Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

İstek- item şımarıklığına yaptırım gelsin. Destekleyenler lütfen başlığa

edit: konu kapatılabilir mi? öfkemi dile getirdiğimi düsunuyorum bundan sonrasi tamamen tartisma olur

Merhaba , az önce bir olay yaşadım. Sinirlenmedim ama kendimi kötü hissettim.

Tatlı tatlı Jr başladı . Herkes işinde gücünde. Adam başladı okcu adamın jr de işi ne? Madem giriyorsunuz neden 1. serverda giriyorsunuz tarzında tahriğe başladılar. işin komiği tek okcu benim. 2 de asas var.

İlk başta önemsemedim tahrikler devam etti. Benzer durumu yaşayan var mı? sonra adama itemlerimi saymak zorunda kaldım

exp ib reb 3 125 atak, Fp +8 set vs diye daha da komik olanı ne biliyor musunuz sayın yönetim biz bu oyunu iki kişi oynuyoruz iki hesabımıza ayrı ayrı 3600cashx2 yani 7200 cash ödüyoruz minumum oda. oyuna gerçek bir katkımız var bize laf atan arkadaşın neyi var

reb 1 hell blood övüne övüne bitiremediği fr +3 dual. Her ay bronze premium ile gelmiş okcular neden jr girer diye insanları tahrik ediyor.

bence bu oyuna en büyük katkı item değil npoint yüklemeleridir. bir yamuk bowlu eğer her ay dc pre peri vs çekip diğeri premiumsuz girip Her ay dc pre çeken birisine laf atıp tahrik ediyorsa özür dilerim ama bence yaptırımı olmalı bu işin. sabırsız bi anımda sövebilirdim. pm block yapamam alttan yazıyor partiden. onu geçtim birisine küfür edelim ozaman pm block niye yapmadın diye azarlayalım olur mu öyle şey. rica ediyorum bu item muhabbetlerinin bir yaptırımı olsun artık.

Şuan tüm hevesim kaçtı. emekle aldığım itemler sanki çöpmüş gibi hissediyorum . galiba bronze premium+ troll set + yamuk bow daha çok deger görüyor oyunda ne diyim
    Last edited by uon; 05-10-2019 at 06:16 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by uon View Post
    Merhaba , az önce bir olay yaşadım. Sinirlenmedim ama kendimi kötü hissettim.

Tatlı tatlı Jr başladı . Herkes işinde gücünde. Adam başladı okcu adamın jr de işi ne? Madem giriyorsunuz neden 1. serverda giriyorsunuz tarzında tahriğe başladılar. işin komiği tek okcu benim. 2 de asas var.

İlk başta önemsemedim tahrikler devam etti. Benzer durumu yaşayn var? sonra adama itemlerimi saymak zorunda kaldım

exp ib reb 3 125 atak, Fp +8 set vs diye daha da komik olanı ne biliyor musunuz sayın yönetim biz bu oyunu iki kişi oynuyoruz iki hesabımıza ayrı ayrı 3600cashx2 yani 7200 cash ödüyoruz minumum oda. oyuna gerçek bir katkımız var bize laf atan arkadaşın neyi var

reb 1 hell blood övüne övüne bitiremediği fr +3 dual. Her ay bronze premium ile gelmiş okcular neden jr girer diye insanları tahrik ediyor.

bence bu oyuna en büyük katkı item değil npoint yüklemeleridir. bir yamuk bowlu eğer her ay dc pre peri vs çekip diğeri premiumsuz girip Her ay dc pre çeken birisine laf atıp tahrik ediyorsa özür dilerim ama bence yaptırımı olmalı bu işin. sabırsız bi anımda sövebilirdim. pm block yapamam alttan yazıyor partiden. onu geçtim birisine küfür edelim ozaman pm block niye yapmadın diye azarlayalım olur mu öyle şey. rica ediyorum bu item muhabbetlerinin bir yaptırımı olsun artık.

