Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Maradonda pazar kurarken hapis

3 tane bilgisayarım var ve bunlarla pazar yapıp arada sadece draki giriyorum.
    Büyük ihtimal beni macrodan içeri attınız mause markamda logitech g300s evet macro bi mause ama ben bu mauseun hiç bir özelliğini kullanmıyorum çünkü cz vs gitmiyorum zaten çarlarımın levelleri 64 65 arası battle priest drakide 5. kata kadar çıkıp weapon alıp bunları pazarda satıyorum diğer pazar itemlerimle.
    farm yapmıyorum nerede kullanıcam onun özelliği zaten.
    Başka oyunlarda kullanıyordum knighta tekrar dönmeden önce Burda yasak olduğunu görünce kullanmadım.
    Mause'nın driverini sildim yazılımını sildim sadece normal mause olarak kullanıyorum yani bildiğiniz sıradan olarak başkada mauseum yok.
    Benim 3 hesabımıda bu yüzden hapise attıysanız rica ediyorum açabilir misiniz yanlışlık olduğunu düşünüyorum inceleme yapabilirsiniz. Ben hiç bir özelliği kullanmadığım halde arada ekrana geliyordu logitech oyun ayarlarını yapın gibi birşey gidiyordu sonra büyük ihtimal sistemde bunu yazılım olarak algılıyordu bunu zaten taktığımda çıkıyor yani napmam lazım gidip 180 tl verdiğim şeyi çöpe atıp 10 tl lik mause mu kullanmam lazım?
    Şimdiden kolay gelsin iyi akşamlar dilerim.

NO: Destek bileti attım bu arada.

karakterlerimin adı
    Kunx
    sweetglxx
    hayatyordubeni2

Son olarak bundan 1.5 hafta öncede hapise düştüm ben yine kullanmadığım halde macro vs dendi
    haksız yere gittiğm 1000 cash çektim neyse dedim hadi olsun dedim driverları duruyordu çünkü yakalanmıştır benim hatam diyip kabullendim ama bundada bana otomatik mesaj verilirse gerçekten emeklerime verdiğim paralara yazık olur bi oyuncu daha kaybederseniz belki 1 kişi pek umrunuzda olmaya bilir ama siz bilirsiniz.
    Sonuçta damlaya damlaya göl olur yani.
    Last edited by lestia333; 05-10-2019 at 05:59 PM.

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    bende pazarda dururken ban yedım. tpt is banned due to tpt use. ticket attım. 2000 tl item çöp. nasıl bır oyun bu nasıl bır yonetım tarzı ellerınde hıcbır kanıt olmadan banlıyorlar ustune kanıtlar paylasılmaz dıyor. canı sıkılanı banlıyorlar gercek kosperlar dısarda dolaınyor. rezillikten baska bırsey degıl.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ICaptainMarvel View Post
    bende pazarda dururken ban yedım. tpt is banned due to tpt use. ticket attım. 2000 tl item çöp. nasıl bır oyun bu nasıl bır yonetım tarzı ellerınde hıcbır kanıt olmadan banlıyorlar ustune kanıtlar paylasılmaz dıyor. canı sıkılanı banlıyorlar gercek kosperlar dısarda dolaınyor. rezillikten baska bırsey degıl.
    Dostum ben 1.5 hafta öncede hapsie düştüm ticket attım bana macro dediler kullanmadığım halde ben driver vs silip benim hatamdır dedim kabullendim çıkardım. Mause ait bütün driver vs herşeyi silip kaldırdım Şimdi 3 tane çarım hapise düşmüş ben neden suçsuz yere 3x1000 cash çekeyim ki? Bu nasıl bi mantık

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    karakteri 1 hafta önce açtım. ringi yeni bağladım. sirius da 7 dragon set aldım dıger ıtemlerle bırlıkte 2000 tl para verdim. karakter pazar dışında bırsey gormeıdm. karakterın acılıs tarıhıne baksınlar. tpt ban. bunlar kimin aklıyla oyun oynuyorlar ? 10 yasında cocugu oturtmuslar sanırım bılgısayar basına rast gele banlayıp hapıse atıyorlar. tıcket atınca da bılgıler paylasılmaz... sız daha boyle cok yapın 3 degıl 300 server acın kadeerınız hep aynı.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    karakteri 1 hafta önce açtım. ringi yeni bağladım. sirius da 7 dragon set aldım dıger ıtemlerle bırlıkte 2000 tl para verdim. karakter pazar dışında bırsey gormeıdm. karakterın acılıs tarıhıne baksınlar. tpt ban. bunlar kimin aklıyla oyun oynuyorlar ? 10 yasında cocugu oturtmuslar sanırım bılgısayar basına rast gele banlayıp hapıse atıyorlar. tıcket atınca da bılgıler paylasılmaz... sız daha boyle cok yapın 3 degıl 300 server acın kadeerınız hep aynı.
    Ringde char mı aldın ?

Junior Member
    açıldı mı dostum hesabın

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    bilete cevap bile vermıyorlar.

Junior Member
    bilete cevap bile vermıyorlar.
    banada halen verilmedi 10 ila 18:00 arası diyor saat 12.30 halen offline gözüküyor

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

İllegal program kullanmaya devam ettiğiniz sürece ceza alabilirsiniz. Bu yüzden bilgisayarınızda yer alan illegal programlarını ve kalıntılarını kaldırdığınızdan emin olun. Ardından temiz bir şekilde oyunumuza tekrardan başlayabilirsiniz. Hesaplarınıza verilen cezalarda herhangi bir sorun yoktur.