Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 45 of 45
    Etkinlik saatleri hakkinda gene bir calisma yok şaka gibi.

Junior Member
    Nickname
    UchihaImWilhelm
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    UchihaMasTeR
    Race
    Karus
    csw ne zaman gelcek ??

İslant's State görevlerinden kasıt nedir? Eslantdaki ana görevci Astetich Tabeth adlı npcdeki görev bugunu mu kastediyor? Eğer öyleyse düzelmedi kardeşim düzelmedi. Tam olarak 35 gün önce destek ekibine konu açmıştım. Alttada göreceğiniz bugu gösteren ayrıntılı videoyu da attım. Yaklaşık 5 gün önce durumu sorduğumda, olayın bildirildiğini haber gelirse paylaşacaklarını söylediler. Bu gelen güncellemenin ardından biletim kapandı olarak ayuarlanmış. Hber maber hak getire. Siz bana haberi nereden vericeksiniz Letterdan mı atıcaksınız. Hiç bir şey yazmadan konumu kapatıyorsunuz. Eski serverlarda exp pt yok. Mecburen bu görevleri yapmak zorundayız ya. 60 dan 74 levele kadar getiriyor bu görevler. O kadar fazla expyi alamıyorum. 76 levelde dolaşıyoruz. Her yere yazdık biletler çözüm görmeden kapanıyor. Yokmu bir yetkili ya allah aşkına. Nereye duyuracağız sesimizi daha başka. Bu kadarda olmaz be kardeşim. Yazıklar olsun ya.

https://www.youtube.com/watch?v=ZjZI...ature=youtu.be

Senior Member
    Chaos güzel olmuş ama koxpçuları önlemek için np sınırı şart.

kardeşim şu jr bugunu düzeltin artık ya kaç oldu jr giremiyorum tıklıyorum alıyor objects ekranında takılı kalıyor girmiyor mecbur relog atmak zorunda kalıyorum daha ne kadar kulak ardı ediceksiniz şu bugları düzeltin artık cidden yeter