View Poll Results: BDW Güncellemesi Gerekli Mi ?

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Evet Kesinlikle Gerekli

32 76.19%
  • Hayır Gerekli Değil

10 23.81%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Unhappy Kanayan Yaramız BDW

-Monu ile değil Pk ile kazanmak istiyoruz.
    -İtemsizlerle eşit olmak istemiyoruz.
    -Sayısının eskisi gibi fazla olmasını istiyoruz.
    -+83 lerinde girmesini istiyoruz.
    -İçerde atma bugunu düzeltmenizi istiyoruz.
    - Çok birşey mi istiyoruz ?

konu güncel

Senior Member
    aynen 83 leveller girebilse daha güzel olur ve bdw nin eski hali gayet güzeldi pk atmak için

Aynen bütün yazdıkların değişmeli

Junior Member
    Oyuncular 2014'den beri BDW hakkındaki şikayetlerini dile getiriyorlar fakat MGame nedense bir düzenleme yapmayı düşünmüyor. USKO'ya üvey evlat gibi davranılıyor .

83 lw ların bdw girmesine gerek yok bence

Senior Member
    83 lwl ler bdw girsin sesimiz duyulsun.

Senior Member 1cihan8's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    -Monument olayı gayet iyi bence eskiden daha beterdi kesip çıkardık direk. Şimdi bazen pt aptallaşmaya başladığında karşı taraf altarı alıp alıp ümitlenebiliyor. Tek problem eğer biri altarı aldıysa 2 dakika içerisinde vermezse iptal olmalı bence.
    -İtemsizlerle eşit olma olayı bdw'den vazgeçmeme sebebim. Çok güzel bir karambol oluşturuyor bu durum kafası çalışan taraf kazanıyor. Bir priest olarak dışarda vurdukları damagenin 2 katından fazla vurmaları bana haz veriyor açıkçası. Yamuk bowlu kafası çalışan 2 okçunun full priest charı madara etmesi farklı duygular yaşatıyor Rev 5 charım var ama sırf BDW için yan char kastım 80 level
    -Steamko'da oynuyorum 5 bdw var ama saatleri buraya göre çokta düzenli sayılmaz. Buranın saatleri gayet iyi bence. Ek olarak akşam 6 gibi 4. bir bdw daha eklense fena olmaz tabi.
    -+83 bdw gelecekse bile bdw levelleri 55-59, 60-69, 70-79, 80-83 olarak düzenlenmeli. Yoksa çokta bir anlamı olmaz expten başka 83 bdwsinin.
    -Atma bugu tamamen ortadan kaldırılıp eskisi gibi kallugadan girilmesi lazım bence bdwlere. Yoksa adam tıklıyor gidiyor afk oluyor hoş değil.
    Last edited by 1cihan8; 05-14-2019 at 11:30 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by vuslathasret View Post
    -Monu ile değil Pk ile kazanmak istiyoruz.
    -İtemsizlerle eşit olmak istemiyoruz.
    -Sayısının eskisi gibi fazla olmasını istiyoruz.
    -+83 lerinde girmesini istiyoruz.
    -İçerde atma bugunu düzeltmenizi istiyoruz.
    - Çok birşey mi istiyoruz ?
    monulu sistem devam etsin
    itemsizler itemliler eşit kalsın
    sayısını şuan yeterli farklı etkinlikler var
    83 ler girmesin
    içerde atma bugu düzeltilsin
    Evet çok şey istiyorsun

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 1cihan8 View Post
    -Monument olayı gayet iyi bence eskiden daha beterdi kesip çıkardık direk. Şimdi bazen pt aptallaşmaya başladığında karşı taraf altarı alıp alıp ümitlenebiliyor. Tek problem eğer biri altarı aldıysa 2 dakika içerisinde vermezse iptal olmalı bence.
    -İtemsizlerle eşit olma olayı bdw'den vazgeçmeme sebebi. Çok güzel bir karambol oluşturuyor bu durum kafası çalışan taraf kazanıyor. Bir priest olarak dışarda vurdukları damagenin 2 katından fazla vurmaları bana haz veriyor açıkçası. Yamuk bowlu kafası çalışan 2 okçunun full priest charı madara etmesi farklı duygular yaşatıyor Rev 5 charım var ama sırf BDW için yan char kastım 80 level
    -Steamko'da oynuyorum 5 bdw var ama saatleri buraya göre çokta düzenli sayılmaz. Buranın saatleri gayet iyi bence. Ek olarak akşam 6 gibi 4. bir bdw daha eklense fena olmaz tabi.
    -+83 bdw gelecekse bile bdw levelleri 55-59, 60-69, 70-79, 80-83 olarak düzenlenmeli. Yoksa çokta bir anlamı olmaz expten başka 83 bdwsinin.
    -Atma bugu tamamen ortadan kaldırılıp eskisi gibi kallugadan girilmesi lazım bence bdwlere. Yoksa adam tıklıyor gidiyor afk oluyor hoş değil.
    Steamko'da 5 bdw mi var eskisi gibi? Bizde neden 3'e indirildi amaç mantık ne hala çözemedim.

Oyunun en sevilen etkinliğini azaltmak ile mgame ne yapmak nereye varmak ne mesaj vermek istemektedir?

Page 1 of 2 12 LastLast