Kullanımı Cezası Sizce Nasıl Olmalıdır?

Voters
97. You may not vote on this poll
  • Disiplin zindanı (hapis) şeklinde kalmalıdır.

38 39.18%
  • 1. ihlal 7 gün ban + hapis 2. ihlalde hesap süresiz kapatılmalıdır.

59 60.82%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 38 of 38
    Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    Türkiyenin neden bu halde oldugunun Kücük bir ornegisin,Yazdigim yazidan cimbizla cikardigin tek yoruma cevap....
    Isine Hangisi Geliyorsa Ona Yorum...
    Daha açıklayıcı cevap vereyim o zaman cımbızla değil söylediklerini kürekle seçiyorum.

Senin 500 TL'ye aldığın gaming mouse legal zaten. Al moseyi kullan ceza almazsın.
    TPT açılımı = Third Party Tool yani 3. parti yazılım.
    Sen şimdi o legal mouseye makro(döngü şeklinde tuş ataması / fonksiyon) yüklediğin zaman zannediyorsun ki driver yükledim mouse neden suç. O driver olmuyor işte drivera gömülü bildiğin 3. parti yazılım. Sonuç olarak oyuna dışarıdan müdahele edebiliyor.
    Bak TPT'nin açılımını yaptım hapis yerine ban olmalı. Koxptan bir farkı yok neredeyse.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ertcin View Post
    Oyunda her nerede olursan ol; 'macro' seni, ırkından veya karşı ırktan birine karşı avantaj sağlayacak hareketleri seri ve kusursuz şekilde yapmanı sağlıyorsa bu aşağıdaki gifi gerektirir. TEK VE TEMİZ BİR ATIŞ.

Düpedüz senin hakkını çaldığı için ban olsun istiyorsun değil mi ?
    Biri gelip cebinden paranı çalsa aynı şey yani hapisten çıkmasın dimi ?

Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Düpedüz senin hakkını çaldığı için ban olsun istiyorsun değil mi ?
    Biri gelip cebinden paranı çalsa aynı şey yani hapisten çıkmasın dimi ?
    Yukarıda yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yazdıklarımda forum kurallarına herhangi bir aykırılık varsa ya da sizi rahatsız eden bir durum söz konusuysa bunu mod ve gm arkadaşlara yazabilirsiniz. Polemiklerle işim olmaz. İyi oyunlar.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ertcin View Post
    Yukarıda yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yazdıklarımda forum kurallarına herhangi bir aykırılık varsa ya da sizi rahatsız eden bir durum söz konusuysa bunu mod ve gm arkadaşlara yazabilirsiniz. Polemiklerle işim olmaz. İyi oyunlar.
    Şahsi fikrine saygı. Tamam.
    Polemik ? Asla.
    Ayrıca yazdıklarınızdan rahatsızlık duymadım. Kimseyi bağlamaz.

Yalnız oyununda da macro playerden geçilmiyor.
    Forumda herkes macrodan şikayetşçi.
    Şimdi.
    Paramunda kasıyoruz adamlarla.
    Adamda dual 21 raum var. 8 kroset takılar +3 Kanatlar pathos.
    Adam ful+full
    Adam gelip 83e dayanıyor. Reb kasacak. Bakıyorum slottan çıkıp itemlerini satmak için moradonda dolanıyor.
    Hayırdır knk diorum. Reb5 kasmıcakmısın soruyorum. Neden itemleri satıyorsun diye soruyorum.
    Abi reb5 kasıcam da np kasmam lasım diyor. Ne güzel işte fıstık gibi itemler çar full yani git kas np ni.
    Yok abi bunları satıp +9 sard alıcam +0 coc +0 lego +1 reb kro alıcam.
    Ya neden böyle bir şey yapıyorsun merak ettim dedim.
    Abi şimdi cz de macro açıcamda çar banlanırsa itemler gitmesin paracıklar diyor.
    Şaşırdım.
    Abi herkes öle yapıyormuş dedi.
    Şimdi durum bu kardeşim.
    Yani bundan ne anlarız acaba ?
    Ana fikir.
    Adam kendi söylüyor zaten.
    Abi herkez öyle yapıyormuş

Ben şahsen eliyle oynayan playeri alkışlarım. Saygı duyarım. Her zaman yanındayım.
    Ancak birisi macro açıp işini rahatça işini görürken.
    Legal arkadaşlara da çok ayıp oluyor yani.
    Macro serbest olsun.
    İstemeyende kullanmasın.
    Bu kadar basit.
    İnş. anlatabilmişimdir. Umarım.

İyi oyunlar dilerim.
    Last edited by Tuzlukcu55; 06-04-2019 at 08:35 PM.

