Results 1 to 9 of 9
    Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Küfür eden kişiler forumda neden ban yemiyor?

Az önce bir yorum okudum yazan kişi resmen ntt game yönetimine ve game master arkadaşlara hakaret etmiş bende onun cevabını alıntı yaparak yanıtladım aradan 1-2 saat geçti merak ettim yönetici arkadaşlar ne yaptı diye yazılan yorumlar silinmiş ortada cezai işlemde yok.
    Ben eleştiri yaptım diye süresiz ban yiyorum arkadaş küfür ve hakaret etti diye yorumları silinip cezai işlem almıyor.

Merak ediyorum bu olayın nasıl bir açıklaması olacak ?
    Bizler müşteri sıfatında eleştiri yapıp neden ceza alıyoruz ?
    İnsanlar hakaret edip neden cezai işlem görmüyor?
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forumu mod ekibi olsun Gm ekibi olsun sürekli kontrol etmekteyiz. Ancak 24 saat bilgisayar başında kalmamız pek mümkün değil. Gözden kaçabilen veya daha sonra görüp işleme aldığımız yorumlar olabiliyor.

Bahsettiğiniz konuda ise ilgili forum yazısı 09.05.2019 tarihinde saat 17.10 civarlarında yazılmış ve bugün saat 9:30 civarı yorumun farkına varılmıştır. İlgili üyenin forum hesabı süresiz olarak uzaklaştırılmış ve yorumu silinmiştir.

Forumda süresiz olarak uzaklaştırılan hesabın yorumu ve o yazının alıntısı yapılan yorumlar silinir.

Forum kurallarına uymayan forum kullanıcıları ne olursa olsun ceza almaktadırlar.

İyi forumlar.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    GM ler "Forumda" genelde BAN atmayla uğraşmazlar.
    Sanıyorum MOD lar o konuda GM lerden yetkili.

Konuların sürekli yorumlar ile güncellenmesi, Formun büyüklüğü gibi olaylarda devreye girince moderatörler her daim her konuya yetişemez. Birde bu insanların ne işle uğraştığını bilmiyoruz. Kendi zamanlarından feda ederek buradalar. Yani, Bizim boş vaktimiz, Onların çalışma vakti olabilir.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    GM ler "Forumda" genelde BAN atmayla uğraşmazlar.
    Sanıyorum MOD lar o konuda GM lerden yetkili.

Konuların sürekli yorumlar ile güncellenmesi, Formun büyüklüğü gibi olaylarda devreye girince moderatörler her daim her konuya yetişemez. Birde bu insanların ne işle uğraştığını bilmiyoruz. Kendi zamanlarından feda ederek buradalar. Yani, Bizim boş vaktimiz, Onların çalışma vakti olabilir.
    Moderatör adayı yapalım seni

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post
    Moderatör adayı yapalım seni
    O kocaman "BEYNİN" ile sırf bunu mu düşenebildin..?

Ne ben itme arabayım, birinin desteği ile ilerleyeyim, Ne de sen bu forumda Yetkisi olan birisin. Bütün vasıfsızlığın ile birini bir yere getirebileceğini mi sandın. Yahut "Yapa-lım" derken siz kaç kişisiniz. Biz görmüyoruz da, siz bir teşkilat falanmısınız yoksa
    Şayet konu hakimiyetin yoksa, Konu açma; Açıyorsanda, Mahpesi yahut Kafesi açılmış gibi İnsanlara saldırma.!
    Çağdaş, Medeni ol biraz.

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    O kocaman "BEYNİN" ile sırf bunu mu düşenebildin..?

