Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 49
    Senior Member
    Wall hack acip duvarin icinden kacanlara alinmis tedbir duvarlari kaldirmak cunku duvarlar olmazda wall hack acmaya gerek kalmaz koxp kullananlar artik otomatik seçimle saldim cayira mevlam kayira mantigiyla macro kullananlar z tus atamasiyla ekran basinda cay kahve icip arkalarina yaslanip olcak olanlari takip edebilir hatta multi kullananlar chaosa 10tane char sokup slot doner gibi arka planda rahat rahat chaosta at kosturabilir. Gelen guncelleme legaller icin mi geldi yoksa illegaller icin mi geldi anlamak namumkun

Senior Member
    Quote Originally Posted by Justinianos View Post
    Wall hack acip duvarin icinden kacanlara alinmis tedbir duvarlari kaldirmak cunku duvarlar olmazda wall hack acmaya gerek kalmaz koxp kullananlar artik otomatik seçimle saldim cayira mevlam kayira mantigiyla macro kullananlar z tus atamasiyla ekran basinda cay kahve icip arkalarina yaslanip olcak olanlari takip edebilir hatta multi kullananlar chaosa 10tane char sokup slot doner gibi arka planda rahat rahat chaosta at kosturabilir. Gelen guncelleme legaller icin mi geldi yoksa illegaller icin mi geldi anlamak namumkun
    kendinle çelişiyorsun. daha öncedende koxperlar wall hack açıp z macro ile saldım çayıra yapıyolardı değişen bişi olmıcak. Koxperların yararına oldu demek gerçekten gülünç. Mantık dışı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by oflu44 View Post
    Sanırım ortada bir yanlış anlaşılma var duvarların yok oluşunu ben düzgün mouse kullanımının ortadan kalktığını ve stratejinin kalmadığını ayrıca da macro kullanan kolsuzlara fazladan avantaj sağladığını belirttim. Ayrıca tekrar belirteyim chaosu çoğunuzdan iyi oynuyorumdur oynamayı bilmiyorsun gibi yakıştırmalar yapılması bence komik. Bu konu yeni chaostaki duvarların kalkmasıyla alakalı bir konu
    ''Chaosta macronun üstünlük sağlamadığını düşünenler namı diğer DomenicoMacroo' nun chaos videolarına baksın'' bu cümlenle ne demek istediğin gayet açık buna karşılık ben öyle bi cevap verdim. duvarların yok oluşu mouse kullanımını bi tık azaltmış olabilir ama bu chaostaki stratejiyi %1 bile düşürmemiştir. Hep mavi alıyodum hala mavi alıyorum.

Kimse kusura bakmasın macronun büyük avantaj olduğunu söyleyen biri asla chaosta iyi oynadığını kanıtlayamaz. (iyi oynayan birinden kasıt sürekli mavi kutu alan) Çevremde chaosu iyi oynuyanların hepsi macrosuz oynuyo ve benle hemfikirler chaostaki macrocular diye şikayet edenlere gülüyolar.
    Çevremde chaosu iyi oynamayanlar ise macrocular yüzünden kötü oynadığını iddia ediyo. Chaosa şans oyunu bile diyolar . Şansla hep mavi alıyomuşum oda şansla kırmızı kutu alıyomuş.

İşi bilen yapar,
    Az bilen akıl verir,
    Bilmeyen eleştirir,
    Yapamayan çamur atar.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Duvarların kalkmasını beğendim ancak öğlen Chaos'umda 1 hileci vardı, çok uzaktan vurduğu için bu duvar kalkmış kalkmamış fark etmiyordu, uzakta doğan birini bir başına yakaladı mı onun üzerine gidip hasar verene veya diğerlerinin yanına kaçana kadar kesiyordu. Yani hile kullananlar için pek bir dezavantaj yaratmıyor, sadece biraz daha fazla ölüyorlar. Yani umarım "hileye çözüm" diye gelmemiştir bu olay.

