Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 49 of 49
    Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Çayır ovası gibi olmalı duvara giren ortaya ışınlamamalı ve nickler açık olmalı bence

Member Lynk's Avatar
    Nickname
    Lunatic
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Chaos hakkında macro goygoyu yapanların chaosdan anladığını sanmıyorum. Skill kullanım ve combolarının bu kadar önemli olduğu bir mapte rr2 ile ilk 3'e girebileceğinizi sanmanız komik.
    +1
    Orayı clan war sunucusu ve eşit itemli warrior vs alanı sanan çok arkadaş var.

Berbat etmiş mgame yine

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Chaosun ilk reste eski haline döneceğini düşünüyorum.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Chaosu eski haline getirin.Böyle saçmalık olmaz.Adım atılmıyor.Botla girenlere kolaylık oldu.Lr nova bugu zaten başlı başına bir sorun.
    Hiç bir düzeltme istemiyoruz.Chaos dizinine gelip Control + Z yapmanızı istiyoruz.

Banned
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    Chaosu eski haline getirin.Böyle saçmalık olmaz.Adım atılmıyor.Botla girenlere kolaylık oldu.Lr nova bugu zaten başlı başına bir sorun.
    Hiç bir düzeltme istemiyoruz.Chaos dizinine gelip Control + Z yapmanızı istiyoruz.
    Ya daha yeni 3 koxper arkadaş ile beraber girdik chaosa biliyor musun =) - Onlarda benim tespit edebildiklerim. Eskisi gibi değil artık, öyle kolay tespit edemiyorsun. He bu olay bir de 1. sunucuda gerçekleşiyor.

Hiç bir gram faydası olmadı.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    çözüm bulamadıkları için çözüm bulduklarını sandılar ama yanılıyorlardı

Senior Member
    eski map daha iyidi tabi suan her yer acık tamam testere kalktı guzel novalardan kıtlenmıoruz oda guzel ama duvar olması gerek oyuncu oyunlucugunu 1 ws 1 gosterırı suan kı mapda tamamen sans bırıne dalıosun heryer acık 2 3 kısı gelıor ks atıor kanser olusun ben eski map geri istioyrum

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xbrucex View Post
    eski map daha iyidi tabi suan her yer acık tamam testere kalktı guzel novalardan kıtlenmıoruz oda guzel ama duvar olması gerek oyuncu oyunlucugunu 1 ws 1 gosterırı suan kı mapda tamamen sans bırıne dalıosun heryer acık 2 3 kısı gelıor ks atıor kanser olusun ben eski map geri istioyrum
    Tam 1 yıl önceki konuyu hortlatana kadar arama kısmına chaos yazıp yakın dönemde açılan bir konu vs. var mı bakabilirdin.

Chaos Hk.