Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 39 of 39
    Junior Member
    merhabalar, hack account inv. hatası aldım dc olduktan sonra biraz araştırdım güvenlik sebebi ile olduğunu düşündüm ticket attım bilgi istediler hepsini doldurdum ve gönderdim ama bu seferde dolandırıcılığa yönelik eylemler ile suçlanıp süresiz ban dediler halbuki ben eminim böyle bir şey olmadığından ve tekrar ticket attım.
    ben hack account inv. hatasını diğer pcmden giriş yaptıgım için olmuş olabilir zannettim ama dolandırıcılıga yönelik eylem ile alakalı hiçbir iş yapmadım en fazla diğer hesabıma tradeden aktarma yapıyorum suana kadar 1 kez hiçbir hesabımda ban yemişliğim yok şaşırıyorum ve uğraşıyorum neden oldu diye çünkü ben eminim yersiz olduğundan, nasıl bir şeyi savunmam gerekiyor onu da anlamış değilim, bu gibi hatalar olabilir mi düzeltiliyor mu tickettan ne yazmam gerekir?

Junior Member
    Nasil suçsuz değillerdir benim bilgisayarimda Knighta dair
    1 tane bile 3.part yazilim yok ve ben pazar kurarken hapise atildim ve youtube da bile suçsuz yere hapise atilanlarin videolari var.

Junior Member
    sağlık nedenlerimden dolayı çalışamadğım için Npoint ile hapisten çıkabilmek için alınan itemi alacak paramda yok yardımcı olan Game Modulatör de yok Hesap Gordionda

Junior Member
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    eminmisin hocam

yinede bir gm ekibi durumu açıka kavuşturursa çok iyi olur

ve benim 1 tane charım hapise gönderilmişti suçsuzdum ve şimdi girdiğimde görüyorumki char hapiste değil

hocam benimde charım durduk yere pazar kurarken hapise atıldı senin char ne zamanda hapisten çıktı ve nasıl çıktı
    sağlık nedenleri ile çalışamamaktayım npoint alacak durumumda yok.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

13.05.2019 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 851.
    Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 5 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı

Nasil suçsuz değillerdir benim bilgisayarimda Knighta dair
    1 tane bile 3.part yazilim yok ve ben pazar kurarken hapise atildim ve youtube da bile suçsuz yere hapise atilanlarin videolari Var.
    Sağlık nedenlerimden dolayı çalışamamaktayım ve npoınt alacak paramda yok yardımcı olacak bu durumu araştırıp düzeltecek olan Game Masterde yok

Öncelikle selamlar. Son 6 ayda 2 yada 3 kere oyuna girdiğim karakterim hapse atılmış. Neye göre kime göre hapse atılmış öğrenmek istiyorum. Elbette denilecek ilk cümle forumdan hesap desteği verilememektedir olacak. Ayrıca kanıtları paylaşmak zorunda değiliz bilgisi de altına not olarak düşülecektir. Aylardır oyuna doğru düzgün login olmamış bir karakter nasıl oluyor da hapse düşüyor inanın anlamakta zorlanıyor insan. En azından bir açıklama hakkımız sanırım. İyi çalışmalar.

saolsun actılar. baya guzel ilgilenmsı gmlerde bu yenı sıstem cok iyi otomatık koruma bende şaşırdım hella olsun valal gm lere
    Last edited by kud_QqbusdDm10; 06-29-2019 at 04:50 PM.

neyse acıldı saolun

neyse acmsılar saolun teşekkurler itemlerde saglıklı k2de nco kcektigimizden panık eddim
    Last edited by GamesDepot; 06-28-2019 at 05:51 PM.