Şuan tüm hevesim kaçtı. emekle aldığım itemler sanki çöpmüş gibi hissediyorum . galiba bronze premium+ troll set + yamuk bow daha çok deger görüyor oyunda ne diyim
    Bu oyunun free to play olduğundan umarım haberin vardır moruk ?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by therain12 View Post
    Bu oyunun free to play olduğundan umarım haberin vardır moruk ?
    kardeşim inan bana düşmanın değilim senin o yüzden bu cümlene karşılık bir şey yazmıcam. Tabiki oyun free to play ancak her ay 7200 cash cekip üstüne yetmez gibi itemde alıyorum buna rağmen oyuna girme okcular sw 1e girmesin diyen adamlar mevcut. nicin özgürlüğüm kısıtlansın ki benim? neden buna takılmadın da benim bu lafıma takıldın? adam jr girdiğinden beri hell blood reb 1 ve fr 3 üm var diyip durdu. benim 5-6 aylık pus masrafım saydığı itemler aslında.

ben diyorum ki yani bu oyuna bedavada girsen itemli itemsizde girsen kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlayamaz. Düşünsene sana diyorum ki " ben bu oyuna binlerce n-point yatırıyorum benim gibi adamlar olmazsa bu oyun kapanır. n point satamazsa ne yapacak bu oyun? sen gidip parayı iteme yatırdın diye kar edemicek ki nttgame. benim aldığım n-pointlerle ayakta girme jr desem ayıp etmiş olmucam mı? ne benim baskasına ne baskasının beni tahrik etmesine müsade etmemesi gerekiyor. oyun kurallarına bir madde eklenmeli bence.

itemli-itemsiz premiumlu premiumsuz kavgası çıkaran insanların 1 gün uzaklaştırılması gibi. Ben sinirlenince cümlelerimi tam açıklayamam ama beni anlamak isteyen anlar.
    Last edited by uon; 05-09-2019 at 08:39 PM.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Boşverip işine bakmak gerekiyor.
    Evet bende bazan çok takılırım laf atanlara falan. Sıkıca bağlayıp, mührü basamıyorsan; Yani ağzının payını veremiyorsan görmezden gel. Güzel düşün güzel olsun, niye kafanı bir bencilin sözleri ile doldurasın ki; Küfür ve Hakaret etmeden, yapabiliyorsan Mizah yeteneğin ile cevaplarsın. Mizah suç değildir.
    ..veya en güzel cevap şu olabilir: ^^ (Shift + 3 tuşuna basmak)
    İtemsiz girenlere bende kızıyorum da, Bana denk gelenler neden ise full çıplak oluyor.
    veya atak yapmaması gibi durumlar oluyor. Hiç yoktan pt ile hareket etse atak yapsa ya, o da yok.

NPoint alma mevzusu ise bunu dillendirmemeniz veya kıyas yapmamanız gerekir. Milyon Dolarlık bir oyunda 50 dolarlık alış verişin yarışı olmaz. Oynadığımız oyunu daha güzel kılmak adına, bir kişinin görevine yardım etmek bile inanın daha faydalı işlerdir.
    Manner, Cücük kasardık bir dönemler. Tıpkı onun gibi. Hepimiz Free2Playız
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Boşverip işine bakmak gerekiyor.
    Evet bende bazan çok takılırım laf atanlara falan. Sıkıca bağlayıp, mührü basamıyorsan; Yani ağzının payını veremiyorsan görmezden gel. Güzel düşün güzel olsun, niye kafanı bir bencilin sözleri ile doldurasın ki; Küfür ve Hakaret etmeden, yapabiliyorsan Mizah yeteneğin ile cevaplarsın. Mizah suç değildir.
    ..veya en güzel cevap şu olabilir: ^^ (Shift + 3 tuşuna basmak)
    İtemsiz girenlere bende kızıyorum da, Bana denk gelenler neden ise full çıplak oluyor.
    veya atak yapmaması gibi durumlar oluyor. Hiç yoktan pt ile hareket etse atak yapsa ya, o da yok.

