Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Bu Charı geri alma şansım varmı ?

Ben yıllar once oyunu bırakmıstım arkadasımla birlikte bir zamanlar oynadıgımız charlardan birini geri almak ıstıyorum
    ( Arkadaşımı kaybettik ) hatırası var

ben bu hesabın

Id biliyorum
    Şifre biliyrdum şifrmei unuttum yapdıgım ıcın daha once kodlu bısey oldu
    hesabın e maili s****[email protected] olarak görünüyor e mail sifresini bılıorm standartdr sifrem neyse bu e mailin tam halini öğrenebilirmiyim ?
    yada charı nasıl alabılırım lütfen yardımcı olun hatırası var

Senior Member
    Booolll şans.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    İmkansız. Şifre bilmiyorsun mail bilmiyorsun. Yüksek bir ihtimalle accountun açılış tarihi yüklenen esn kodlar vb. şeyleri de bilmiyorsun. Bu şekilde account bilgilerine ulaşabilmek mümkün olsaydı kimsenin kendisine ait bir accountu olmazdı oyunda, bütün hepsi ortak gibi olurdu ve isteyen istediği kişinin charını alabilirdi.

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    İmkansız. Şifre bilmiyorsun mail bilmiyorsun. Yüksek bir ihtimalle accountun açılış tarihi yüklenen esn kodlar vb. şeyleri de bilmiyorsun. Bu şekilde account bilgilerine ulaşabilmek mümkün olsaydı kimsenin kendisine ait bir accountu olmazdı oyunda, bütün hepsi ortak gibi olurdu ve isteyen istediği kişinin charını alabilirdi.
    suan epin aldıgım sıteden epin tarihlerini de öğrendim ama kodları hala görememekteyiz calısmaya devam
    ayrıca e maılın sifresini charın kullandıgım eski sifrelerini biliyorum charın levelini vb herşeyini biliyorum dediğiniz olayla benim olayımın alakası yok
    ben demıyorm kı charı direk verın e mailin ne oldugunu öğrensem yeter sansürlü yerlerde ne yazdıgını

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by wil_H4WtgaBl View Post
    suan epin aldıgım sıteden epin tarihlerini de öğrendim ama kodları hala görememekteyiz calısmaya devam
    ayrıca e maılın sifresini charın kullandıgım eski sifrelerini biliyorum charın levelini vb herşeyini biliyorum dediğiniz olayla benim olayımın alakası yok
    ben demıyorm kı charı direk verın e mailin ne oldugunu öğrensem yeter sansürlü yerlerde ne yazdıgını
    Farketmez ki dostum. Sadece otpnin kapatılan ya da kayıp telefon numarası için değişiklik istendiğinde bile binbir türlü bilgi isteniyor. Ki olması gereken de bu zaten. Hadi bunların hepsini geçtim sen kendin söylüyorsun zaten sana ait olmayan bir hesabın bilgilerini elde etmeye çalışıyorsun. Bu bile sana bilgi verilmemesi için başlı başına bir sebep. Bir sonuç alamayacaksın ama ticket atıp sor istersen forum üzerinde bu işlemler zaten gerçekleşmiyor bir moderatör de gelse sana ticket atmanı önerecektir burada.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Farketmez ki dostum. Sadece otpnin kapatılan ya da kayıp telefon numarası için değişiklik istendiğinde bile binbir türlü bilgi isteniyor. Ki olması gereken de bu zaten. Hadi bunların hepsini geçtim sen kendin söylüyorsun zaten sana ait olmayan bir hesabın bilgilerini elde etmeye çalışıyorsun. Bu bile sana bilgi verilmemesi için başlı başına bir sebep. Bir sonuç alamayacaksın ama ticket atıp sor istersen forum üzerinde bu işlemler zaten gerçekleşmiyor bir moderatör de gelse sana ticket atmanı önerecektir burada.
    kardeşim hesap benim yanlıs anlamıssın
    hesap benim ancak unuttum yıllardır girmediğim için e maılı

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Belli bir tarihe tarihe kadar giriş yapılmayan hesaplar ve karakterler silindi diye biliyorum. Önce bunu araştır bence. Boşu boşuna uğraşma.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Yok alaman.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Belli bir tarihe tarihe kadar giriş yapılmayan hesaplar ve karakterler silindi diye biliyorum. Önce bunu araştır bence. Boşu boşuna uğraşma.
    yok aynı tarihli baska charıma gırıyor sılınmemıstır

Junior Member
    en azından yüklenenen esn codları olması lazım elinde bu şekilde alamazsın