Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40
    Junior Member

Post Emeklerimin çalınması ve haksız yere karekterimin banlanması

Merhaba;
    Knight online çok eski bir oyuncusuyum 2008 yılında açmış olduğum karekterim 1 hafta önce giriş için denediğimde banlandığını ögrenmiş bulunmaktayım.Sebep ise illegal program kullanmakmış.Uzun zamandır oyuna ara vermiş bulunmaktayım sadece karekterim kapanmasın diye belirli periyotlarda oyuna giriş yapıyordum.Bu girişlerdeki oyunda geçirdiği süre 1saat geçmiyordu ve sadece pazar ve marodonda boss bakardım.Bankamada 2 paket geniası olan birisiyim, durumda niye oyun için yasal olmayan bir şey kullanayım.Ben kendi emeğim ve oyunda geçirdiğim güzel zamanların hatrına senelerce karekterime sahip çıktım ve asla satmayı düşünmedim.

Karekterimin itemleride çok sağlam olup hep kendi emeğimdir.(Örnek verecek olursam 2009yılında +3 daul fr takan biriydim ve itemlerim hep kitliydi.)Karekterim ilk açıldığı servar Edana olup(IEnJoYmENTI) beni tanıyanlar ve bilenler olabilir.

Bu Haksız yere olan banlama sonucunda ilk süreçte yapmış olduğum tek şey ticket çözüm aramak ve çözüm bulma konusunda ise umudum yok..(kendi başına gelen veya bilgisi olan varmıdır bu konu hakkında nasıl çözebilirim bu durumu yardımlarınızı bekliyorum)

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Destek bileti gönderdiğiniz vakit hesabınız incelenir. Eğer bir hata olursa (bu ihtimal çok düşüktür.) hesap açılır ve telafisi yapılır.

Ancak müşteri hizmetlerinden her seferinde olumsuz yanıt alıyorsanız, kararınız kesinleşmiştir. Forum üzerinden veya discord'dan hesabınız hakkında yardım alamazsınız.

Junior Member

Unhappy

Gelen cevap beni çok üzdü anladım ki Türk destek ekibi araştırmıyor ve konuyu kapatmaya çalışıyor.Ben oynamasam bile emeklerim var bu oyunda İlk acıldığı zamandan beri oynayan biriyim .Benimim maddi bir beklentim asla olmadığı için karekterimi veya itemlerimi satmadım arada girerek eski günleri anmak.Ama yapılan haksız karşısında haklarımı arayacağım.

Bana gelen cevap,
    Merhaba,

Önceki biletlerinizde gerekli cevap tarafınıza iletilmiş olup ısrarcı olmanız sonucu değiştirmeyecekti

Bu cevaba üzülmeyimde ne yapmayım.

Junior Member

Unhappy

Bana ısrarla kullanıldı diyor kullanıldığı ispatlansın ozman.Ben kendindem eminim.Ben senelerimi verdim niye yasal program kullanayım.Oyunda bi amaçım yokki lw desen var,item desen var.Oyuna belki ayda 2 kez giren biriydim en fazla , oyunda süremde 1 saat bile bulmazdı pazarI gezer ve marodando bos bakar ve çıkardım.Bu olayın üstünü kapatma gösteriyor ki emeklerin hiçe sayıldığı ve okuduklarım kadarıyla çoğu arkadaşımında başına bu durumlar gelmiş ve bu olayı böyle yapanların amaçları ve yararları ne olabilir bu konu beni düşündürüyor.

