Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 39
    Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Banyudes yine formunda

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Slotlarda farm yapan koxperler bizi ilgilendirmiyor onları oyuncularda report edip banlatıyor

Şuan tek sorun chaos.

Sen banladıkdan sonra nttnow onayı yaptırıp diğer chaosda tekrar geliyorlar.

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    nttnow onayını 5/10 tl ye illegal sitelerden bulabildikleri sürece gelmeye devam ederler oyuna her girişte nttnow onayı şart

Herhangi bir 3.parti yazılım kullanmamama rahmen haksız yere ban yemişim bunun düzeltilmesini istiyorum. Oyuna okadar EMEK,ZAMAN ve PARA ayırıyoruz ancak haksız yere ban yiyoruz. En son gece D1 e girmeyi bekledim sonrasında oyunu unuttum sıra bana gelmiş ve girmediğim için atmıştı D2 ye girdim bir kaç dakikalığına ondan sonra çıktım . Sabah giriyimde bi 2 saat oyniyim dedim ancak Charıma giremedim.
    -DeathGamerRS

Junior Member
    2004 yılından beri oynuyorum. k2network zamanı hf kullanmıştım. onun haricinde bu güne kadar ne bir illegal uygulama nede birşey kullanmadım. bugün hesabım tpt nedeniyle ban yemiş. konuyla ilgili ticket atmaya çalışıyorum ama ticked atamadım.lütfen yardımcı olun

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Şikayet edilmeyenler için bi uygulama yok sanırım. Yeni serverlerin birinde 10-12 gündür anvilde oto upgrade yapan birisi var. Hala da oyunda. Banlanıp banlanmadığını görmek için şikayet etmedim. Bakalım kaç ay gidecek.

Member Mandy_Maria's Avatar
    Nickname
    MandyMariaIsBack
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Geçmiş olsun
    ''Az bekle Gelicem''

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Kısır döngüye devam olan siz oyunculara olacak bizde inandık başladık uzun süredir oynamıyorduk fakat gördükkü bir arpa yol gitmemiş bu oyun herşey para ve çok pahalı bi batsada oyun kurtulsak.

Junior Member
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Kısır döngüye devam olan siz oyunculara olacak bizde inandık başladık uzun süredir oynamıyorduk fakat gördükkü bir arpa yol gitmemiş bu oyun herşey para ve çok pahalı bi batsada oyun kurtulsak.
    uzun süredir oyuna girmiyordum. bugün girmek istediğim zaman Suspicious Account uyarısı veriyor. açıklaması hıle kullanımı. bu oyunu 2 yaşında ki çocuk mu yönetmeye başladı artık ?

Junior Member
    Ben en son çardan cıktım girdigimde Hacked Account Investigation böyle yazıyordu hiç bişey kullanmadım kosp makro hiç bişey kullanmadım ama neden bu yazıyor merak edyorum lütfen yardımcı olun