Results 1 to 5 of 5

OTP İle İlgili Sorun!

Oyuna giriş yaparken durduk yere aşağıdaki resimde gözüken hatayı aldım. Sağdan soldan okuduklarımla OTP'yi sıfırlayarak yeniden giriş yaptım. Oyuna girebildim, sorun yok buraya kadar. 2. kez oyuna girmeye çalıştığımda yeniden bu hatayı aldım? Nedir bu? Nasıl düzelecek?
    İyi çalışmalar.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bu sorunun temel sebebi saat uyuşmazlığı yaşıyor olmanız, lütfen aşağıdaki konuyu inceleyebilir misiniz?

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Junior Member
    Nickname
    Waukeen
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Sadece saat uyuşmazlığı ile ilgili olmayabilir sakın OTP kaldırmayın. Aynısı benim de başıma geldi. Ticket attığımda time sync sorunu vardır dediler ezbere. Ben de time sync ile ilgili bi problemim olmadığı için OTP'yi kaldırdım ve karakterim soyuluyordu neredeyse. Meğer biri OTP'mi bloke edip duruyormuş.

Konuda yazılan her şeyi yaptım. 3 kez sıfırlama yaptım. Sıfırlama yaptıktan sonra yalnızca 1 kez girebildim oyuna. Her defasında 2. kez giriş yapamadım. En sonunda OTP'yi kaldırıp yeniden kurmak istedim. Bu işlem 10 dakika bile sürmeden oyuna yeniden girdiğimde çar soyulmuştu. Bu 10 dakikadan nasıl haberdar oluyorlar? Kim sorumlu şimdi bundan?

Junior Member
    Bu konular son zamanda çok olmaya başladı. 1 hafta önce de aynı şey benim arkadaşımın başına geldi ve soyuldu. Hiçbir illegal siteye giriş yapmamasına rağmen, hiçbir forum ya da sosyal medya hesabında bulunmamasına rağmen, hesabının ID ve şifresinin başkaları tarafından ele geçirilme ihtimali yok. 10 dk içinde çarın soyulmasının bana göre tek ihtimali var. NTTgame, hesapların ID, şifre ve otp nin aktif olup olmadığını gösteren veri tabanını çaldırmış ya da içeriden biri bunu birilerine sızdırmış olması ihtimalidir. Başka hiçbir açıklaması yoktur. Bu konuyla ilgili kendilerine resmi kanallardan Kişisel Verilerin Korunmasıyla ilgili bir bildiri gönderilmesi gerekmektedir. Çünkü bu portal veritabanında kullanıcılara ait kişisel veriler de yer almaktadır. Bu hesapların bu şekilde soyulmasında Nttgame in ihmalinin ya da içeriden birilerinin kastının olduğu bariz görünüyor.

Tags for this Thread