NPoint alma mevzusu ise bunu dillendirmemeniz veya kıyas yapmamanız gerekir. Milyon Dolarlık bir oyunda 50 dolarlık alış verişin yarışı olmaz. Oynadığımız oyunu daha güzel kılmak adına, bir kişinin görevine yardım etmek bile inanın daha faydalı işlerdir.
    Manner, Cücük kasardık bir dönemler. Tıpkı onun gibi. Hepimiz Free2Playız
    Yorumun için teşekkür ederim rahatladım biraz. haklisin böyle insanları görmezden gelmek en iyisi. N point mevzusuna gelirsek normalde her ay ne kadar harcamısız hesabini bile yapmam. adam jr boyu bana itemlerinden bahsetti all chatten bizimde 2 char ortalama 20 25gb lik item var. bu kadar hakareti haketmedigimizi dusunup kaba taslak bi hesap yapinca sadece yeni sw acildigindan itibaren n pointe harcadigimiz paralar o adamin charina esit. hal boyle olunca kendimi rahatlatmak icin yazdim. yani en azindan benim dedigin gibi bir kac dolarlik bi katkim var onun ise hic bi katkisi yok item alir item satar gene cebine girer mantigiyla demek istedim

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by uon View Post
    Yorumun için teşekkür ederim rahatladım biraz. haklisin böyle insanları görmezden gelmek en iyisi. N point mevzusuna gelirsek normalde her ay ne kadar harcamısız hesabini bile yapmam. adam jr boyu bana itemlerinden bahsetti all chatten bizimde 2 char ortalama 20 25gb lik item var. bu kadar hakareti haketmedigimizi dusunup kaba taslak bi hesap yapinca sadece yeni sw acildigindan itibaren n pointe harcadigimiz paralar o adamin charina esit. hal boyle olunca kendimi rahatlatmak icin yazdim. yani en azindan benim dedigin gibi bir kac dolarlik bi katkim var onun ise hic bi katkisi yok item alir item satar gene cebine girer mantigiyla demek istedim
    Dediğim gibi boşverin. NPoint mevzusuna gelmeyelim.
    Kimseye açıklama yapma mecburiyetinde değilsiniz; Buna Bende dahil. Tefekkür etmemiz gereken koca bir dünya varken, açıklama yaparak asla kendimizi savunamayız. Hiç kimsenin yüreğinde, vicdan,merhamet veya adalet aranmaz. Ne bileyim ben olsam, açar bir şiir veya şarkı yaslanır arkama dinlerim tüylerim diken diken olana dek... Sen sinir oldun, o şimdi bütün kaşarlığı ile mışıl mışıl uyumuştur. Salla gitsin
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    okçunun faydası çok fazla doomlara,twlere vurduğu yüksek damageler,
    pkda karşı priesti darlaması, mana çekmesi,ice-lrsi say say bitmez
    eğer okçuyu kötüleyen biri varsa oda okçunun faydasını bilmiyendir

Senior Member
    Destekliyorum.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Senin iteminden ona ne ? Onun iteminden sanane ? Sen işini yap dostum gerisine takılma. Charının el verdiği damage i çıkarıyor musun, oyununu düzgün oynayıp sabote etmeden devam ediyor musun ? Bu noktadan sonra kimse kimseye birşey diyemez. Zaten oyunda birbirinden farklı sınıflar mevcut tek bir sınıf üzerinden yürümüyor oyun ve kimin ne oynadığı nerede oynadığı kimseyi ilgilendirmiyor. Açıklama yapmana bile gerek yoktu o adama direk arkadaşın dediği gibi gülüp geç cevap verip de adama chat i kirletmesi için fırsat vermene bile gerek yoktu.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Sabah destanda jr girdim. Krowaz setli 8 eagle's Eyeli bir okçu oda geçtikçe çarini gelip ortaya bırakıyor. Genie'de açmıyor sadece en ezik tekli skilini bağlamış artik neye baglamışsa sadece Z+ ezik skil vuruyor.

Video aldım şikayet edeyim diye. Adam o kadar item dizmiş diye vazgeçtim reportlamadim.

İtemsiz ama tüm çabasıyla oynayan kişileri, bir köşede biblo gibi bekleyen itemli kişilere tercih ederim.