Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

7 gün ban haksız yere

Geçen gün yaşadığım sorun. Urk Tronda klandan bir arkadaşımla farm yapıyordum Pro Taglı team 6 7 pc ile girip slota başka karakterle çektikleri trol warior mobu expe yatırdı bizi pişkin pişkin ben yapmadım deselerde bir kaç defa beni aynı şekilde yatırdılar neden diye sordugumda bana ağıza alınmıcak şekilde küfürler ettiler. bende aynı şekilde trol warior çekip onları yatırdım küfürlerin üstüne. daha sonra urk bladede farma devam ettim ks atmadım 2 defa daha yatırdılar sonra bende oruçlu olmama rağmen onlarla uğraştım küfürlerinin fotoları slota girişlerinin fotoları var telefonumda gösterebilirim numaramı yazabilirim geri dönüş sağlayabilirim. ben ban yemişim ama onlar normal bir şekilde kasmaya devam ediyolar KO buna bi çare bulsun. Gmlerden ricam takip etsinler SatanicNipper nickim beni altar 3 de farm slotlarında kime sorarlarsa sorsunlar böyle bi adilik yapmadım banımın açılmasını istiyorum pro ekibinin banlanmasını talep ediyorum.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by llLeo View Post
    bende aynı şekilde trol warior çekip onları yatırdım küfürlerin üstüne.
    Merhaba,

Zaten belirttiğiniz gibi yaptığınız eylem sebebiyle ceza almış durumdasınız. Birileri bu eylemi size yapıyorsa eğer, kişiler hakkında şikayette bulunabilirsiniz. Ama kendi adaletinizi dağıtmaya çalıştığınız zaman maalesef kurallar gereği bununla ilgili ceza almaktasınız. Cezanızla ilgili herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.

Elinizde bulunan kanıtları ise, forum üzerinde bulunan CR kategorisine gönderebilirsiniz.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    ban attığınız karakterin nasıl bir oyun oynadığına bakmadan banlamanız çok adil bir davranış değil. ben verilen cezayı çekmeye razıyım bunu yaparken de bunu göze almıştım ama o karakterler ceza almazsa bu oyunun adaletinde sorunolduğunu düşüneceğim söylediğiniz gibi kanıtları oraya sunacağım iyi günler.

Junior Member
    bu insanlar 6 7 tane bilgisayardan girip slota başka çarlarla mob çekip pişkin pişkin birde biz yapmadık diyorlar küfürler açık hepsi tek kişidir sizden ricam ben nasıl ceza aldıysam onlarında almasıdır eğerki almıyorlarsa benimde cezamın kaldırılmasını talep ediyorum.

Junior Member
    baştada söylediğim gibi ben böyle bişey yapmaktan hoşnut değilim 3 4 kere expe yatıp zamanım boşa gidince onların yaptığını onlara geri yaptım. Adaleti böyle aramak çözüm değil ama hiç kimse böyle birşeyi kabul etmez çok sinir olduğum için bende yaptım adaletinize kalmış bir durum.