Ne ben itme arabayım, birinin desteği ile ilerleyeyim, Ne de sen bu forumda Yetkisi olan birisin. Bütün vasıfsızlığın ile birini bir yere getirebileceğini mi sandın. Yahut "Yapa-lım" derken siz kaç kişisiniz. Biz görmüyoruz da, siz bir teşkilat falanmısınız yoksa
    Şayet konu hakimiyetin yoksa, Konu açma; Açıyorsanda, Mahpesi yahut Kafesi açılmış gibi İnsanlara saldırma.!
    Çağdaş, Medeni ol biraz.
    Kelimelerin hakaret içerikli farkındamısın ?
    Biraz üslublu konuşursan sevinirim terbiyesizliğin sırası değil
    Ayrıca açtığım konuyu sana özel açmadım yetkili bir kişiden cevap bekledim ve gereken cevabı verdiler kendilerine teşekkür ederim
    Sen ne yaptın yoğurda salatalık oldun sanki biz bilmiyoruz kimin ne iş yaptığını bir daha bu tür kelimeler ile bana cevap verme seni pişman ederim.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post
    Kelimelerin hakaret içerikli farkındamısın ?
    Biraz üslublu konuşursan sevinirim terbiyesizliğin sırası değil
    Ayrıca açtığım konuyu sana özel açmadım yetkili bir kişiden cevap bekledim ve gereken cevabı verdiler kendilerine teşekkür ederim
    Sen ne yaptın yoğurda salatalık oldun sanki biz bilmiyoruz kimin ne iş yaptığını bir daha bu tür kelimeler ile bana cevap verme seni pişman ederim.
    Beni suçlu buluyorsan, Suç varsa Amil de vardır.
    İnsanları kışkırtıp, sonra bunlar bana küfretti diyemezsin. Terbiyesizlik yapana Küfrederler tabi. Hakedene ilk elden Adalet olur. Kişinin "Küfürden" ceza alması seni Haklı kılmaz, aksine "Forum Kurallarını ihlal" den ceza almış olur.Şuan benim yerimde başkası olsa, dümdüz giderdi sana.. Ayrıca açtığın konuyu; "Herkese Açık" olarak açtın, Pekala bunu Moderatöre özelden ulaşarakda yapabilirdin. Konu açıyorsan "Yoruma da Açıktır" İlk postunda adamları "İşlerini Yapmamak" ile suçlarken şimdi "Teşekkür" etmen; Tribünlere oynamak oluyor. Açılan her konu, Yoruma açıktır. Yani Sana özel değil. Uslüptan bahsetmek için, geçmişte temiz olmak gerekir.
    +Sen beyaz değilsin, Senden Süt veya Yoğurt olmaz.
    +Ben pişman olacağım iş yapmam.
    +Haklıysam kimseden korkmam. İçin Rahat olsun o konuda. Bana en fazla yapacğın şey; Terbiyesizlik olur.

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Beni suçlu buluyorsan, Suç varsa Amil de vardır.
    İnsanları kışkırtıp, sonra bunlar bana küfretti diyemezsin. Terbiyesizlik yapana Küfrederler tabi. Hakedene ilk elden Adalet olur. Kişinin "Küfürden" ceza alması seni Haklı kılmaz, aksine "Forum Kurallarını ihlal" den ceza almış olur.Şuan benim yerimde başkası olsa, dümdüz giderdi sana.. Ayrıca açtığın konuyu; "Herkese Açık" olarak açtın, Pekala bunu Moderatöre özelden ulaşarakda yapabilirdin. Konu açıyorsan "Yoruma da Açıktır" İlk postunda adamları "İşlerini Yapmamak" ile suçlarken şimdi "Teşekkür" etmen; Tribünlere oynamak oluyor. Açılan her konu, Yoruma açıktır. Yani Sana özel değil. Uslüptan bahsetmek için, geçmişte temiz olmak gerekir.
    +Sen beyaz değilsin, Senden Süt veya Yoğurt olmaz.
    +Ben pişman olacağım iş yapmam.
    +Haklıysam kimseden korkmam. İçin Rahat olsun o konuda. Bana en fazla yapacğın şey; Terbiyesizlik olur.
    Beni yakından takip ediyorsun demek ki buna sevindim dersine güzel çalışmıssın evlat sanırım zamanında senide dürtmüşüm yada farklı bir kimlik adı altında burada ötüp duruyorsun

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

İlgili konuya tarafımca yanıt verilmiştir.

Konunun devamı ikili tartışma ve polemiğe dönüşmesi nedeniyle konuyu kapatıyorum.

Not: iki tarafa da uyarı amaçlı ceza vermiyorum. Lütfen biraz daha dikkatli olalım. Forum kurallarına uyalım.

İyi forumlar.