Makro konusuna gelirsek, makro kullananlar tüm Chaos boyunca rr2 şeklinde dolaşmıyor ki, tüm skillerini aktif olarak kullanıyor ve üzerine bu makroyu kullanıyor. Bu yüzden bu onlara avantaj sağlıyor, niye sağlamasın ki? Zehir+3k skilinden sonra daha ne kadar inecek HP var, bu nasıl iniyor? Chaos'ta 100 kez skill basılıyorsa bunun 90'ı 1 k vuran seri atak skillidir. Bunu Chaos'ta hep üst sıralarda bitiren biri olarak söylüyorum, hiç öyle beceriksizliğimden falan değil. Doğruya doğru avantaj sağlıyor, he kimisi bu avantajı kullanabiliyor kimisi kullanamıyor orası ayrı

Senior Member
    işte siz basit olduğunu sanıyonuz chaosun orda kaybediyonuz sen adama 3 k fire attıktan sonra düz vuruyosan rr2 macroyla avantaj sağlar mantığındasın ama işte 3 k fire üstüne düz vurmak mantıksız Boşa laf anlatıyorum. Sağlam teamlerde warriorlar normalde macrocu olmasına rağmen pk da bile macro kullanmadığı oluyor. Pk da sabit skill rr2 ama kullanmıyolar bi sorgulayın bakalım neden ? Chaosta 5 skill var hepsi ayrı önemli timinglerini iyi ayarlaman lazım ve fighta göre değişken macro iş yapıyor size göre . ama 2 skill kullandığın pk da adamlar macro açmıyor neden acaba ?

(genelleme yapmıyorum pk da macro kullanan warrior çok. önemli durumlarda vs lerde veya bi yerin savaşını verirken kullanmıyolar macro.)

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JogaBonito123 View Post
    ''Chaosta macronun üstünlük sağlamadığını düşünenler namı diğer DomenicoMacroo' nun chaos videolarına baksın'' bu cümlenle ne demek istediğin gayet açık buna karşılık ben öyle bi cevap verdim. duvarların yok oluşu mouse kullanımını bi tık azaltmış olabilir ama bu chaostaki stratejiyi %1 bile düşürmemiştir. Hep mavi alıyodum hala mavi alıyorum.

Kimse kusura bakmasın macronun büyük avantaj olduğunu söyleyen biri asla chaosta iyi oynadığını kanıtlayamaz. (iyi oynayan birinden kasıt sürekli mavi kutu alan) Çevremde chaosu iyi oynuyanların hepsi macrosuz oynuyo ve benle hemfikirler chaostaki macrocular diye şikayet edenlere gülüyolar.
    Çevremde chaosu iyi oynamayanlar ise macrocular yüzünden kötü oynadığını iddia ediyo. Chaosa şans oyunu bile diyolar . Şansla hep mavi alıyomuşum oda şansla kırmızı kutu alıyomuş.

İşi bilen yapar,
    Az bilen akıl verir,
    Bilmeyen eleştirir,
    Yapamayan çamur atar.
    Sen gerçekten çok değişik birisin Macronun çok büyük bir avantaj sahibi olduğunu değil avantaj sağladığından bahsediyorum. Sen belki chaosta iyi olduğunu kanıtlayamayabilirsin ama ben kanıtlarım Bu karakterlerin hepsi benimdir KSC almamdaki tek sebep ise içerideki illegal oyuncuları videodan sonra Chaos tarih ve saatini belirtmek için alınmış KSC'lerden sadece bazılarıdır Benim burada konu açmam tekrar söylüyorum yeni chaosu tartışmaktı ama sen burda benim chaosu kazanamayıp sürekli ağladığımı falan düşünmüşsün Bunlar benim Chaosu kazandığım ve koxper banlatmak adına aldığım bir kaç KSC
    Last edited by GamesDepot; 05-09-2019 at 12:29 PM. Reason: Kanıt olsun/olmasın bu tarz ksc paylaşımı yasak

