Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 50

Hybrid View

Senior Member

Jrlere Yamuk Bowla Giriyorum Sorularınızı Alayım.

En başlarda 7 ib vardı. Sonradan quest 7 bastım. Fakat farkettim ki ben niye bu itemlerle oynamak zorundayım ki? İlk işim ib +7yi satmak oldu questi de trinasız 8' e denedim. Şimdi ise her gün jrden aldığım gemlerle upgrade yapıp (Genelde hepsi yanıyor) çıkıyorum oyundan.

Bundan sonra da böyle oynayacam. Yamuk Bow, Görev Shelli, Görev Takıları. 80 skillini de açmayı düşünmüyorum 79da sabitledim çarı ex kasmakla uğraşamam kazanınca silvery veriyor zaten. Yamuk bow diye dalga geçen arkadaşlar daha çok ağlasın diye bütün okçuların bu akıma destek vermesini istiyorum en kötü kazandığınız paraları yan çar başka bir şey açın ona item alın.

Şimdi sorularınızı alayım?

Sabah jrsine de yamuk bowla girdim. Mission Passed.

Edit: neden ağlanıyor anlamış değilim. 3 günde bir yamuk bowlulara hakaret içerikli başlık açılıyor. “Jrye girmesinler, döner ayran için gb satıyorlar” vs. Ben bunlardan tahrik olmayacam ama bu başlık sizi tahrik edecek? O kadar atıp tutuyorsunuz soru sorun diye açtık.

Edit 2: Bundan sonra sadece konu amacı olan sorulara cevap vereceğim. Buldog, Labrador, Chihuahua ve bilimum cinslere cevap verilmeyecektir.
    Last edited by Key_C; 05-11-2019 at 04:53 PM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Nasıl güzel damage çıkıyor mu?
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Belli ki oyun oynamayı bilmeyen ve oyunda herhangi bir başarı elde edememiş birisin. İyi oyunlar.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    İnsanları tahrik etmenin hiç gereği yok.
    Ne yapıyorsun kendini mi avutuyorsun. Yoksa millete gıcık vermeye mi çalışıyorsun. Şuan Attığın postun sanırım, Sağ köşesinde IP adresin görünüyor. Buradan yapılacak incelemeyle Etkinlikleri Sabote ettiğin kanatine varılırsa BAN yiyeceğini de biliyorsun umarım..?

Eskiden Mod lar bu tür konulara izin vermedi. Scorpion ihtiyarladı mı nördü.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Ne yapıyorsun kendini mi avutuyorsun. Yoksa millete gıcık vermeye mi çalışıyorsun. Şuan Attığın postun sanırım, Sağ köşesinde IP adresin görünüyor. Buradan yapılacak incelemeyle Etkinlikleri Sabote ettiğin kanatine varılırsa BAN yiyeceğini de biliyorsun umarım..?

İnsanları tahrik mi ediyormuşum? ''Yomok bowlo joro gormoyon'' yazmıyor orada. Etkinlikleri sabote etmenin anlamını bilmeyen 7 raptorlu birisin galiba? Skill atmıyorum demedim. Oyunun verdiği itemlerle giriyorum ağlaklar daha çok ağlaın diye dedim. Oyunda gemleri satıp item dizmek zorunda değilim. Boş çarla da girmiyorum oyunun görevde verdiği en iyi itemlerle işime bakıyorum. Ban yiceğimi sanman tam bir komedi. Bu oyun F2P bir MMORPG oyun yani kimsenin gb çekip veya para kasıp item dizme zorunluluğu yok. Ben upgradde bitiriyorum parayı ki jrye girdiğimde daha çok ağlayın. '' yomok bowlo gormoyon'' diye.

Quote Originally Posted by Franz1 View Post
    Belli ki oyun oynamayı bilmeyen ve oyunda herhangi bir başarı elde edememiş birisin. İyi oyunlar.
    Ben oyunu eğlenmek için oynuyordum. Siz başarı için mi oynuyorsunuz? Daha çok akademik kariyerimde başarı sağlamaya çalışıyorum. Oyunları eğlenmek için oynuyorum. Sizin hayatınız komple bu oyun diye herkesin hayatı öyle sanmayın.

