Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 50
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by Key_C View Post
    En başlarda 7 ib vardı. Sonradan quest 7 bastım. Fakat farkettim ki ben niye bu itemlerle oynamak zorundayım ki? İlk işim ib +7yi satmak oldu questi de trinasız 8' e denedim. Şimdi ise her gün jrden aldığım gemlerle upgrade yapıp (Genelde hepsi yanıyor) çıkıyorum oyundan.

Bundan sonra da böyle oynayacam. Yamuk Bow, Görev Shelli, Görev Takıları. 80 skillini de açmayı düşünmüyorum 79da sabitledim çarı ex kasmakla uğraşamam kazanınca silvery veriyor zaten. Yamuk bow diye dalga geçen arkadaşlar daha çok ağlasın diye bütün okçuların bu akıma destek vermesini istiyorum en kötü kazandığınız paraları yan çar başka bir şey açın ona item alın.

Şimdi sorularınızı alayım?
    Helal olsun kardeşim destekliyorum seni. ilk ay yamuk bowlu oynadım. zaten bildiğin gibi jr 2 hafta sonra falan geldi. Yamuk bowlu diye dışlanınca exp iron bow reb 3 aldım. 125 atak Gerçekten okkalı bi Coin bayıldım emin olabilirsin. Şuan cok pahalı olmasada 3-4 gb. üstüne fp +8 set dizdim. Her ay 3600 ben 3600 arkadaşım kendi hesabına 7200 cash yüklüyoruz, daha dün Jr de bir mage " okcular jr girmesin iron bow reb 1 , fp +7 " alan giriyor diyip beni tahrik etti. Çocuk gibi item yarışına girdik.diyor ben de fr 3 var , şu item var senin elindeki yamukumsu silahtan daha cok katkım var oyuna. Eminim her ay ondan daha fazla npoint yükleyerek oyunun gelişmesine katkı sağlarken benim 8-9 aylık pus masrafımla aldığı itemlerle okcuları dışladı. dünden beri düşünüyorum preye verceğime itememi versem kendimi diye Yaptırım olsa en azından report ederim. tahrik ediyor diye ama yaptırımı da yok. diyor ki 2000tl lik FR lerim yeter. ben de diyorum ki 1aylık pus masrafım 560tl. 4 aylık pus masrafım o itemlerin. Ozaman niye almadın diyor salaksın diyor gidip peri almışssın gidip dc pre çekmişssin o ezik charına diyor. ezik char dediği de dediğim itemler. Bundan dolayı ben seni destekliyorum ne kadar item alırsan al çoğu insanın gözünde ezik olacağız.

edit: tavsiyem jr den çıkan gemleri buya atarak gbleri biriktirip kendine zevkine göre item biriktir, hedef koy. +7 mytrill alcam de sırf bunun için gir Jr ye o itemi al. hedefine ulaştığında verdiği mutluluk çoğu şeyde yok. Gerçekten item almakta çok güzel ama dediğim gibi eziyorlarsa jr de item sebebiyle bir yaptırımı olmalı . huzur bozuyorlar
    Last edited by uon; 05-10-2019 at 09:25 PM.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bunun sana zararı olmuyor mu sanıyorsun? Evet o vuracağın 50 hasarın dahi, çünkü o her 3-5'li deki 50'şer hasarı toplasan JR boyunca kaç hasar yapar?

Haydi diğer insanları, onların hakkını umursamayan bencil bir insan olmanı geçiyorum, kendinin de kazanma olasılığını da kendin düşürüyorsun böyle. Hem moblara daha az damage vurup saniyelerle yarışılan etkinlikte bilerek gecikme sağlıyorsun, hem de PK alanında yamuk bow ile direkt hedef oluyorsun, bu IB için tam geçerli değil. Sadece AP değil, görünüş de önemli.

Kendin de kaybediyorsun.

Senior Member
    PK' ya çıkmıyorum. Oyun pk atmak için değil sadece. Czye bazen farm için gidiyorum o görünüş iblerin hiçbiri beni 3-5 comboda kesemez 11 ap dünyaları değiştirmiyor okçu wsde.
    2. hak mak saçmalamışın. +10 takan adamın +10 takmayan herkes hakkını yiyor o zaman. Bu oyunda hiç itemi olmayan da var 100 bin tl yatıran da ikisine de kimse karışamaz. Hak hukuk meselesi saçmalıktan öte değildir.
    3. kısım yukarda bir arkadaş daha vardı böyle bu oyunu başarı için oynamıyorum eğlenmek için oynuyorum. Kaç jr kazanmışım kaç k np varmış vs umurumda değil . Ben ft-jrme girerim yapabildiğimi yaparım çıkarım 30-40m varsa upgrade yapar kapatırım oyunu.

Quote Originally Posted by Key_C View Post
    PK' ya çıkmıyorum. Oyun pk atmak için değil sadece. Czye bazen farm için gidiyorum o görünüş iblerin hiçbiri beni 3-5 comboda kesemez 11 ap dünyaları değiştirmiyor okçu wsde.
    2. hak mak saçmalamışın. +10 takan adamın +10 takmayan herkes hakkını yiyor o zaman. Bu oyunda hiç itemi olmayan da var 100 bin tl yatıran da ikisine de kimse karışamaz. Hak hukuk meselesi saçmalıktan öte değildir.
    3. kısım yukarda bir arkadaş daha vardı böyle bu oyunu başarı için oynamıyorum eğlenmek için oynuyorum. Kaç jr kazanmışım kaç k np varmış vs umurumda değil . Ben ft-jrme girerim yapabildiğimi yaparım çıkarım 30-40m varsa upgrade yapar kapatırım oyunu.
    1- PK'dan kastım sadece ve sadece JR'deki PK.
    2- Oyuna para yatırıp ekstra üstün olana da aynısını derim, o da emek hırsızıdır.
    3- Heh işte daha çok kazanıp daha çok upgrade yapabilme ve eğlenme imkanın var ama kendini bile bile zarar uğratıyorsun. Ve keşke de bu zarar kendinle kalsa.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bu konuya bakan mod yok mu? bu insanları kıskırtmak ve sinir etmek için açılmıs. şu arkadası forumdan banlasanız iyi olabilir.

Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Bunun sana zararı olmuyor mu sanıyorsun? Evet o vuracağın 50 hasarın dahi, çünkü o her 3-5'li deki 50'şer hasarı toplasan JR boyunca kaç hasar yapar?

Haydi diğer insanları, onların hakkını umursamayan bencil bir insan olmanı geçiyorum, kendinin de kazanma olasılığını da kendin düşürüyorsun böyle. Hem moblara daha az damage vurup saniyelerle yarışılan etkinlikte bilerek gecikme sağlıyorsun, hem de PK alanında yamuk bow ile direkt hedef oluyorsun, bu IB için tam geçerli değil. Sadece AP değil, görünüş de önemli.

Kendin de kaybediyorsun.
    Hangi dine mensupsun o dinin ilmi açıdan bilgililerine danışalım kul hakkı hak yemek falan? Oyun oynuyorsun , müslümansan git bir müftüye sor bakalım kul hakkımıymış bu tabir ettiğin şey hristiyan felansanda papaz efendiye git bir fikir al , hangi inanç kültüründe Knight Onlinede Yamuk Bow Takmak Haramdır Günahtır Kul hakkıdır diye bir kural var la

Yamuk bowluluğu eleştirip hakaret edenler aslında bunu Knight Onlineye yapmış bulunuyor çünkü oyunun verdiği item budur daha iyi item veriliyoda bu adamlarmı reddedip yamuğu tercih ediyor ne yani herkes sizin gibi tüm maaşlarını oyuna yatırmak zorundamı?

2 Kitle var bu konuya saldıran ben objektif tarafsız yorumumu yapıyorum

1. Tüm maaşını yada maaşının yarısını oyuna yatırıp Sosyal yaşamdaki sıkıntılarını yalnızlıklarını burada bir oyunsal hayali itemler üzerinden fark yaratarak oyun platformundan ego kasan üstünlük sağlamaya çalışan tipler

Örnek vericek olursak : '' Bu kimseler genellikle birbirlerine küfürlü hırçın ve üst perdeden hitap eder , kendilerini birşey sanarlar , adam kestiklerinde chat ban yiyecek kadar flood atarlar , floodlarında hep ergence ve atarlı sözcükler doludur , bunlar aslında hertürlü makro pedal onlarıda kullanırlar , genelde asas warrior jobunu tercih ederler , herkese itemim şukadar pahalı + sı bu diye konuşmalara girip bir saçma sapan saygı veya ooo vaay denmesini beklerler onlara istedikleri pohpohlamayı yapmadığınızda ya sizle konuşmaz küserler yada daha hırçınlaşıp hakaretli konuşmaya başlarlar

2.Tüm zamanını oyunda belli slotlarda farm için sandalyeden kalçasını kaldırmıyanlar

Örnek vericek olursak : '' Kendi gibilerle kanka olurlar bir ks veya onları kesen player geldiğinde güçlerini birleştirirler ama tabi onlar için geçen her 1 dakika hayati önem taşır o yüzden her 1 dakika bile rahatsız edilmek ciddi küfür hakarete maruz kalmanızı sağlar bu güruh tarafından , bunlar yeme içme ve uyuma eylemlerini bilgisayar koltuğundan yaparlar gene altı koltuktan hükümeti hayatı doğayı kanunları eleştirirler

bilmem nekadar daha açık anlatabilirim o yüzden konuyu açan kardeş takma

Senior Member
    cp spıke basıp tek atıp geçiyorum yamuk bowlu okçular arttırılsın beleş win kazanıyoruz sayelerinde

Quote Originally Posted by ElMoradCastle View Post
    Hangi dine mensupsun o dinin ilmi açıdan bilgililerine danışalım kul hakkı hak yemek falan? Oyun oynuyorsun , müslümansan git bir müftüye sor bakalım kul hakkımıymış bu tabir ettiğin şey hristiyan felansanda papaz efendiye git bir fikir al , hangi inanç kültüründe Knight Onlinede Yamuk Bow Takmak Haramdır Günahtır Kul hakkıdır diye bir kural var la
    İnançsızım Oradaki "hak" kelimesini "kul hakkı" olarak algılayan zihnini bir sorgulamanı dilerim. Hak veya ahlak din ile bağlantılı bir durum değildir. Hayatın her anını kapsar.

Oradaki hak ise, birileri ezik bowla az vurduğu için benim daha çok pot harcamak zorunda kalmam, onun yüzünden kazanma olasılığımın düşmesi, onun yüzünden JR'de PK kalırsak eksik adamla daha fazla mücadele etmem zorunluluğu. Bu durumda benim hakkımı yiyor, çünkü onu ben sırtlıyorum, bu bir ekip etkinliği ama birbirini sırtlayıp taşımalı değil, herkesin kendi görevi var, bu yüzden her partiye; priest-warrior-rogue-mage gelecek şekilde ayarlıdır sistem. Bunlar kalmadığı zaman rastgele parti kurar. Kendi görevini yerine getirmeyen yani yıllarca bile bile aynı eziklikle JR giren hak yiyordur.
    Last edited by FFferik16; 05-11-2019 at 09:43 AM.