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by JogaBonito123 View Post
    işte siz basit olduğunu sanıyonuz chaosun orda kaybediyonuz sen adama 3 k fire attıktan sonra düz vuruyosan rr2 macroyla avantaj sağlar mantığındasın ama işte 3 k fire üstüne düz vurmak mantıksız Boşa laf anlatıyorum. Sağlam teamlerde warriorlar normalde macrocu olmasına rağmen pk da bile macro kullanmadığı oluyor. Pk da sabit skill rr2 ama kullanmıyolar bi sorgulayın bakalım neden ? Chaosta 5 skill var hepsi ayrı önemli timinglerini iyi ayarlaman lazım ve fighta göre değişken macro iş yapıyor size göre . ama 2 skill kullandığın pk da adamlar macro açmıyor neden acaba ?

(genelleme yapmıyorum pk da macro kullanan warrior çok. önemli durumlarda vs lerde veya bi yerin savaşını verirken kullanmıyolar macro.)
    Sen cidden o yazıdan önce 3 k vuran ve R'siz sadece 1k 1k skill vuran biri mi canlandırdın kafanda? Ve bu tür oynayan birinin gelip buraya yorum yazabileceğini mi düşündün? Böyle yapan biri Chaos'ta nasıl başarılı olabilir? Bir meseleyi savunabilirsin tamam da buna karşı yorumlara yanıt verirken önce karşı yorumu doğru anlamak gerekli, biraz dikkat lütfen.

Makro, Chaos'taki 1 k vuran skill hariç diğer skilleri ve o skilleri kullanırken stratejik zamanlama ayarı dert olmaksızın Chaos'ta avantaj sağlar. Birilerinin becereksizliğinden bu avantajı sağlayamaması, makronun bir avantaj sağladığı gerçeğini değiştirmez.

Senior Member
    tamam beyler kralsınız macro deli avantaj öyle böyle değil. chaosta sürekli mavi alan ben ve arkadaşlarım macro açıyoz bilmeden heralde. Bide üstüne macro ya bok atıyoz chaosta işe yaramaz diye. Bizde böyleyiz size mutluluklar chaosta mavi alanlar ya koxperdır ya macrocu.(İroni) Klasik Knight community.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ben Chaosun yeni halini veya eski haline eleştirmeyeceğim.Ben hile için bişeyleri degiştirmek yada bişeyleri feda etme düşüncesini eleştirmek istiyorum. ben bu düşünceyi sevmiyorum k0xp faydalanıyor diye maden bitirildi chitin görevleri bitirildi pazarı kullanmak için bile sms onayı zorunlu yapmak hileyi engellemek için daha fazla ne yapılacak merak ediyorum daha neyi kurban edecez :=)
    Bunun yerine paralı yapında şu oyunu kurtulalım ben zaten aylık 150tl premium parası veriyorum bi 40 50 lirada aylık oyun parası öderim sıkıntı yok hem bişeyleri feda etmekden vazgeçeriz belki.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    Ben Chaosun yeni halini veya eski haline eleştirmeyeceğim.Ben hile için bişeyleri degiştirmek yada bişeyleri feda etme düşüncesini eleştirmek istiyorum. ben bu düşünceyi sevmiyorum k0xp faydalanıyor diye maden bitirildi chitin görevleri bitirildi pazarı kullanmak için bile sms onayı zorunlu yapmak hileyi engellemek için daha fazla ne yapılacak merak ediyorum daha neyi kurban edecez :=)
    Bunun yerine paralı yapında şu oyunu kurtulalım ben zaten aylık 150tl premium parası veriyorum bi 40 50 lirada aylık oyun parası öderim sıkıntı yok hem bişeyleri feda etmekden vazgeçeriz belki.
    Droplarida dusurduler %1