Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    70Buff 60heal 3debuff 15master

hep bu kombinasyonla oynadım .solo takılabilmen için malice açman çok mantıklı olacaktır.haricinde sc harcamamak için buff mantıklı ama yok sc basarım diyorsan debuff a çevirebilirsin.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ne yapmak istediğine bağlı. PK atmak istiyorsan DB+Heal ama ben uzun süre farm yapacağım diyorsan Aura+Heal olarak düzenleyebilirsin. İstediğin şeyi daha detaylı yazarsan biz de yorumlarken daha fazla detaya girebiliriz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    BP Priestin 2 farklı versiyonu var.
    1. si; Buf + Heal ; Bizim için en iyisi fukara versiyonu. (Yarı zamanlı PK, Full Exp)
    2. si; Debuf + Heal ; Full PUS kullanan Priest modeli ki, Canavar türü bir kılaktadırlar. (Full PK)

Benim şuan arada oynadığım BP Priestlerim; 60+60+3 olarak ayar çekerim, Sonra Master vererek Helis açarım. 60 Heal deki sebep, kendin için değil aksine bir partiye girdiğinde sorun yaşamaman içindir. Zaten 60 heale MP Bar yetmez. 700mp eksilirse 10k çevrilmiyordu sanırım. +Paper setin HP olması gerek; STR Set aşırı yetersiz kalır. PK da ve Boss larda HP set; Exp te STR set olarak kullanılmalı. Şimdi saydım da bende çeşitli levellerde 5 tane BP Priest var. Eskiden daha çoktu hesaplara giremiyorum. Mynet sağolsun mail gelmiyor. BP Priest çok keyiflidir. Keşke daha çok skilli olsaydı.
    Youtube da Sqadii var. BP Priest konusunda hayli başarılı isim. İzlemenizi tavsiye ederim.

Sqadii - Bora reelden arkadaşım zaten iyi fikir verdin he ona bi sorayım ben.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Aç warrior keyfine bak dostum, bp,mage bunlar karakter yerine koyan yok, ben warrior oldum ne güzel, en sağlam farm partileri warrior da, pk yı anlatmama gerek yok torment düşünce warriorlara bilene 1-2 atıyoruz sen düşün ;D

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.