Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Jr'ye surrender önerisi

Merhabalar. Jr'leri kaçırmayanlar bilir devaya kadar geldikten sonra rakip ile sıcak temasa geçiliyor. taraflardan biri kill de sayı olarak geri kalıyor ve geride kalan partyde jr'den çıkanlar oluyor( bu genel olarak böyle oluyor). rakip sayı olarak azalıyor ve ks atmanın yoluna bakıyor. kill de sayı olarak üstün tarafta aman ks'ye gitmesin diye devayı kesme girişiminde bulunmuyor. yarım saat boyunca otur babam otur. Jr'ye surrender gibi bir sistemin gelmesi yönünde bir önerim var. jr'yi terk edecek kişiler surrender vermeden orayı terk edemesin. çoğunluk çıkışı onayladığında party olarak komple jr'den çıksın. diğer tarafta kazanmanın ödülü olarak devayı rahatça kesebilsin. değerlendirilir ya da değerlendirilmez yetkili kişilerin bileceği bir iş. mantıklı geldiği için paylaşma ihtiyacı duydum. tüm herkese iyi oyunlar dilerim.

Çok mantıklı. Kill farkı 10 olduğunda SURRENDER diye bir tuş aktif olmalı. Partyde 5 kişi yes derse 8 kişi komple dışarı atılmalı black gem alıp. Karşı taraf ise devayı kesene kadar dışarıya atmamalı.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Devanın gönül rahatlığıyla kesilmesine karşıyım. Surrenderdan sonra deva kesilmesi için kısa bir süre tanınabilir ama öyle "kesene kadar atmasın" olmaz.

Ayrıca çok trollenir böyle bir şey gelirse. Şahsen ben LOL oynarken çok defa Nexus keserken sur verdim arkadaşlarımla.

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Devanın gönül rahatlığıyla kesilmesine karşıyım. Surrenderdan sonra deva kesilmesi için kısa bir süre tanınabilir ama öyle "kesene kadar atmasın" olmaz.

Ayrıca çok trollenir böyle bir şey gelirse. Şahsen ben LOL oynarken çok defa Nexus keserken sur verdim arkadaşlarımla.
    Jr'ye trollemek için giren kişi olacağını pek sanmıyorum. olsa bile %1-2 falandır herhalde. girenlerin hepsinin amacı gem kazanmak. bence bu sebepten lol ile ko aynı kefeye koyulmamalı. ayrıca kill farkı 10 olduğunda diye bir fikirde geldi arkadaştan. bu da düşünülebilir.
    Last edited by CizmeliBocuk; 05-09-2019 at 08:28 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Güzel öneri olabilir.

Senior Member
    bence bu oldukça saçma bdw de atılanları görüyoruz jrde de atılan olursa belki ks atabileceklerdi
    yapılabilecek en iyi şey jr nin süresinin kısaltılması
    tüm etkinliğe 20-25 veya 30dk fazlasıyla yeterli
    bazen kapışma bitiyor 10-0 skor olsa bile daha 32-33dk süre bekliyoruz
    sc basıyoruz boşa gidiyor boşver jr yi diyip cıkıyorum deva kesmeyen ekipler için cz de devam ederim daha mantıklı

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Arkadaşlar Türkiye´de yaşıyoruz farkında mısınız :d Bu oyun için 40+ pc satın alanların ülkesi burası :d adamlar youtubeden 1200-2000tl arası gelir elde etmek için worm farm videosu çekiyor :d

youtube : " çoq kazandıran legal farm " - şimdi qeqeler en son tıqlıyoruz önemli olan 5 karus 5 human charınız olması qeqeler. evet surrender verin. tamamdır 5x2 silver gem hayırlı olsun. :d
    Last edited by uon; 05-09-2019 at 10:42 AM.

Senior Member
    Hayır teslim olma gibi bir seçenek olamaz millet isyan edip çıkıyor ben çok 3 4 kişi ks attığımı bilirim.

Senior Member
    başka oyun oynayıp bu oyunla karşılaştırmayın arkadaşlar.

anlaşılan forumda baya bir ks ci ekip varmış