Giden LWler-Karekterlerim Mage 59-69-82-(43dü gibi)
    Giden itemler-Asla yeni item değil hepsi en az 8 senelik.(Şimdi için önemli item olmayabilir ancak benim için değerli hepsini kendi emeğimle yaptım TL yapılmış asla değil)
    1-Scorching Staf +9
    2-Mage +7 Krowaz set
    3-+3 Dual FR
    4-+3Glas Belt
    5-+3EP
    6-+3 DUAL CE
    7-+9 CRİMSON GÖGÜSLÜK
    8-+8 CRİMSONLAR + DD KAFALIK
    Daha unutmuş olduğum itemler ve paralar var karekterimde.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ayseucak View Post
    Bana ısrarla kullanıldı diyor kullanıldığı ispatlansın ozman.Ben kendindem eminim.Ben senelerimi verdim niye yasal program kullanayım.Oyunda bi amaçım yokki lw desen var,item desen var.Oyuna belki ayda 2 kez giren biriydim en fazla , oyunda süremde 1 saat bile bulmazdı pazarI gezer ve marodando bos bakar ve çıkardım.Bu olayın üstünü kapatma gösteriyor ki emeklerin hiçe sayıldığı ve okuduklarım kadarıyla çoğu arkadaşımında başına bu durumlar gelmiş ve bu olayı böyle yapanların amaçları ve yararları ne olabilir bu konu beni düşündürüyor.

Giden LWler-Karekterlerim Mage 59-69-82-(43dü gibi)
    Giden itemler-Asla yeni item değil hepsi en az 8 senelik.(Şimdi için önemli item olmayabilir ancak benim için değerli hepsini kendi emeğimle yaptım TL yapılmış asla değil)
    1-Scorching Staf +9
    2-Mage +7 Krowaz set
    3-+3 Dual FR
    4-+3Glas Belt
    5-+3EP
    6-+3 DUAL CE
    7-+9 CRİMSON GÖGÜSLÜK
    8-+8 CRİMSONLAR + DD KAFALIK
    Daha unutmuş olduğum itemler ve paralar var karekterimde.
    Selam. Geçmiş olsun. Maalesef şuan sistem arızalı ve @Eryudes bunun farkında değil. Yalnız değilsin. Oyunda sadece illegaller kaldığında yaptıkları hatayı farkedeceklerdir diye düşünüyorum.

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Aynı durum benim başımda da var vega açıldığından beri 2-3 kere anca girdiğim destantaki 83 priest karakterim banlandı ve bilet atmama ragmen gm incelemesi sonucu diyor ve hesabımı yeniden incelemeye tenezzül etmeyip gerekli cevap verilmiştir diyip başlarından atıyorlar.

Senior Member
    Geçmiş olsun. Ne itemliler gördük illegal kullanan bu yazdıklarınız da yalnız değilsiniz. İllegal kullananların çoğu bunu söylüyor. İnandırıcılığı yok bizler için.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Geçmiş olsun. Ne itemliler gördük illegal kullanan bu yazdıklarınız da yalnız değilsiniz. İllegal kullananların çoğu bunu söylüyor. İnandırıcılığı yok bizler için.
    Başına geldiğinde bu postu unutma hocam.

Junior Member
    Kardeşlerim benim düşündüren ise niye itemli çarlar oluyor bunlar.
    Şöyle Anlatayım;
    Benim Ares ilk acıldığında olan bir çarım var itemsiz onada dediğim şekilde kapanmasın diye girer bakar çıkarım .Neden bu karekter banlanmadı ve açıktır bu konu beni düşündürüyor.

Junior Member

Thumbs up

Quote Originally Posted by KHD View Post
    Böyle bir düşünce olamaz kardeşim.
    Ne itemler gördük derken;
    O gördüğün itemlerin çoğu tarafımdan toplanarak veya basılarak yapılmıştır.Öyle TL alma veya çalma çırpma yoktur. En basit örneği; Eski misin bilmiyorum ama old takı cıktığında millet çok sevindi ve bulup takmaya çalışırken.Ben full +3 takı ile gezerdim.Bunların hepsi emek

Ve inandırıcı bulmadığın konu hakkında ise;haksız yere dünya kadar banlanan kişi varken, böyle bir yorum yakışmıyor.İllegal kullananlar ispatlayın diyemez ama ben ve çoğu mağdur arkadaş diyoruz ve sonuna kadarda bu konu hakkında takipte olacagım. Taraflarımız ise hazır cevaptan başka cevap alamıyoruz.Bu konu hakkında yorumun nedir?