Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

bugunkü güncellemeden sonra oyunda kasma kısa donmalar

merhaba arkadaşlar bugunkü güncellemeden sonra oyna girdim sabah pazara bıraktım akşam geldiğimde jr girdiğimde oyunda atack yaptığımda hafiif hafif donmalar kasmalar oluyor oynatmıcak kadar değil ama rahatsız edici bir kasma oluyor light feet bastığmda saniyenin onda biri kadar bir donma sonra normale dönüyor mesela light feet bastığımda yada nova attıklarında heal bastıklarında ok attığımda kısacası effectlerde oluyor.

güncellemeden önce böyle bir problem yoktu dün hem windows güncellemesi gelmiş hem oyuna güncelleme geldi . ekran kartı geforce gtx 860m windows 10 yüklü yaptıklarım
    1-ekran kartını güncelledim
    2-oynu silip tekrar yükledim
    3-grafik ayarlını düşürdüm
    yinede değişen birşey yok pc 7/24 açık genellikle ekran kartının gittiğini düşündüm ama başka oyun açtım oyun olarakta most wanted var bi başka oyunda yok onda bir sıkıntı yok
    farklı olarak gördüğüm tek şey daha önce oyun ayarlarında en yüksek çözünürlük 1366x768 i görürken şimdi 1920x... yıda görüyor ikisindede denedm değişen birşey yok
    aynı sorunla karşılaşan yada çözüm önerisi olan var mı

Senior Member HeartIesMode's Avatar
    Nickname
    Devil
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    hiç birine gerek yoktu halbuki, sadece skill barından eventten kalan elma, domates, soğan vs event vakti olup şuanda olmayan itemleri kaldır yeterli.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HeartIesMode View Post
    hiç birine gerek yoktu halbuki, sadece skill barından eventten kalan elma, domates, soğan vs event vakti olup şuanda olmayan itemleri kaldır yeterli.
    Sen varya kralsın. sabah çocuğu denize götürecem jr den bu saate kadar onla uğraştım kafama takıldı uyku da tutmadı.
    Sorun hakkaten ondanmış bir işe de yaradığı yoktu öyle koyduk skill bara ne olacak diye bakmıştm

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by HeartIesMode View Post
    aaa ondan mı, ben de iyiye yormuştum anti-ddosu aktif ettiler glb diye, pffff
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.