Results 1 to 3 of 3

Durduk yere hapis

durduk yere hapis oynamayalımmı masrafmı edelim rica ederim yardım.

[IMG][/IMG]

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Destek Ekibi

Kategori seçemiyorsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

Junior Member
    2006 dan beri bu oyunu oynuyorum.Pclerim eski xp işletim sistemi kurulu.Oyuna girerken sıklıkla data hataları ıle karşılasıyorum.Pc kasıyor.Hile hiç kullanmadım.Eset antivirüs programı kullanıyorum.1 haftada 2 adet tradesi açık ama ıcs sistemi olmayan hesabım hapse dustu.Sadece mitril görevi yapıp cıkıyorum.Birdahaki girişte karakter hapiste doguyor.Benim şifrelerim anlamsız karakterlerden olusuyor kopyala yapıştırla oyuna giriyorum.Benim pcde virüs yok.4 tane de ıcsli hesabım var neden hapse düştüğümü bilemediğimden korkudan oyuna giremiyorum.Ticket attım cevapta yok.Tradesi açık 10 adetrhesabım var oyuna giriyorum hepsiyle ama 1-2 ay oyuna girmediğim hesapların şifresini de değiştiremiyorum çünkü geçici olarak siteye erişim engelli diyor.Benim pcde virüs makro pedal yok sadece eski pc onboard ekran kartlı.Şifreyi de değiştiremeyince aklıma gelen soruyu soramıyorum