Page 3 of 87 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 21 to 30 of 861
    ntt duy sesimizi artık ipleri alın elinize mgame için ne kadar daha taviz vereceksiniz

Member
    Nickname
    Astagoras
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    AlwaysWinners
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Oyuncuların yararına olan olaylar genellikle ''bizler için zararlı'' olarak adlandırılıp direk konu orada kapatılıyor, ancak yönetimin anlamadığı şey; illegaller her şekilde ''bizler için zararlı'' yöntemler ile oyunun içindeler zaten. Eslantta boss düşünce üstten yazı geçiyor, ancak biz o boss'u ararken çoktan ''SÜREKLİ TS BASILI'' 3-4 adet mage zaten çoktan orada olmuş oluyor, bu boss tarama sisteminin önüne geçemiyor. Biz legal oyuncular içinde bazı istekler değerlendirilse? Mage açtım sıkıldım ve silmek istiyorum, yerine yan char ardream rogue yapmak istiyorum ancak yok, yüzlerce tl verip yüzük almak zorundayız. Kur farkı yüzünden zaten cash alımında zorluk çeken halkımız, pre mi alsın? pk masraflarını mı karşılasın? yoksa char silmek için 15-20 günlük pk parasını buna mı yatırsın? En azından ayda 1 olmasında 2 ayda 1 yapın 3 ayda 1 yapın ama farklı bir sunucuda olan olay neden bize gelince ''imkansızlaşıyor'' ?

karakter silme özelliğini istiyoruz

L den gönderilecek bir token ile karakter silinmesi çok mantıklı olmaz mı ?

Junior Member
    Oyuncuların sesini dinleyen isteklerini yerine getiren bir ekibiz diyorsunuz eşit olmak istiyoruz arkadaşa kesinlikle katılıyorum .

Junior Member
    Evet.Bir yorumda ben getireyim.Oyunda sürekli account açmak yerine oyun içi karakterlerin silinebilir olması güzel bir özellik.Fakat suistimale açık bir özellik.Oyunda çekinmeden k0xp açan,birbirini dolandırmaya çalışan vb haksızlıklarla ugraşan insanlar hiç çekinmeden böyle bir özelliği suistimal etmek isteyeceklerdir.Özelliği eklemek isterseniz farklı önlemler alarak,birazda işinizi icra ederek yaşanabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz.misal sadece telefon onaylı accountların ufak bir ücret karşılığı karakterlerini silebiliyor olması gbi..Yani siz çalışanlar olarak bu konu üstünden düşünerek güzel neticeler alabilirsiniz.ama azcık emek.....azcık çalışma.....

Junior Member
    Kesinlikle haklısın kullanmadıgımız karakterleri silmek istiyoruz. Başka bir job açmak istiyoruz.

Herkese katiliyorum istiyoruz!

Junior Member
    Quote Originally Posted by ocak0056 View Post
    Evet.Bir yorumda ben getireyim.Oyunda sürekli account açmak yerine oyun içi karakterlerin silinebilir olması güzel bir özellik.Fakat suistimale açık bir özellik.Oyunda çekinmeden k0xp açan,birbirini dolandırmaya çalışan vb haksızlıklarla ugraşan insanlar hiç çekinmeden böyle bir özelliği suistimal etmek isteyeceklerdir.Özelliği eklemek isterseniz farklı önlemler alarak,birazda işinizi icra ederek yaşanabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz.misal sadece telefon onaylı accountların ufak bir ücret karşılığı karakterlerini silebiliyor olması gbi..Yani siz çalışanlar olarak bu konu üstünden düşünerek güzel neticeler alabilirsiniz.ama azcık emek.....azcık çalışma.....
    oyunun loglarına kaydedıyor zaten hersey eger char sılınse bıle account bellı zor bır ıs degıl bu kardes.

Junior Member
    kesinlikle katılıyorum umarım uskoya da en yakın zamanda gelir bu özellik