Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

knight online 1299 a sıfırlansin mi

Knightonline eski yıllarına dönsün amaç sadece pk atmak olsun 1299 a geri dönülmesini istermiydiniz

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    İstemek ne kelime, sabah akşam bunu düşünüyoruz.

Junior Member
    bu konuda yarıya bölünüyoruz ben olsam 1 server açardım zevkimizi alalım anlayalım eskinin eskide kaldığını

Senior Member
    Quote Originally Posted by kahinkaf View Post
    Knightonline eski yıllarına dönsün amaç sadece pk atmak olsun 1299 a geri dönülmesini istermiydiniz
    hayır tabi ki. oyun sürekli kendini güncellemeli. 1299 da ne yapacaksınız?

Senior Member
    Istemezdim

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    oyun 1299'a dönecek fakat herşey eskisi gibi olacak. genie ve görev olmayacak. lvl kasmak zor olacak, öyle zart diye herkes +8/+9 itemli dolaşmayacak. çitin gördüğümüzde şaşıracağız. yeni gelen görsel efektler olmayacak. yeni gelen zırh ve silahlar olmayacak. pus armorlar olmayacak. anti defans itemlerinin drobu olacak. böyle mis gibi tüm sınıflar eşit.

bunun dışında tabii ki görsel açıdan bir süre önce oyuna eklenen kıyafet vb. eşyaların grafik doku güncellemesi, partilerde oyuncu sınıflarının logosunun olması, partinin devredilebilmesi gibi güzel özellikler kalmalı.

bunun dışında kesinlikle ama kesinlikle göz yoran yeni animasyonlar olmamalı, eskisi gibi sade tatlı. son olarak üzgünüm ama kurian olmamalı. aynı zamanda oyun motoru eski haline getirilmeli.

böyle bir server açılsın, o server 20 camp olsa oyuncu patlamasından adım atacak yer olmaz.

Hemen 0 liyorum 0 laaa d i m g e l d İ m İ

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Sıfırlanmasın.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Sanıyosunuzki 1299 olursa bitek ben bilecem oyunu, diğerleri npc gibi ortalarda dolaşacak. O zamanlar oyunu doğru düzgün bilen yok, millet paldır küldür oynuyordu. 1299 olsa ne olacak sanıyosun direk kral mı seçileceksin ?

Senior Member
    1299 a geri dönülse eskisi gibi olacağını düşünüyor musunuz gerçekten? 1299 un gelmesi hiçbir şeyi değiştirmez çünkü o zaman kimse oyunu bilmiyordu yeni yeni öğreniyordu şu an herkes oyunu çözmüş herşeyi biliyor 1 haftada yine 9 itemlerle dolacak ortalık. Eğer eski knightı arıyorsan 1299 a değil 2004 yılına geri dönülmeli. Onu da zaman makinesı icat edildiğinde konuşuruz.