Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 39
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Imjoh7 View Post
    Ben en son çardan cıktım girdigimde Hacked Account Investigation böyle yazıyordu hiç bişey kullanmadım kosp makro hiç bişey kullanmadım ama neden bu yazıyor merak edyorum lütfen yardımcı olun
    Hack suphesıyle karakterın kapatılmış ticket at bilgilerini doğrula açılır.

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Hack suphesıyle karakterın kapatılmış ticket at bilgilerini doğrula açılır.
    hala cevap vermelerini bekliyorum. standart copy paste yazılarını yapıştırıp geçmezler umarım.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Sayı güncellenmiştir.
    Bilgi almak istiyorum;

10.05.2019 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 923.
    13.05.2019 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 851

burdaki 851 kişi , 3 günlük bi zamanda hapise giren kişilermi yoksa
    923-851= 72
    72 kişiyi hapisten geri çıkartıp kalan 851 kişiyemi işlem uygulandı oluyor

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    Bilgi almak istiyorum;

10.05.2019 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 923.
    13.05.2019 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 851

burdaki 851 kişi , 3 günlük bi zamanda hapise giren kişilermi yoksa
    923-851= 72
    72 kişiyi hapisten geri çıkartıp kalan 851 kişiyemi işlem uygulandı oluyor

Daha önce bu konu hakkında açıklama yapmışlardı. Her ceza konusunda sayı sıfırlanarak yeniden hesaplanıyor diye.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Daha önce bu konu hakkında açıklama yapmışlardı. Her ceza konusunda sayı sıfırlanarak yeniden hesaplanıyor diye.
    eminmisin hocam

yinede bir gm ekibi durumu açıka kavuşturursa çok iyi olur

ve benim 1 tane charım hapise gönderilmişti suçsuzdum ve şimdi girdiğimde görüyorumki char hapiste değil

oyun içerisinde ki bugun bilinmesi ve yıllardır bu sorunun çözülmemesine rağmen oyuncuların bu tür yaklaşımları ceza ile sonuçlanmaktadır. biz eslant bos kesenler mage olarak herkes sq ve talosu buglayarak keser. bu oyunun içerisinde bugdan çok bu yaratıkların özelliği gibi özdeşmiştir. bu şekilde bos keserken alınan bir video nedeniyle 3 günlük ban yemem gerçekten çok komik bir durum.

Junior Member
    Ya ben şunu anlayamıyorum apost arkasına gittim candan yemesin diye abi hesap jaile düşüyo. Benim suçum ne burada? Ya bugluysa ben nerden bileyim yasaklıysa ben nerden bileyim

Junior Member

tpt ban

Quote Originally Posted by DeathGamerRRSS View Post
    Herhangi bir 3.parti yazılım kullanmamama rahmen haksız yere ban yemişim bunun düzeltilmesini istiyorum. Oyuna okadar EMEK,ZAMAN ve PARA ayırıyoruz ancak haksız yere ban yiyoruz. En son gece D1 e girmeyi bekledim sonrasında oyunu unuttum sıra bana gelmiş ve girmediğim için atmıştı D2 ye girdim bir kaç dakikalığına ondan sonra çıktım . Sabah giriyimde bi 2 saat oyniyim dedim ancak Charıma giremedim.
    -DeathGamerRS
    kardeşim bu nttgame olayı abarttı aynı durumdan bende muzdarıbım ömrumde hıc illegal kullanmadım ve hapıs dahı yemedım

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

13.05.2019 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 851.
    Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 5 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı

ömrümde herhangi bir illegal program kullanmadım tpt ban yiyiyorum kullanıyorsam bile hapis atmanız gerekmiyormu

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Yine oyun içi azıttılar temizlik şart.