Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member
    Nickname
    Waukeen
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Exclamation Forgotten Temple'da TS Kullanımı Engellensin

Forgotten Temple'da Transformation Scroll Kullanımı Engellensin

Herkesin Blue Treasure Chest kazanma şansının eşit olması için TS kullanımı engellenmelidir. Melee karakterler 1 skill vurana kadar, magelerin 2 nova atabilecek durumda olmaları haksızlıktır.

Senior Member
    Kesinlikle destekliyorum. Meleler olarak mavi kutu alamıyoruz. Mageler party kurup ts basıp mavi alıp çıkıyolar ! Bir an önce bu adaletsizliği düzeltin lütfen!

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 1neekuaW View Post
    Forgotten Temple'da Transformation Scroll Kullanımı Engellensin

Herkesin Blue Treasure Chest kazanma şansının eşit olması için TS kullanımı engellenmelidir. Melee karakterler 1 skill vurana kadar, magelerin 2 nova atabilecek durumda olmaları haksızlıktır.
    ts olmadığında mageler 1 nova vurana kadar melee karakterler 3 skill vuruyor. ts bastıklarında 1-1 olarak durum eşitleniyor. ayrıca melee de cooldown da yok seri aynı skilli atıyor ve dahası magelerde damage yediğinde el düşme problemi var, melee de o problemde yok. bence en adaletlisi bu.

Junior Member
    Nickname
    Waukeen
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    ts olmadığında mageler 1 nova vurana kadar melee karakterler 3 skill vuruyor. ts bastıklarında 1-1 olarak durum eşitleniyor. ayrıca melee de cooldown da yok seri aynı skilli atıyor ve dahası magelerde damage yediğinde el düşme problemi var, melee de o problemde yok. bence en adaletlisi bu.

FT'deki bu duruma gerçekten 1-1 mi diyorsun? Mageler zaten moblar çıkmadan ellerini kaldırıyorlar. Tek yemeyen moblar da ellerini düşürsün bir zahmet magelerin. Çıkan mobların %50'sine tek nova atıyorlar zaten. Ayrıca magelerin 56 skillinde de cooldown yok.

Senior Member
    Çok mantıklı ft de harbiden eşitlik sağlanır

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    "En adaletlisi" mi? Adalet anlayışınız göz kamaştırıcı

Mage partilerin veya o partide bulunan 1-2 farklı jobun mavi kutu kazanabildiği bir etkinlik FT. Biraz tarafsızlık, biraz empati lütfen. Ki bu öneri gerçekleşse dahi mageler yine yerinden kımıldamadan çok sayıda moba hasar verecekleri için hala ve hala avantajlı olacaklar.

Konudaki öneriye katılıyorum.
    Last edited by FFferik16; 05-12-2019 at 03:33 PM.

Banned
    Bence FT'de mavi kutu alan oyuncuların sayısının arttırılması lazım. Bakın ben mageyim, bütün mobların sürelerini biliyorum, oturdum 5 tane video çektim tek tek inceledim. Vurmadığım hiç bir dalga olmuyor. Yeri geliyor çıkan tüm mobların %10'unu tek kesiyorum, düşünün içeride 81 kişiyiz ama yine de mavi kutu alamadığım oluyor.

Bakın değerli arkadaşlarım, bizim eskiden FT'de bir sorunumuz vardı. O da oturup atak yapmayan oyuncular, çünkü atak yapmasalarda hayatta kalıp mavi kutu alabiliyorlardı. FT değiştirildi, atak yoksa mavi de yok kuralı geldi. Ancak şuan, bazı mage partiler, çoğu melee partiler, ellerinden geldiğince atak yapmalarına rağmen mavi kutu alamıyorlar. Dostlarım, olması gerekeni ben size söylüyorum. Etkinliğe 81 oyuncu dahil oluyor, bu oyuncularla 10 veya 11 parti kuruluyor. Etkinliğin 9 partiye mavi, kalanlara da yeşil kutu vermesi gerekiyor. O zaman çok çabalayan herkes mavisini alır.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Mobların çıkış süresini de ezberlemiş çoğu tek mob kesemeden saliseler içinde temizliyorlar. Efsane düzenleme gerçekten.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Şuan ki hali güzel aç mage ft ye gir mavini al okcu ile mavi almayı mı düşünüyordunuz?

Senior Member
    Oyuna bile objektif bakamıyorsunuz. Ftde çok iyi yüzdeci asas pt dışı magelerden mavi alabilme ihtimalin yok. Bu damage özelliği niye geldi? Kimse oturmasın diye o zaman afklığa göre vereceksin maviyi eskisi gibi herkes alacak afk olan az skill atan varsa almayacak. Yapay zeka diye bir şey var artık lafa gelince cashi dolarla alıyoruz ama bu bize hiçbir şey olarak geri dönüyor. Diğer oyunlar mouse tıklama sayısından profil yaratıp oyuncunun kendi olup olmadığını kontrol edebilirken bizim oyunda doğru düzgün attack yapmış mı yapmamış mı kontrolü yapılamıyor.