Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    Ticket atması engellenebilir di. Şöyle düşünün bu arkadaş size küfretse oyundan Ban yemezdi. Ama bir GM ye edince Ban yiyor. Burda eşitsizlik var.
    Oyunda küfür edilse ban yemezdi mi sen ban politikasını iyi okumalısın artık küfür etmek yasak bunu bilmiyorsun sanırım onun için sen ban politikasını iyi bir tekrarlayaraktan okumalısın.

Hakaret küfür e her zaman işlem yapılıyor bu gerçek hayatta da işlem yapılmakta şu oyunu oynayıp doğru düzgün konuşmıyorsanız ban yemeyince burada kibarca konuşmayı davranmayın beceremiyorsunuz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Siz benim dediğimi algılayabilecek kapasitede değilsiniz. Bir hesabın kapatılması bu kadar kolay olmamalı bu oyunda. Knight online ı diğer kıytırık oyunlarla karıştırmayın. Şu oyun yıllardan beri adam akıllı sunulmadı oyunculara. Çok daha iyi yerlerde olabilirdi.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    Bir hesabın kapatılması bu kadar kolay olmamalı bu oyunda.
    Ne kadar kolay olmamalı? Sen yazışmanın içeriğini gördün mü? Ya da adamın küfür etmediğine şahit misin? Kolaylıktan kastın ne? İlla yedi sülalesini elden mi geçirmesi lazım Ban yemesi için?

Senior Member
    Quote Originally Posted by EdaDuru57 View Post
    Defalarca ticket atıp yardım istedik yardım edilmedi gönderdiğim biletler hep kapatıldı bir kere dahi olumlu cevap verilmedi emeklerimiz hep boşa gitti ve en sonunda charımı kapatmışlar küfür etmediğim halde küfür diye gösterip charımı kapatmışlar nasıl bir emek hırsızısınız anlayamadım insanlara yardım etmek için oturdukları koltukta insanların emekleriyle oynuyorlar sadece !!!

https://i.hizliresim.com/v6O2oO.png
    Asılsız ihtamlarından ötürü forum hesabını da kapatmaları lazım.
    İstedik & Emeklerimiz ??? kaç kişiyiz ?
    '' emek hırsızısınız '' asılsız itham
    '' insanlara yardım etmek için oturdukları koltukta insanların emekleriyle oynuyorlar sadece '' asılsız ihtam
    Küfür asılsız ihtam aşağılayıcı konuşmak aynı şeydir. Nttgame personeli haklı.

Senior Member
    uzun zamandır yönetim yaşanan her şeyi kişiselleştiriyor ve hata yapıyor

Senior Member
    multi hesap seziyorum

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bu konuyu açmadan önce lütfen göndermiş olduğunuz biletlerinizi gözden geçirip bahsetmiş olduğunuz durumu kendinize sorgulayın. Aksi taktirde forum desteğiniz de sonlandırılacaktır.

Hesabınız ile ilgili verilen karar nihai karardır.

İyi forumlar.