Senior Member
    furkan senin anlamadığın şu sen bf de bahçede yada boro balrog da farm yapan warriorun saatlerce z rr skill yaptığını mı sanıyorsun? birbirimizi kandırmaya gerek yok adam o fonksiyonu için o mouse a o parayı veriyor illegal yazılım ban sebebi olabilir ama oyunun şu küçük dünyasında macroya ban atılırsa simitçi tatlıcı gazozcu kalır oyunda czdeki sapık okçular 3 ay vurgun yapan mageler dışında kimse kalmaz birbirimizi kandırmaya gerek yok gerçekçi olun knight online hala ayaktaysa binlerce tl döken warrior arkadaşlarımız ve onlarla sidik yarışına giren diğer arkadaşlar sayesindedir ne sanıyorsunuz sizin aldığınız aylık 3200 cash le mi bu oyun dönüyor cz çıktığında ap sc yerine wolf atan ağaç sc dışında sc basmayan arkadaşlar burda boş yapmayın sizin 1 aylık pus masrafınızı o adamlar çok olsa 2-3 günde cz de bırakıyor sadece onlar sizin gibi pre param çıksın şunu alayım bunu alayım diye jr de girmiyor adam pk ya kalırsa 3-5 np kasarım diye giriyor boş yapmayın şu konuyu da kilitleyin olacak işe bakın hadi bakayım macroyu yasaklasınlar ama ban gibi değil direk yasaklasınlar ban oldumu secret daki arkadaş yemez abc clanında ki arkadaş yer can ın arkadaşları yemez alinin arkadaşları nefes alamaz engellemenin bir yolunu bulun bakın oyun nasıl çöküşe gidiyor bunlar benim görüşüm değil gerçek olanlar buna katılmıyorum olur mu öyle şey diyen zekadan yoksun düşünme özürlü arkadaşlar boşuna cevap vermesin bunlar gerçekler neyin ne olduğu belli iyi bayramlar herkese..

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by rocketman96 View Post
    furkan senin anlamadığın şu sen bf de bahçede yada boro balrog da farm yapan warriorun saatlerce z rr skill yaptığını mı sanıyorsun? birbirimizi kandırmaya gerek yok adam o fonksiyonu için o mouse a o parayı veriyor illegal yazılım ban sebebi olabilir ama oyunun şu küçük dünyasında macroya ban atılırsa simitçi tatlıcı gazozcu kalır oyunda czdeki sapık okçular 3 ay vurgun yapan mageler dışında kimse kalmaz birbirimizi kandırmaya gerek yok gerçekçi olun knight online hala ayaktaysa binlerce tl döken warrior arkadaşlarımız ve onlarla sidik yarışına giren diğer arkadaşlar sayesindedir ne sanıyorsunuz sizin aldığınız aylık 3200 cash le mi bu oyun dönüyor cz çıktığında ap sc yerine wolf atan ağaç sc dışında sc basmayan arkadaşlar burda boş yapmayın sizin 1 aylık pus masrafınızı o adamlar çok olsa 2-3 günde cz de bırakıyor sadece onlar sizin gibi pre param çıksın şunu alayım bunu alayım diye jr de girmiyor adam pk ya kalırsa 3-5 np kasarım diye giriyor boş yapmayın şu konuyu da kilitleyin olacak işe bakın hadi bakayım macroyu yasaklasınlar ama ban gibi değil direk yasaklasınlar ban oldumu secret daki arkadaş yemez abc clanında ki arkadaş yer can ın arkadaşları yemez alinin arkadaşları nefes alamaz engellemenin bir yolunu bulun bakın oyun nasıl çöküşe gidiyor bunlar benim görüşüm değil gerçek olanlar buna katılmıyorum olur mu öyle şey diyen zekadan yoksun düşünme özürlü arkadaşlar boşuna cevap vermesin bunlar gerçekler neyin ne olduğu belli iyi bayramlar herkese..

Aynen katılıyorum.
    Adam waryora 50 bin tl gömmüş kardeşim.
    AOC ta farm yapıyor.GB oluk oluk akıyor.
    Birde gelen giden ırkla uğraşıyor. Sıkışınca da pus sc basıyor. Yani pus parasını da aocdan çıkartıp kardan zarar ediyor. Zarar etmez asla da lafın gelişi o.
    CZ aoc kasıyor. Yani adam orada para kasıyor.
    Bu adam: yoruldum_işim çıktı_biraz uyuyayım_gidip manitayla bi çay içeyim_pfff sigaram bitti market gidip geleyim_yemek molası vereyim vsvs. çarı da pazara bırakayım diye bir şey yok.
    O warior orada 7/24 kasıyor.
    Yani bu warior orda z rr mi yapıyor 24 saat ?
    Buna kim inanır ?
    Tabiki Kadir İnanır
    Bu warior böylece orda np de kasıyor. 83/5 olup np li çar da kasmış olmuş oluyor.
    Huylanınca da itemleri alıp çarı iyi bir paraya da satıyor.
    Duble kaymaklı ekmek tatlısı yani.
    İşin enteresan yanı böyle itemli adama bişey olmuyor. Clanlı adama bişey olmuyor.
    Arada hırsına yenik düşüp te macro açan arkadaş güme gidiyor.

Benim demek istediğim macro serbest olsun.
    İstemeyen kullanmasın kardeşim.

Şunu eklemek isterim. Burada eşit rekabet ortamı olmadığı için oyundan tamamen ayrılma kararı aldım.
    Benim kararım kimseyi bağlamaz.

İyi oyunlar dilerim.
    Last edited by Tuzlukcu55; 06-04-2019 at 05:22 PM.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    pk da kullanan oyuncular da denetlenmeye başlayacaksa neden olmasın yoksa sadece moradon veya emc-lufer ezik slotlarında exp farm için kullananlara uygulamanın çok bir anlamı olmuyor

Senior Member
    Destan serverinde czdeki legalmiş gibi gezen asasların büyük çoğunluğunda makro var size daldığında çok net anlayabiliyorsunuz . Hayır o kadar item yapıyorlar makro ile oynuyorlar bundan gerçekten nasıl zevk alıyorlar anlamıyorum !