Quote Originally Posted by BioFest View Post
    Nasıl güzel damage çıkıyor mu?
    İb 7den çok farkı yok kanka 7 raptorlu warriordan da fazla çıkıyor combosu sayesinde.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Key_C View Post
    ''Yomok bowlo joro gormoyon'''' yomok bowlo gormoyon''
    Bu bir Lisan mı..?
    Google Translate ve Windows 10 okuma aracı tanımlayamadı. İnsanlara ait bir dil değil. Nereden öğrendin bunu

Senior Member
    Bu bir Lisan mı..?
    Google Translate ve Windows 10 okuma aracı tanımlayamadı. İnsanlara ait bir dil değil. Nereden öğrendin bunu
    Ben de böyle bir lisan bilmiyorum. Jrye girdiğim zaman senin zihniyetindeki insanlar böyle söylüyor.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Ben de böyle bir lisan bilmiyorum. Jrye girdiğim zaman senin zihniyetindeki insanlar böyle söylüyor.
    Sen beni Tanımıyorsun bile. Fikir hammalığı yapma istersen de konu karşılıklı atışmaya dönmesin. Sırf Polemik için gelmişsin foruma.

Senior Member
    En başlarda 7 ib vardı. Sonradan quest 7 bastım. Fakat farkettim ki ben niye bu itemlerle oynamak zorundayım ki? İlk işim ib +7yi satmak oldu questi de trinasız 8' e denedim. Şimdi ise her gün jrden aldığım gemlerle upgrade yapıp (Genelde hepsi yanıyor) çıkıyorum oyundan.

Bundan sonra da böyle oynayacam. Yamuk Bow, Görev Shelli, Görev Takıları. 80 skillini de açmayı düşünmüyorum 79da sabitledim çarı ex kasmakla uğraşamam kazanınca silvery veriyor zaten. Yamuk bow diye dalga geçen arkadaşlar daha çok ağlasın diye bütün okçuların bu akıma destek vermesini istiyorum en kötü kazandığınız paraları yan çar başka bir şey açın ona item alın.

Şimdi sorularınızı alayım?

Sabah jrsine de yamuk bowla girdim. Mission Passed.

Edit: neden ağlanıyor anlamış değilim. 3 günde bir yamuk bowlulara hakaret içerikli başlık açılıyor. “Jrye girmesinler, döner ayran için gb satıyorlar” vs. Ben bunlardan tahrik olmayacam ama bu başlık sizi tahrik edecek? O kadar atıp tutuyorsunuz soru sorun diye açtık.

Edit 2: Bundan sonra sadece konu amacı olan sorulara cevap vereceğim. Buldog, Labrador, Chihuahua ve bilimum cinslere cevap verilmeyecektir.
    Toplumun kanayan bir yarasına kafa atmışsın destekliyorum seni bu konuda.Oyun kuralları ihlal edilmediği sürece görev itemleri ile oyun oynanabilir.

Toplumun kanayan yarasını dile getirmiş konu sahibi senin rahatsız edip de saçma sapan düşüncelere yargı ve cezalar vermene neden olan ne ?

Sen beni Tanımıyorsun bile. Fikir hammalığı yapma istersen de konu karşılıklı atışmaya dönmesin. Sırf Polemik için gelmişsin foruma.
    Seni tanımamız için şunlar yeterli ''İnsanları tahrik etmenin hiç gereği yok. '' '' Ne yapıyorsun kendini mi avutuyorsun. '' '' Buradan yapılacak incelemeyle Etkinlikleri Sabote ettiğin kanatine varılırsa BAN yiyeceğini de biliyorsun umarım..? ''

Polemik olsun diye foruma kim girmiş fark ediliyor.

Senior Member
    Bu bir Lisan mı..?
    Tahrik, event sabote etme gibi iftiralar atarsan cevabını alırsın. Ayrıca attığın bu iftiralara verdiğim cevaba cevap verememişsin lafı çarpıtmışsın. İftira atarsan cevabını alırsın ben sadece soruları cevaplamaya geldim. Sürekli burada yamuk bow konuları görüyorum. Yamuk bowlu olarak gelsinler konuşalım.